Yakışıklılık testi hanginiz uyuyorsunuz ? 4 kriter ve üstüyse yakışıklısınız

1-*yolda çoğu defa laf atan kızlar oldu 2-*ne kadar asosyal olsamda facete fotolarıma burda çok tatlı çıkmışsın xxx diyen en az 2-3 kız vardır 3-*kızlar teklif eder genelde 4-*eskiden sporcuydum, boyun 180cm üstü, fitim 5-*kız kankalarım vardır ( aslında teklif etsem anında kabul edicek gibi kız kankalar) 6-*yakışıklı ünlülere çok benzetilirim yerli veya yabancı 7-*erkek ortamında ne zaman gay muhabbeti yapılsa hemen gözler bana döner" xxx tipe bak bebek yüzlü ahauauhauh yumurta gibi çocuk ,kız olsa giberim bunu" gibi muhabbetler dönüyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Laf attılar, faceye girmem, Kızlardan etklif aldım, spor yaparım, 1.85 boyum var.

Erkekler Ne Diyor 7

• kriterler buysa yırttım ben

• Vay anasini yakisikli degilim. ama biliyodun zaten ben samimi biriyim ilk goruste bana asik olan olmadi daha

• 2,3,7

• 5- gece yolda yururken 4 sarhos kiz laf atti ufff yavrum hepsi senin mi dedi kosede sktirp yanagimdan makas aldilar namusumu zor kurtardim hala etkisindeyim :(

• ahahahhaha bunların hiç biri yok. 2 olacak gibi ama ben asla asosyal değilim.

• adamım sadece 4 ve 6 cırkınmıym la ben sımdı :)

• Sadece 4 boyum 1.92 fit im ama tipsizim :)

• Kız kankilerim var ama teklif etsem kabul edeceklerini sanmam haytımda 1 kişi çıkma teklifi etti o da lise 1 de :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...