Erkekler, sünnetten kaçtınız mı?

Ne hissettiniz? Kactiniz mı? Yok mu anınız anlatın bakalim?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• O anı hayal mayal hatırlıyorum.
    6 yaşındaydım, beyaz bir sünnetlikle doktora gittik. Doktor beni sünnet masasına götürdü, yattım. Penisin çevresine uyuşturucu krem sürdü, 5 dakika sonra iğne vurdu. Sonra gözlerimin kapandı. Uyandığımda doktoru gördüm elinde makas kesmeye çalışıyor. acıdan çırpınıyordum, kaçmak istiyordum fakat ellerimden 2 kişi, bacaklarımdan 2 kişi ve göbeğimden 1 kişi tutuyordu. Yani kaçmam imkansızdı. Daha sonra annemin tamam geçti dediğini hatirlıyorum.
    Fakat hâlâ acısını hissediyordum. Eve gittik, koltukta yatıyordum, üstümde çarşaf fakat bana değdirmedik. Yani çarşafın bir tarafı koltüğun üstüne bir tarafı ise yanımda ki sandalyenin üstünde. Penise değerse acır çünkü. :)
    Tuvalete giderken resmen idrar kanla birlikte aktiğını gördüm. Çok acı çekiyordum.
    Bu 1- 1,5 hafta filan sürdü. 1 aya ise hiçbir şey kalmadı.
    Normal hayatıma döndüm.
    Benim hikayem böyle... 😀

0|0
    0|0
    • Haha kıyamam ben sana :) bırakın benim ufaklığımı diye bağırsaydın :)

• Çok korkutucu yaa :) ben kaçardim heraldee :)

• Şimdi ben ne yapardım bilmiyordum. Biz yine küçükken olduk, bir arkadaş 18 yaşında sünnet olmuş, aman allahım. Ereksiyon olunca fena acıyordur.
      😀

Erkekler Ne Diyor 47

• Ben kacmadim ama agladim kuzenim sulalesine fatiha okudu diger kuzenimde direkmen erkekligin %90 i kacmaktir kuralina uydu ve kacti 3 kuzen ayni anda oldukta :)))

0|0
    0|0
  • kaçamadım
    bir poliklinikte sünnet oldum
    içeri girdiğimizde bir hasta vardı doktor onu muayene ediyordu
    onun için bir kaç dakka bekleme odasında beklemiştik

sonra hasta çıktı bir girdik işte otur bakalım oğlum sedyeye dedi bana doktor
    bende oturdum önce bir muayene etti
    sonra yatırın dedi
    bir kaç dakka öyle yattım
    sonra doktor ne kadar makas bilmem ne varsa döktü önüme
    ben psikolojik olarak yıkıldım orda
    kaçamıyom elimi tutuyolar ayaklarımı falan
    yok uyuşturacaklarmış ta hissetmeyecekmişim de
    adam canlı canlı acılar içinde kesti ya
    aynen böyle oldu kelimesi kelimesine :)

0|0
    0|0
    • Hahahah kim kıydı sana söyle dövelim :)

• kesecek bişey buluruz ya
      anlasın bakalım pipi acısı nasıl oluyo :D

• Acıdan kıvrandır adamı :)

• 23 sene oldu sunnet olcagimi adam igneyi vurunca anladim aklimiz ermiyoduki daha sonra sunnet fotolarinio yok ettim attim pipimi cekmisler utanistim seneler onceydi tabi

0|0
    0|0
  • Tek anım; doktorun kestikten sonra kestiği deriyi baş ila işaret parmağı arasında tutup bana göstermesi ve sallaması.

0|0
    0|0
  • ben kaçmamıstım. zaten sana gaz veren cok oluyo:D ama benim saglık sorunum yuzunden biraz ertelenmişti. ama kimseye caktırmamamı dediler bnde oyle yaptım

0|0
    0|0
  • 3. sınıftayım takdir aldım a. q sevinçliyim diyom peder şimdi tetris alır bilmem ne ilk defa okula geldi peder annemle arabaya bindik bende seviniyom takdir aldımya aha diyom her isteğim oluyo piç sünnetçiye götürdü kaçamadımda adam bildiğin kıtır kıtır kesti a. q

0|0
    0|0
  • Sünnet olduğum da aklım eriyordu. Belediyenin toplu sünnet töreninde olduk abimle. Kaçacak birşey olmadığının farkındaydık yani ☺
    Sadece iğneyi vururken ağrı hissettim, sonrasında hiç bir şey.

0|0
    0|0
  • Beni 6 kişi tutmuştu kollardan ayaklarımdan falan doktor iğne yaptığı an aglaadim küfür ediyodum doktora :D ama omrümden ömür gitti o gün cok acıyo gercekten :(

0|0
    0|0
    • Ay kıyamam ben sanaa :) çok mu debelendin de o kadar kişi tuttu :)

• şu an icin tek sorunumuz iğne korkusu o kadar bir turlu baski yapamiyoruz.. kiz cocuklari gercekten zordur ama insallah saglikli mutlu olur da sorum olmaz

• ne güzel allah ömür boyu sağlık versin :)

• 1 aylık iken yürüyemiyodum
    dolayısıyla kaçmadım

0|0
    0|0
  • N kaçması çıkardım dalgayı gelin ulan müdür bu kafası gövdesine ağır gelmiş acıcık ucundan alın dedim :) bilseydim iğneyle uyuşturup sorguya aldıklarını teslim etmezdim çok işkence ettiler çok :))

0|0
    0|0
  • Yakalandım be kanka sorma:/

0|0
    0|0
  • Tabiki hayır, aslanlar gibi oturdum kasabın önüne (:

0|0
    0|0
  • Kaçsan ne yazar ki o fazlalık her türlu gidicek

0|0
    0|0
  • Yook korkmadım sünnetçi elindeki kesici aleti kesmek için çıkarınca gaza geldim tuttum açtım keseceksen kes ulayn delikanlı erkek sünnetten korkmaz dedim sonrasını hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • yok bee (: iğne yapıyolar ilk zaten hissetmiyosun olıup biteni ama sonra bir kaç gün etekle dolaşması var o kötü oluyo :DD

0|0
    0|0
  • Tuttular. 10 ' a kadar say dediler, 6 ' da kaldım. :)

0|0
    0|0
  • Kaçmadım keserlerken öyle baktım bide fotoğrafım var gülmüşüm keserlerken :D

0|0
    0|0
  • sonunu düşünen kahraman olmaz dedim verdim coşkuyu

0|0
    0|0
  • sünnet olurken anestezi falan acı hissetmiyor insan, en kötüsü sabah ereksiyonu, sünet münnet dinlemiyor, allah düşmanıma vermesin :D

0|0
    0|0
    • Kac yasinda oldun ki ereksiyon oldun :P

• gizliyorumm :)) biraz problemliydi deri komple yapışıktı ve sünnetçi yapamadı, doktor da gelişim tamamlansın ondan sonra yapalım dedi yani 18 :((

• yok küçüğüm nasıl kaçayım akıllı? beni kaçırsınlar diye telefon açtım ankaraya :) zuuaahhhaah

0|0
    0|0
  • Kaçtım. Bir, bir buçuk saat falan bulamamışlardı beni.

0|0
    0|0
    • Nasıl yakalandın sonra :)

• Kacmısken tam kacsaydin bari de olmasaydin ;)

• Eninde sonunda olacaktık zaten. Ha bu arada kaçmamın sebebi de kına tepsisinin üstündeki mumlardı. Elimi yakcaklar sanıp kaçtım. Ben nerden bileyim kınanın ne olduğunu. Kına yakcaz kına yakcaz deyip durdular. 4 yaşındaki çocuk ne anlar kınadan?

• kaçmaya fırsat vermeden beş dakikada beşiktaş yaptılar

0|0
    0|0
  • Camdan kalmıştım aqhshs

0|0
    0|0
  • Ben sadece sünnet edilirken doktorlara küfrü bastığımı hatırlıyorum =D
    =)

0|0
    0|0
  • Ağda yaptırmaya benzemiyor bunu bil istedim.)

0|0
    0|0
  • Kaçtım olmadım

0|0
    0|0
  • Valla bebekken halletmişler hatırlamıyorum. Ama @hasnicktiir i hatırlıyorum :)

0|0
    0|0
  • Adam. uyusturdu hissetmedim bile, Ankara havası açtılar ben oynuyordum videolarim var

0|0
    0|0
  • Çıkarttım koydum masaya kes ulen doktor dedim. ufacık ken kıydılar ona.

0|0
    0|0
  • Ben kaçmadım, baya cesaretliyim (:

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17
Yükleniyor...