Hamileyim Çok mutluyum yalnız birkaç sorunum varr?

Bugün gebelik testi yaptım sonuç pozitif çıktıı ilk defa hamile kalıyorum ve bilgim yok açıkcası :):)
Bazı belirtiler vardı 6 gün önce gögüs ucumda yanmayla birlikte koyulasma baslamıstı bugün gögüslerimi şiş hissettim acımaya basladı bunu için doktora gidicem çünkü anormal olduğunu düşünüyorum.. yemek yapamaz hala geldim çünkü en ufak koku öğürmeme sebeb oluyo bunu engellemek için ne yapabilirim ? cinsel istektede artıs var aslında bunu yazarken utanıyorum bu normal mi ? kızlar cevap verinn :)

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsel istek artar mi?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• anlatımlarının hepsi normal istekler. korkacak çekinecek utanacak bir durum yok. eşimde hamile iken istekleri arttı. inan son güne kadar ilişki yaşadık. en son gece ilişkiye girdik sabah doğuma gittik.

0|0
    0|0
  • İstek artışın ve bulantın normal.

0|0
    0|0
  • Yaşadıklarının hepsi normal.

0|0
    0|0
  • Mide bulanması çok normal cinsel istekte artışta normal her kadında oluyor ama göğüsle ilgili tek bildiğim ilerleyen dönemde büyüdüğü acıdığını bilmiyorum kadınlar daha iyi bilir tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Normalmiş allah hayırlısıyla sağlıkla kucağına aldırsın amin. Şu anda eşinlen kaç yaşındasınız ve aslen nerelisiniz? Ben insanların aralarındaki yaş farkını ve aslen nereli olduklarını merak ediyorum.

0|0
    0|0
    • Yahu senin yorumuna bir kaç yerdede denk geldim bu yaş ve memleket sorusunu oralardada sormuştun. Sende ki nasıl bir takıntı ya da araştırma falanmı yapıyosun.

• Hayır insanların aslen nereli oldukları ilginç geliyor bana ve aslen nereli olduklarını bu yüzden
      de merak ediyorum. Ve insanların aralarındaki yaş farkını da merak ediyorum.

• Hepsi normal. Kasıkların ve göğüslerin ağrıyacak.

0|1
    0|0
  • Birşey sorucam müsadenle ilişkiden 2 hafta sonra deli gibi regl agrısı gibi ağrın olup beyaz akıntı geldi mii lütfen cevaplarsanız?

0|0
    0|0
  • Mide bulantısı doğal. Ama göğüs konusu erken olmuş sanki sende. Doğuma yakın genelde olur şişme renginde koyulasma ve sut dolma. Doktora git bence. Hayırlı olsun cici anne :)) evlenince Allah bana da nasip eder inşallah o duyguyu, anne olmak çok güzel bir hisdir diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...