Göğüslerimi sarkıtmadan büyütmek için ne yapabilirim?

Göğüslerimi sarkıtmadan büyütmek için ne yapabilirim? Dolgu 80 anca oluyor. Büyütmek istiyorum. Erkekler lütfen terbiyesizleşmeyin

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Silikondan başka çözüm yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• neden bu büyütme çabası. neden vücudunuzdan mutlu dğilsiniz. nedir bu isyan. bir de saçma sapan bir öneriyi en iyi cevap seçmşsin.

her kadının kendine göre güzelliği vardır. şu saçmalığı bırakın. erkekler moloz değil. direk memelere odaklanan ve memeler istediği gibi olmayınca vazgeçen değildir.

meme ölçülerin vücudunla mutlak uyumludur ve sen kuruntu yapıyorsun. 75 ölçüde birisi 90 ölçüdekinden daha güzel görünebilir. burada vücut ölçüsü ile orantı önemli. rakamlar değil.

bir de Allahın beğendiğini beğenmemeniz günah değil mi. nedir bu isyan.

sizi meme ölçünüzden dolayı beğenmeyen cehenneme kadar yolu var. herkese köle gibi davranmaktan vazgeçin. beğenen beğenir beğenmeyen cehenneme

0|0
    0|0
    • Saçma sapan yorum demişsin, ama şu yorumların arasında en mantıklısı oydu ve eig seçmek şart biliyor musun bilmiyorum. Ayrıca allahın yarattığını beğenmemek gibi birşey değil benimki göğüslerim vucuduma orantısız. Amacım sağlıksız şekilde büyütmek değil. Doğal yoldan var mıdır bir yolu dedim. Ki eğer bu soruya bir cevabın yolsa. Boş yorum yapma.

• insan gibi konuşmak yaramadığına göre bana tek söz kalıyor ne halin varsa gör

• Allah aşkına nasıl bir yorum bekliyorsun bu saatte buraya böyle bir soru sorarak. Yok cidden merak ediyorum. Nasıl karşılık geleceğini bile bile yani.. malzeme vermeyin kimilerinin eline diline. Lütfen.

0|1
    0|0
    • Soru sordum sadece. Abaza değilim!! Ben bu soruyu sabah 10, da, sorsam çok mu farklı cevap gelecek? Bir sorunumu dile getirdim ne var bunda? Sen bu sözleri başlık açıp kaşarlık yapan kızlarımıza soyle

• Ben o kelimeyi kullanmadım sana. :) öyle değilsin tabiki fakat sabah 10 da sorsan farklı izlenim olacağına emin olabilirsin.

• erkekler lütfen terbiyesizleşmeyin dicene sadece kızlara sor soruyu ya da uykun varsa uyu bırak memelerini sabah sağlam kafayla düşünürsün

0|0
    0|0
    • Belki erkeklerinde soyleyebilecekleri bir çözüm var? Ben bit soru sordum cevabını bilmiyorsan yorum yapma zahmetinde bulunma

• Boş konuşuyon. Hadi iyi geceleeeer

• sanada tatlımm =)

• Bench press yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Bisiklet pompasiyla hava bas bak nasil şişiyor

0|0
    0|0
  • Uzaya git yer cekimi yok. d. d.

0|0
    0|0
  • Bilimsel olarak eğer bir erkeğe memelerini elletirsen, göğüslerin buyüyeceği söyleniyor.

Prof. Dr. Allington hayer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...