Kız değilim diye öleyim mi?

Kız değilim diye öleyim mi ? İlişki sonucu kanamam olmadı , zarım esnekmiş .. sevdiğim adam beni terketti

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bu peze. .. k bakireliği bu kadar önemsiyorsa ne doye seninle evlenmeden birlikte oluyor?

5|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Esnek olman avantaj.

0|1
    0|0
  • Zar dediğin nedir ki? Çok önemsesem soğan yerim. Onda da onlarca zar var. :):

0|1
    0|0
  • Kendi kaybeder.

1|0
    0|0
  • Vermeseydin sende o zaman noldu evlencektiniz halbuki dimi? Zaten amacı oymuş o godoşunda. Salak olmayın!!!

0|0
    0|0
  • Sacmalık bence ben kızlık zarıylamı beraberim sevdigim icin beraberim kusura bakmada baya embesilmis cocuk

0|0
    0|0
  • her sevgili olunca vermeyin bence

0|0
    0|0
  • ausdhaush :D bak bunu açıklığa kavuşturamam ama hak ver http://i.hizliresim.com/aoO2q4.jpg

0|0
    0|0
  • seni sevseydi. sana inaır güvenirdi. böylesi daha iyi olmus

0|0
    0|0
  • İlk ilişkin miydi?

0|0
    0|0
  • ondan önce biriyle seks yaptın mı

0|0
    0|0
    • hayır

• niye izin verdin içine girmesine yaptıktan sonramı seni terk etti yokda yaparken mi bıraktı

• S. ktir et yavşağı yaa sıkma canını işini görmüş bunuda bahane yapmış gevşek

0|0
    0|0
  • terkeder tabi adamın aklı geri kalmış sen kesndin i yıpratma

0|0
    0|0
  • bir daha yapma buyuk gunahh

0|0
    0|0
  • pratik olarak hala kızsın

0|0
    0|0
  • ben o adamın aklına sıçım

0|0
    0|0
  • Ben o dingilin ta götune koyum

0|0
    0|0
  • size değer vermeyen ve güvenmeyen erkeklerle olursanız böyle olur ;)

0|0
    0|0
  • Resmen dul kalmışsın :( üstüne bir de defolu çıkmışsın :(

0|0
    0|0
  • Seninki yetişmemiş zara diyemedin mi

2|1
    0|0
  • Hep esnek zaten.

0|0
    0|0
  • ölme tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kendi kaybetmis bu kadar basit sana güvenmeyen ve inanmayanla isin olmasin

0|1
    0|0
  • eee? bizden ne istiyosun?

0|0
    0|0
  • İğrenç biriyle berabermişsin, kurtulmuşsun. Fazla üzülme.

0|1
    0|0
  • Zarın esnek diyemi terketti :d

0|0
    0|0
  • Bende de ilk ilişkimizde zarımda kanama olmadı.. Ama 1 ay boyunca içimde oluşan tahriş yüzünden kanama geçirdim adet kanaması gibi.. iltihap falan olmuş tahriş sebebıyle o yuzdn adet gibi 3 günde bir kanamam oluyodu günlerce.. Antibiyotik ve agrı kesıcıyle ayakta duruyodum cunku dayanılmaz bı agrı yapıyodu ayak bıleklerıme dek adet sancısı gibi sancı cekıyodum.. Doktora gitmeseydm görünürde adettim ama olay oyle olmadı tabı.. Ben bu şekılde 1 ay boyunca acı çeksem dahı ılk zamanlarda erkek arkadasım ınanmadı bana.. Daha sonra yemınler falan derken ancak ınandırdım.. Hala bir parça şüphesi var ama onuda gidermek benım elımde.. sadakat ve durustlukle tabı.. O kabul etmeseydıde hayatıma devam edebılırdım. Çünkü ben bakıre oldgum halde zar esnek cıktı.. ki bu dunyanın en normal şeyii.. o yuzden kımse benı daha önce ılıskı yasadı dıye suclayamazdı. izin vermezdım. Sende izin verme ve o dar görüşlü öküzle görüşme. kendını ezdirme.. Sen kendını ezdirirsen ilerde senınle evlense dahı süreklı yuzune vurur.. bende arada yuzume vurmasıyla karşılasıyorum ama bızım ılıskımız cok ılerledı artık. bırakma gibi durum olmuyo. erken iken vazgeç

0|0
    0|0
Yükleniyor...