Siz olsaydınız ne yapardınız?

bilenler bilir cinsi latife ile pek haşır neşir olmayan biriyim. hatta kadınlar beni çok kaba bulur. bugün yine arkası allah rasul muhammed yazılı fiat doblomla okula gidiyordum. derslerden hangisi şimdi hatırlamayacağım. el frenini çekmemle koluma giren o çelimsiz canlıyı fark etmem bir oldu. bana ışid militanı gibi duran sakalımı çok sevdiğini, saatlerce okşayıp koklamak istediğini söyledi. benimle unutulmaz bir gece geçirmek istediğini, doggy olsun en iyi arkadaşını getirip threesome yapmak olsun binbir türlü ahlaksız teklifte bulundu. nefsimi celbedip beni zinaya teşvik etmek istiyordu ahlaksız kadın. kestane rengi saçları ve katlayıp cebe koyacak kadar da bir boyu vardı. tüm hiddetimle ve tüm şiddetimle ona eflak ve boğdan seferinden dönen fatih sultan mehmet hancasına ciğerlerimi kusar gibi hayıooğr dedim. korkudan 15 santimlik beyaz mini eteğini ıslattı kafir kadın. iki bacağının arasından damlayan o necis sıvıyı tüm sarahatiyle görebiliyordum. ağlayarak uzaklaştı yanımdan. sonra bir insanın duygularıyla oynarcasına hareket ettiğimi düşündüm. halbuki kimseyi kırmak istemiyordum. ancak hepatit, aids, hiv, frengi bunlar benim gibi 81 yaşında bir ihtiyar için pek hayırlı şeyler değil. siz olsaydınız ne yapardınız?

• Teklifini kabul eder ve ömrümün geri kalanını aşağılık bir zani, bir kafir olarak idame ettirirdim
    29% (2)50% (5)41% (7)Oy Ver
  • Teklifini kabul eder ve bir gecelik ilişkiden sonra hepatit, hiv, frengi ile yaşamaya devam edip 100 celde yemeye razı olurdum
    29% (2)10% (1)18% (3)Oy Ver
  • Çay kaşığıyla kafasını keser bayrak direğine asardım
    42% (3)40% (4)41% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bahsi geçen hatun kişi 19 yaşında ve izmirliydi. Meseleyi tafsilatlandırmam gerektiğini düşündüm birden. Lütfen bu durumu kadınlara olan bir hakaret olarak algılamayın lütfen. İlk defa olmuyor, ruhen sıkıldım, bunaldım artık. Her akşam eve geldiğimde vahşice koparılan gömlek düğmelerimi yeniden dikmek beni çok yoruyor.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• dil bilginize hayran kaldım dedecim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayır 4. bir seçenek yok mu? nasıl anket.. Bu kız öldürülmeyi hakedecek ne yapmış :) şeytana uymuşsa da eyleme dahi dök (e) memiş.. Mesele reddetmek değil , onu bu yanlış yoldan çevirip nasihat etmektir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...