Sekste bir sorunum var her ilişkiden sonra acı ve kan oluyo zevk hissetmediğim halde boşalıyorum cok acı çekiyorum ama neden ayrıntı detayda?

Arkadaşlar uc kişiyle ilişkiye girdim bugüne kadar ondan önce ben dildo tarzı şeylerle mast yaptığım halde kan yoktu ama ilk iki ilişkimde asırı acı oldu hiç zevk almadığım halde bosalmısım onu da hissetmedim ve kan geldi hep sonrasında sanki içime bir basınç vardı ve içim patllıycak gibiydi son yakınlasmalarımda ve ilişkimde zekte yoktu acıda yine boşalmısım kanda yoktu okşayınca ya da dildoyla zevk alsam da bir erkekle alamıyorum tahrik olamıyorum sorunum ne benim ??

Güncellemeler:
Ben hayat kadını değilim ve verdiğim kararlarda beni ilgilendirir insan gibi bir sağlık sorusu sordum sadece

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dildo niyetine kullandığın şeyler normal bir penisten daha ince olabilir.. Vajinan da "herhangi bir anomaliden dolayı aşırı dar ise" gerçek penis girdiğinde kan bu yüzden geliyor olabilir.
    Veya vajinanın içindeki bir yaradan kaynaklanabilir (egzama vs.)

Erkeklerden tahrik olamayışın da sürekli mastürbasyona alışmandan kaynaklanabilir. Sonuçta dildoyla sen istediğin hızda ve istediğin noktaya çalışabiliyorsun, ama erkek kendi istediği şekilde ve kendi istediği hızda yapar.. Aranızda iletişim ve uyum yoksa zevk almaman normal.. Hele ki beceriksiz ve bencilse hiç hayır bekleme..

1|0
    0|0
    • En iyi seçtiğin için teşekkürler.. Dilerim en kısa zamanda mutlu bir cinsel hayata kavuşursun.. :)

• Kardes bilgi sahibisin tahminle tam dogru yazilmaz gayet basarili buldum ve bu gorusun uzerine gorus atmak yerine tebrik atmak dogru olur dedim;)

• @1tecrube teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Düzenli seks hayatın olmadığı için dildoya alışmışsın bence. Ondan ayarlamayı kendin yaptığın için daha rahat ediyorsun.

0|0
    0|0
  • iyi de orgazm olmadan boşaldığını nereden çıakarıyorsun. zevk almadan boşalma olmaz. sen bir yerlerde hata yapıyorsun. oplin sıvısı akması boşalma değildir sen galiba bir şeyleri karıştırıyorsun

0|0
    0|0
  • valla ne diyim doktora git derim daha bilgi alirsin test felan yaparsin belki icinde bir sorunun wardir duyu organinda sikinti wardir

0|0
    0|0
  • Sanirim mikrop kapmissin bir doktora gorun

0|0
    0|0
  • Partnerinde Sorun Var Sende Değil Ten Uyuşmazlığı Olabilir

0|0
    0|0
    • Her erkekte oyle oluyo ama

• Ten Uyuşmazlığı Yanlış Kişilerle Cinsellik Yaşıyor Olabilirsin Senin Vücudundan Anlamıyorlar Demekki

• Sadece fisildasam kulagina yeter yeter ki iste

0|0
    0|1
  • Hayat kadını mısın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Migdem kalkti soruya bak o.

0|0
    0|0
  • Pişman oldun mu bekaretini verdiğine?

0|0