Sevgiliniz bakire değilse ve sizinle seks yapmak istiyorsa, yapar mısınız?

Sevgiliniz bakire değilse (sizinle tanıştığındada bakire değildi yani bekaretini siz bozmadınız) ve sizinle seks yapmak istiyorsa, yapar mısınız? Ve buna rağmen sevgilinizi seviyorsanız onunla evlenmeyi düşünür müsünüz?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Şu namus iki bacak arası değil diyenlere bitiyorum ya. Hele erkekler söylemiyorlar mu, kahrediyorlar adamı. Neden anlamak istemiyorsunuz? Sorun zar değil, birkaç damla kan değil, belki zarı esnektir, yırtılmaz kanamaz. Sorun namusuna sahip çıkamamış olması yani evlilik öncesi birileriyle ilişkiye girmiş olması, ilişkiye girmemişse bile birşeyler yaşamış olması. Sorun değerlerine sahip çıkamamış olması, ailesini ve eşini utandıracak şeyler yapmış olması, sorun inançlarına karşı şeyler yapmış olması, sorun nefsine yenilnmiş olması, sorun zevk uğruna birinin kucağına kendini bırakması... Neden kimse anlamıyor da tutturmuşlar namus iki bacak arasında değil, zar değil, kan damlası değil. Tabi ki zar ve kan damlası değil ama namus iki bacak arasında. Eğer beyinde olsaydı herkes namussuz olurdu, çünkü cinselliği düşünmeyen mi var? Kimlerle düşünüyorsunuz, bilerek veya bilmeyerek birilerinin, karısını, kızını, kocasını, oğlunu düşünüyorsunuz değil mi? Bu seks düşüncesi beyinde başlamıyor mu? O halde herkes namussuz mu? Tabi ki hayır, bunu düşünüp bedenine leke sürdürenler yani beynindekileri gerçekleştirenler namussuz değil mi? Soruna gelince, ne evlenirim ne de birşeyler yaşarım. Bakire eş istiyorsam bakir olmak ZORUNDAYIM!

8|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Sevgilimse elbette cinsellik düşünülecek... Ve sevgilimse elbette ufukta evlilik görünüyordur... Bakire olup olmaması önemli değil...

1|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir, seks ELBETTE yaparım :) Sevmişsem neden olmasın, güvenirsem evlenirim de. Ama tabii ki 5N+1K da yaparım. Önceki sevgilisiyle neden ayrılmış, niye yürümemiş ? Adam sayko falan çıkarsa sonra bir de uğraşmayalım. Kadın adamı vezir de eder, rezil de ! Boşa dememişler değil mi ?

0|0
    0|0
  • Affetmem. Evlenmem. Tecavüze falan uğradıysa ayrı tabi. Ahanda sana bahane "zorla yaptı:(" dersen belki inanır

1|1
    1|0
  • Bakireyle evlenmem.

0|0
    1|0
  • Seviyorsam sıkıntı olmaz, ruhu o... olmasın yeter.

0|1
    0|0
  • Benden sonra onda birşey degişmişse evlenirim sıkıntı yok herkes hata yapar önemli olan mutlu olmak gerisi önemsiz

2|0
    0|0
  • canım biz erkekler bekaret sorun değil deriz ama yalan söyleriz. bakire olmayan bir kız ile evlenmeyiz. bekareti sorun etmem evlenirim diyen erkek seni yatağa atıp( bu çiçeği biraz da ben koklayayım düşüncesi) sonra sepetlemenin derdindedir.bu böyle biline...

0|0
    0|0
  • sevısılmesı de evlenılmesı de kısılere baglı olan bır sey. ve bekaret ıle alakalı degıl.

1|1
    0|0
  • Yapmak o kesindir zaten bakire olmadigini öğrendiğimde onuda kırmadan bitiririm

1|0
    0|0
  • büyük konuşmak istemem ama muhtemelen evlenmem. hem zaten böylesi durumlar yaşanmasın diye flört olayına karşıyım. ben bakirsem eşime saklıyorsam kendimi eşim de bakire olmalı.

2|0
    0|0
  • Bakire olarak mı soruyorsun yoksa bakireliğini önceki ilişkisinde yitirmiş biri olarak mı?

0|0
    1|0
  • ortada sevgi varsa kesinlikle isterim. namus iki bacak arasında değil ki bir tek zar parçasına aşkmı değişeyim

0|0
    0|0
  • Yaparım ama evlenmeyi DÜŞÜNMEM

0|0
    3|2
  • Hayır Tabi ki ... Evlenme Konusunda ...

Eksilerrrr -,-

0|0
    2|0
  • yaparım, evlenmem..! ünlem

0|0
    2|0
  • yaparım seve seve

0|0
    0|0
  • Seviyorsam sıkıntı olmaz, ruhu o... olmasın yeter.

0|0
    0|0
  • ben tecrübeli bir eş istiyorum birde doyumsuz,ne demek istediğimi anladın sanırım?

0|0
    0|0
  • o kızla evlenilir mi ki hee çok seviyorsundur genişsindir seversin o zaman evlenirsin...

0|0
    0|0
  • Yakın zamanda benden ayrılan sevgilim bakire değildi ona rağmen sevmiştim ona rağmen onunla birlikte olmuştum ve evlenmekte istiyordum hala da geri dönse hala da evlenirim. Ama benden ayrıldı şuan sadece arkadaşça konuşuyoruz. Gerçi bu ara bir yol ayrımına geldik ya hepten devam edecek ya da hepten bitecek. Soruna şöyle cevap vereyim bu durumdaki her kızla evlenilmez ama bazıları mutlu olmayı çok hakettikleri halde bazı şerefsizlerden kazık yemenin acısını yaşıyor. En önemlisi herşeyi olduğu gibi eksiksiz ve doğru bir şekilde anlatması benden hiçbir şeyi gizlememesi bu karşındaki insanı iyi tanımak sevmekle alakalı. Kimisi sırf keyfi öyle istediği için birileriyle yatar kalkar kimisi elinde olmayan sebeplerden kızlığını kaybetmiştir. Yani etraflıca değerlendirme ister. Ben gerçekten herşeye göğüs gerebilecek durumdaydım hiçbir şeyi de gözüm görmedi ama benden ayrılmayı tercih etti elimden gelenin fazlasını yaptım. Hala da pişman olup dönerse kapım açık. Çünkü hakediyor.

0|0
    0|0
  • bakire olmayan kızla keyifli vakit geçiririm güzel partner samimi arkadaş olurum

güzel güzel kelimelerle birbirimize moral veririz ancak kalbimi vermem.

benim gözümde ikinci sınıf dişidir.

0|0
    2|0
  • yaparım tabii... o konuda da büyük konuşmam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yaparlar işleri kolay olur

0|0
    0|0
  • erkeklerden cevap istmeişsin ama knusmadan duramadım arkadaşım..bz kızlar erkeklere sayıyoruz sövüyoruz onları canavar gbi görüyoruz belki ama aslında öyle değiller gerçekten öyle değil..erkek evet s*ker sokar cinsellk düşünür ama erkeğin sevgisi pistir bir severse tamam ama kızlarda o yok ilgi gördüğü yöne yönelebiliyor..bu erkeklerin doğasında olmayan bişy ..ve eğer seviyorsa ve kız gerçktn hata yptıgını düşünüyorsa helalim der ama kız yine olsa yine yparm derse o zmn bişy denemez..

1|4
    0|0
    • Abi kaldı mı böyle düşünen yaa ! Helalin var aga +111111111111111

Erkek Pis sever çok doğru... Sevmeye görsün aşk kalbini çaldığın an darağacında da olsa yine son sözü " SEN " " SENİ SEVİYORUM " olur yeter ki Aşk'a layık olsun kalp

Yükleniyor...