Arkadan ilişkiye girdim?

8 ay önce istemeden sevgilimle arkadan ilişkiye girdim acısını tuvalette çekiyorum doktora gitmeyi düşünüyorum ama ailem bilmiyo bu olayı yardım edin tuvalette zorluk çekiyorum zayıfım bide yarım saat sürüyo en az büyüğünü yapmam lütfen ciddi yorumlar yapın nasıl doğal yollarla düzelebilirim eskisi gibi tuvaletimi yapmayı özledim

Güncellemeler:
kabız mıyım yoksa ciddi sorun mu var?

0|1
6|34

En İyi Erkek Görüşü

• Zorluğunun , ilişkinle bu kadar süreden sonra alakası olamaz , zorlanmanda iki ana sebep olabilir ; birincisi lifli gıda yani sebze türü yemiyorsundur ikincisi ise ihtiyacını hissettiğin zaman değil erteleyerek gördüğünden , atığın varolan suyunun da emilmesine ve sertleşmesine neden olman olabilir.

Kısacası , pişmanlık duygun konuyu buna bağlamış gibi görünüyor

2|3
    1|1
    • sanırım öyle psikolojik olarak pişmanlığımı hastalık şüphesine çeviriyorum. büyük ihtimal kabızım galiba cünkü su içmiyorum hiç

En İyi Kız Görüşü

• Uygun şekilde olmadı ise Anal ilişki zarar verir Makatta yaralanmaya yol açmış olabilir Ama yazılanlara baktım sorunun daha çok Başka bir şey ceminde yazdığı gibi Bence önce psikolojik destek al Kendini affet Bir şeyler yaşamışsın evet Ama bu seni dünyanın en kötü insanı yapmıyor Bu kabul et ve bundan sonraki yaşamına bak Hatasız insan olmaz iyi veya kötü şeyler yapıyoruz Ve nete atılan videon için Polise git şikayette bulun Savcı gerekeni yapar @cems34 bu konuda sorabilirsin onun daha ayrıntılı bilgisi vardır Ve psikolog öneririm Devletin veya En iyi cevap seçtiğin kişi ile de konuşabilirsin kendi de onaylarsa Psikologtur kendisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Kanama oldu mu 8 ay önce?

0|0
    0|0
  • kabızsın sanırımyeme alışkanlığını düzelt
    arakdan ilişki sürekli olunca dışkını tutamamana sebeb verir tutmaya değil

1|0
    0|0
  • Anlamıyorum istemeyerek oldu ise adam sana tecavuz mu etti ve 8 ayda o iliskiden eser kalmaz arkadas sen bir doktora git ya da zeytin yağ iç

1|0
    0|0
  • Müsil iç kabız olmuşsundur

1|1
    0|0
  • yapma dedik dimi?

0|0
    0|0
  • kanama olduysa dokular zarar görmüş demek bence doktora görün şayet o bölge temiz olmadığı için iltihap kapmış olabilir bence git çünkü anal seks kolon kanserine kadar götürüyor

0|0
    0|0
  • bunun arkadan ilişkinle ilgisi yoktur. Her anal yapan kabız mı oluyor. Git doktora sorun değil, anlamazlar kolay kolay

1|0
    0|0
  • kabız olabilirsin, bol bol su iç. anal ilişki sonrası gevşeklik olur ve tutamaz kadın . sende tam tersi mevcut.

0|0
    0|0
  • 8aydır halen sorunmu yasıyosun

0|0
    0|0
  • Millet isteyerek yapmak icin o kadar zorlaniyo sen istemeden nasil yaptin merak ettim

1|0
    0|0
  • Sakin bir daha yapma cok gunah ve lifli gidalar tuket kabiz olma

1|0
    0|0
  • kabızlık yaşıyorsun bol bol su içmelisin ve posalı besinler yemelisin
    düzene girecektir

0|0
    0|0
  • Kan geliyormu?

0|0
    0|0
  • Arkadan yapmanın yanlışlıklası olurmu yav

0|0
    0|0
  • sen tatlı ye sigara kullanıyosan tuvalette sigara iç daha rahat çıkar :D

0|0
    0|0
  • bu kadar sürmez ya bir iki gündür sende başka sorun var sanırım

0|0
    0|0
  • sen kendini düzdür sonra ay çok kötü şeyler yaşadım de

0|0
    0|0
  • bu ne iğrençliktir yahu

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkiniz kaç dk/saat sürdü

0|0
    0|0
  • Ne güzel

0|0
    0|0
  • Ne oldu da bu duruma dustun

0|0
    1|0
  • Zayıflım derken kaç kilosun ki

0|0
    0|0
  • 8 ay olmus bişi olmaz bence sen direk kabız olmussun :) kays felan yersen rahatlarsın

0|0
    0|0
  • 8 ay sonra bisey kalmaz yalan syleme

0|0
    0|0
  • anal ilişkiyle ilgili değil o sende kabızlık vardır. bende de bir dönem olmuştu :D ben kız arkadaşımla haftada 2 ya da 3 anal yaparım onda da böyle bir sorun yok.

0|0
    0|0
  • Zevk almadınmı

0|1
    0|0
  • Günah bacım

0|0
    0|0
  • yanlış yorumluyosun analla alakası yok bence kabız olmuşsun :) analı çok yaparsan aksine kaslar zayıflar, tuvaletini bile tutamazsın ;)

0|0
    0|0
  • l*n bunun delik genişleyeceğine daralmış a mk iki kere daha ilişkiye girse hiç yapamayacak :))

0|2
    0|0
  • Ya istemeden ilişkiyemi girilir bırak bu hikayeleri ya ne halin varsa gör

3|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaşadığın anal ilişkiden dolayı olan bir şey değil bu muhtemelen. Anal ilişkiye bağlı olsa kasların zayıflamış olurdu ve tutamazdın. Sen yarım saatte yapıyorum diyorsun. Doktorda da anlaşılmaz merak etmez

1|1
    0|1
  • Anal veya değil, bu durum ilerde basura sebep olabilir. Zaman geçmeden bir genel cerraha görünmende fayda var.

0|0
    0|0
  • İlişkiden dolayı olacağını sanmıyorum kaç ay geçmiş
    Tuvalette kanaman oluyormu

0|0
    0|0
  • O şekilde ilişkiye girince tuvaletini yapamıyorsun öyle mi

0|0
    0|0
    • yanlış biliyor arkadaş, her anal yapan tuvalete çıkamasaydı, dünyanın yarısından fazlası kabız olurdu

• Pskolojim alt üst oldu ailemin yüzüne bakarken utanıyorum o günden sonra değiştim. ailemin bu durumdan haberi yok ama babamın namusunu taşıyorum sonuçta buda bana koyuyo. O günden önce masum genç kız gibiydim o günden sonra kadınsı hissettim kendimi. yürüyüşümde değişti ayrık yürüyomuşum çevremdekiler bunu çok farkına vardı niye tuhaf yürüyosun falan diyolar ayağımda yara var diye sallıyorum bişeyler. bakireyim ama bir erkek bir kızın bütün bedenini görüp dokunduktan sonra bakireyim kelimesi saçmalık bence. zaten kızım dışardan bakınca ama unutulmıcak şeyler yaşadım en önemlisi yanlış insanlarla takıldım yanlış sevgili.. beni eve attı videoya çekti neyse bunlar derin konular düzgün ailem var terbiyeyle yetiştim ama ailem beni çok sıkıyodu bende özgürlüğüme düşkünüm istediğimi yapmaya karar verdim nolursa olsun dedim onla çıkmaya basladım sorunlar oldu onlada aramızda o da pislik olsun diye eve atıp... öyle işte. ama arkadan yapmak boşuna günah demiyolar.

• Epey ağır şeyler yaşamışsın , pişmansın ama telafisi yok böyle şeylerin.. ancak bundan sonrası için tedbir alabilirsin çevreni değiştirip unutmaya çalışıp (bilemem ne kadar unutabilirsin bilmiyorum nasıl olur öyle şeyler) Allah yaşatmasın, yürekten bir tövbe vicdanını belki rahatlatır bundan sonraki yaşamın adına...

• l*n nasıl istemeyerek arkadaş anlamıyorum

0|3
    0|0
Yükleniyor...