Mastürbasyon'da ideal boşalma suresi?

Kobuyu dogru yere actim umarim sizde nasil oluyor bu sure ??

Güncellemeler:
Sure uzatirken ara veriyormusunuz?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini tatminde boşalma süresi tamamen sana kalmış bir durum. Ne kadar uzun sürer ise o kadar zevkli olabiliyor ama sadece kuru kuruya mastürbasyon ile değil bu tabii.
    Farklı öğeler ile destekle.
    Misal sanal seks yaparken karşıdaki kişi ile durumu ne kadar uzatırsan boşaldığın andaki zevk bana göre o kadar fazla oluyor.
    Bu bir p*rno film izlediğinde de geçerli. Tam boşalmaya yakın durur biraz sonra tekrar devam edip süreyi uzatırsan maksimum zevki alırsın

0|1
    0|0
    • Durduk sonra devan edelim tamamda bu sure bu şekilde git gide uzarmi? Yoksa hep dur devam et seklinde olacak?

• Süreyi ön sevişme ile ayarlarsam ilişkiye girerken de.
      Partnerinin ve senin alacağın zevki uzatmak istiyorsan daha fazla seviş. Mesela oral yapın karşılıklı elle tatmin et biraz içine girmeden önce. Daha sonra zevk tavan yaptığı zaman da normal birleşme ile orgazma ulaşır boşalırsınız birlikte.

• Mükemmelsin kardeş eyvallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• herhalkde1-2 dakika ya

0|1
    0|0
    • Sende benim gibisin buna çözüm bulmaliyiz.

• 1- sureyi sen nasil ayarliyorsun 2-iliskide bu nasil olur

• çok sıktıgın zaman kendini erken bşalırsın ilişkide aynı şekilde

• 2-3 dk

0|1
    0|0
    • Bu oldukça kısa degilmi sencede ilişkilerde nasil oluyorsunuz?

• kısa değil bence ortası bu

• İlişkide nasil olur bu sure zamanlama?

• O sana baglı bişey ya ben nezaman istersem ozamn boşalırım :)

0|1
    0|0
    • Nasil anlamadım?

• krdeşim mermi agzında ben nezamn tetige basarsam ozamn çıkar mermi :) tamam yeter bukadar

• Tamam Yeter Yeterse Mermi Agzina gelince Tetiğe basmamak olayı durup ara vermek mi?

• hiç 10 dkya çıkamadım

0|1
    0|0
  • Ben 10 dakika en erken boşalıyorum. Bence 5 illa 10 dakika filan iyi gibi.
    Şonuçta sen kendini tatmin ediyorsun ilişkiye girmiyorsun mastürle gerçek ilişkinin arasında çok fark var mastürle geç boşalıyorsun diye gerçek sektede öyle geç boşalmazsın.

0|1
    0|0
    • Sekste daha geç olduğunu duydum eğer süre bu kadar kisaysa biz görür görmez bosaliriz

• Yani İlişkiye girmiş biri olarak diyorsunki seksde zevk çok bosalmaz geç oluyor

• Kişiden kişiye göre değişir kardeşim herkesin penisi nasıl farklı boyuttaysa bu konuda öyle ben 20 dakika filan sürüyor destek almadan bazı arkadaşlarım 30 dakika filan sürüyor diyolar bilemem tabi ama bence 30 üstüne çıkan vardır ama ben kendim için söylüyorum ben 20 dakika en az.

Yükleniyor...