Hiv virüsü ile ilgili merakım?

hani hep çoklu ilişkilerden kaçının diye bir uyarı vardır ya neden bunu söylerler sonuçta evleneceğin kişide de çıkma ihtimali olacak birşey çünkü biliyorsunuz ki kan aldığınızda bile geçebilme ihtimali olan birşey

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• artık kandan geçme olasılığı çok düşük çünkü kanlar tahlil edilmeden kan bankasına koyulmuyor.. evleneceğin kişide çıkması mümkün hatta çok namuslu dürüst bir çocukta olabilir hayatında birkez yapmıştır ondada milli olsun diye götürmüşlerdir bir hiv li kadına hayatı kararrır seninkide kararır onunkide kararır çocuğun olursa doğmadan oda hivli olur.. ama dur korkma evlenmeden önce sağlık raporu isteniyor bunda kantahlilide var.. bu seçeneğide eledik.. geriye sadece çoklu ilişki kalıyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tanımadığın kişiler anlamı çıkıyor çoklu derken.

0|0
    0|0
  • İyi sen de kaçınma o zaman naapalım.

0|0
    0|0
    • ben önüme geçenle birşey yaşamak isteyen biri olduğum için sormadım bu soruyu sadece neden bu konu için çoklu ilişkilerden uzak durun deniyor sadece ama çok düzgün ilk defa evlendiğiniz kişidende kapılabilir neden sadece çoklu ilişkiler riskliymiş gibi gösteriliyor

• İyi işte yannış gösteriliyor sana göre sen de kaçınma. Herkeşin hayatına kimse karışamaz.

• evet oyle soru nedır

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce test yaptırın

0|0
    0|0
  • Yatacağın adamla yatmadan önce oda hiv virüsü var mı kontrol et.

0|0
    0|0
  • hepsinden rapor iste yuz kisiyle yat istersen, oransal bir soyleyis

0|0
    0|0
  • Grup faantezin mi var

0|0
    0|0
  • Evleneceğin kişi kimseyle yatmamış biri olursa böyle bir ihtimal ortadan kalkar :D

0|0
    0|0
    • Ve tabi hiç kan almamış ameliyat olmamış biri olması lazım :D Aaa kendimden bahsediyorum resmen :D evlenelim mi :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Hemen acikliyim HIV virusu AIDS denilen illet bir hastaliga neden olur. Evet evlenicegin kişide olabilir ama zaten evlilik öncesi devlet sizden kan tahlili istiyor o kan tahlilinde cinsel yolla bulaşan tüm hastaliklarin analizi yapiliyor. Ve AIDS olan hastalar asla evlenemez devletimizde. Tabi şöyle birşey de var ikinizdede sorun yoktur ama ikinizden biri aldatti başka biriyle yatti o baskasindan eşine eşinden sana senden çocuğuna geçer o yüzden tek eşlilik diyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...