Kanama olmadı? Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar nişanlımla sürtünerek ilişkiye giriyorduk. Son ikişkimizde ben penisimi biraz içine doğru ittim. Nişanlım ittiğimi gördü ve o kadar girme ile niye bozulmadı ki dedi? Sonra penisimin hepsini içine soktum. Fakat kanama olmadı. Nişanlım doktora gidelim dedi. Bir gün sonra doktora gittik. Doktor kızlık zarının esnek olduğunu ve zarın doğumda ancak yırtılacağını söyledi. Sizce nişanlım bu durumu önceden biliyormuydu? Kafam fazlasıyla karışık arkadaşlar ne yapmalıyım sizce?

0|0
17|18

En İyi Kız Görüşü

• Bu erkeklerin çoğu topluca şizofreni belirtisi gösteriyor. Hem evlenmeden kızla birlikte oluyor hem de namus taraması yapıyor. Nasıl bi mantıktır bu ya :/

10|4
    0|0
    • çok haklısın nişanlıyın diyor ya nişan bozulursa bu kız ortada kalır ben bunun namusunu kirletiyorum demiyor sonrada esnek olduğunu biliyor du sanırım demiş

• Hiç sorma baştan sona tezat bir durum :-/

Kızlar Ne Diyor 16

• onunla tanıştığın andan itibaren geçmişini sil at.Belki bir başkasıyla oldu ya da olmadı önemli olan seninle birlikteyken nasıl olduğudur.Sen onunla bir gelecek kuracaksın ,geçmişe dönmeyeceksin.O yüzden tek diyeceğim kızı seviyorsan değer veriyorsan devam et.Sevmiyorsan sevmediğin için ayrıl.Sonuçta evlenmeden ilişki yaşadığına göre sende geçmişinde birşeyler yaşamışsın.Bu yüzden ne sen onun geçmişini nede o senin geçmişini sorgularsa bir yere varamazsınız.

1|2
    0|0
    • Mesele böyle bir şey varsa yalan söylemesi zaten. Eğer yaşamışsa yaşadığı için değil, yalan söyleyerek sevgilisini aptal durumuna düşürdüğü için suçlu. Evlilikler yalanlar üzerine kurulamaz.

• Güvenmeyi öğren , başka bir şey yapma ...

4|1
    0|1
  • şimdi git ve ona onu sevdiğini ve hep yanında olacağını söyle.. eminim üzülmüştür duruma

1|0
    0|1
  • nişanlım dediğin yani kısa bir süre içinde eşin olacak insan hakkında bu derece şüphelere sahip olman ve güvensiz davranman doğru değil.ya ilişkini ve nişanlına karşı olan sevgini saygını gözden geçir ya da bu ilişkiyi fazla yürütme.karşındakine haksızlıke ttiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Esnek olup olmadigini anlayamayiz, ancak iliski sirasinda anlasilir muhtemelen..

0|0
    0|0
  • hayr bu drumu nşanlı nerden blecek bilemez ki.. esneklige göre degşiyo doktorun dedigi gibi.. bunda sıkıntı edecek bi drum yok yani.. nşanlın bnu blemez yanında bri olmadanda ögrenemezdi zaten

0|1
    0|0
  • güven yoksa at nişanı da.

0|1
    0|1
    • güven sorunum yok. sadece fikrinizi almak istedim

• benim de bir arkadaşımın öyleydi. kaç kez ilişkiye girdiler esnekmiş kanama olmamış yani. sorun yok.

• Kızlık zarı esnek olabilir

0|2
    0|0
  • öle olsa doktora gıdelım demez dımı

0|0
    0|0
  • kızlık zarı esnek olabilir günahını alma

0|0
    0|0
  • allah sizin gibi şüphecileri vermesin kimsenin başına sen de haklısın gerçi ortada pislik kız da çok ama allah korusun ya ya kızın yalanı yoksa boşuna günahını alıyorsun

0|0
    0|0
  • Kendi inceliğinle kızı suçlayacak kadar kabasın

2|1
    0|1
  • Eğer nişalınız kendisine güvenmeseydi, doktora gitmeye cesaret edemezdi. Esnek zarlar olabiliyor ama neden bu şüphe oluştu sizde? diiyelimki zar esnek diye kanama olmadı, ama acımadımı ? Sonuçta ilk kez giriliyor? Görmüş olmalısınız canının yandığını? Bu önemli işte.

3|0
    0|0
  • o kız da akıl yok evlenmeden senin gibi bi ayıyla olmuş

10|3
    1|0
  • böyle herşeyi açık açık anlatmasan daha iyi olcaktı neyse... doktora gitmek istedigine göre ve seninde gidip kendi kulagınla esnek" oldugunu duyduguna göre sorun yok.

0|0
    0|0
  • Kızın yalan söylediğini mı düşünüyorsun?

Kaldı ki herseyi yasıyorsunuz ve evleneceksiniz. Bunlara takılmayın artık. Gercekten bilse doktora gidelim demezdim herhalde... Sizin şüphe ettiginizi anladı ve panik oldu. Bu da dürüst olduğunun göstergesi zaten.

0|0
    0|0
    • sanki büyük bir panik yok arkadaş esneksede mazi var gibi düşünüyor

• Ladan takılmasın İnan ve güven. O seninle en özelini paylaşan insan...

• Crazyhorse baska yere yaz cevabını... Lütfen...

Erkekler Ne Diyor 18

• İlişkileri bitiren en büyük sebep "Şüphe"dir...

Önce sevgilim, nişanlım dediğin kişiye güvenmelisin ki, eminim o da sana güveniyordur.

İma ettiğin "zarının esnek olduğunu biliyorsa, acaba geçmişte bunu kullanmış olabilir mi?" sorusu gerçekten kız için onur kırıcı olmuş... Şuan nişanlın bu siteye üye ve bu soruyu okuyorsa onun gözündeki değerinin tamamiyle kaybedersin...

Bir zara bu kadar takılmayın...

1|0
    0|0
  • Daha önce ilişkinizi sürtünerek sürdürdüğünüze ve mutlu olduğunuza göre şu sonucu çıkarmamda bir gariplik olmamalı.

Önceden sadece sürtündüyse başkaları ilede aynı senle yaptığı gibi Sorun yoktu.

ama şu esneklik olayı seni üzdü. Ya sürtünmekle kalmayıp verdiyse diye.

Kardeş seni sayıyla mı veriyorlar.Ne içip nerde kafa buluyorsunuz söyleyin bizde içelim. Seviyormusun takma kafanı bunlara, evlen arın bu kafadan.

Yok ben boyleyim diyorsan ne sürtünüp duruyorsun kızla. Lan sizi anlamak için 2 üni bitirip üstüne ordınalyüs olmak lazım cinsellik hususunda.

3|0
    0|0
    • ben surtundum bir başkası da yaptı mi ki esnek mis ne halt karıştırdı diye düşündü bence insanlar artık korkuyor doğru insan çok az

• Doktorun dediği gibi esnek olabilir ancak içeride yanlız kaldıklarında kızın ricası üzerine veya kızı zor durumda bırakmamak adına esnek demişte olabilir. Güvendiğin ve sana doğruları söyleyecek tanıdık bir hekime giderek kafandaki sorulara yanıt bulabilirsin.

0|0
    1|0
    • adamın kafaya iş verme boşver nişanı atar sonra kendi nişanlısından önce bir şeyler yaşadı ise nisanlisida yaşadı ise çok görmeyecek eden bulur

• benim takıldığım nokta kızın bekareti değilki. Yalan söylemesi. Yalan söylüyorsa hakettiğini bulmalı.

• nereden bilsin arkadaşım neden doktora gittiniz çok saçma ... Git kızın ayaklarına kapan belki seni affedebilir...

1|0
    0|0
  • Kafana takma arkadaşım sen nişanlına güveniyor ve seviyorsan hiç bir şey kafanı kurcalamasın. Kafanda olan soru işaretlerini nişanlınla ya paylaş ya da içinde kalsın. Paylaşırsan da güvensizlik izlenimi verip karşındakini kırabilir ve sonucunda kaybedebilirsin. Buna göre düşünmelisin. Ama acele edip yanlış kararlar verme, biraz sakinleş daha doğru kararlar vereceğini göreceksin.

0|0
    0|0
  • Penis boyu ve kızlık zarı soruları ikisini üst üste koyup zikicem,yeter artık..

3|0
    0|0
  • madem bakir kız arıyosun nişanlınla evlenmeden ilişkiye giriyosun bu ne perhiz bu ne lahana dolması derler

1|0
    0|0
  • Önceden bilse ne olacak ki, (daha önceden başka birileri oldu mu acaba diye düşünüyorsaon o başka tabii) doktor söylemiş işte gerçeği...

0|0
    1|0
  • Mantıklı düşün arkadaşım. Kızda bir sorun olsa doktora gidelim demezdi değil mi?

0|0
    0|0
  • çüş be adam evlenecek halen ne düşünüyor. neler neler yazsım var ama neyse

1|0
    0|0
  • sesini cıkarma . boşver . devam et . kafanı böyle şeyler için karıştırma . nişanlın bişey olmaz demiş . anlaman lazım geliridd yani rahto olduguna göre :)) anla artık ...

0|0
    1|0
  • Kesin o seni aldatıyor:Hemen bırak onu.Hemen !

1|0
    0|0
  • Doğrudur esnek zar vardır. Bu arada nereden haberi olacak allah aşkına tiövbe tövbee...

0|0
    0|1
  • çok kötü bir durum kafana takma böyle şeyleri. Hem esnek olup olmadığını ilişkiye girmeden bilemez. Nişanlını üzme

0|0
    0|0
  • arkadaşım doktor gerekeni söylemiş.. nişanlın başka birşey yaşasaydı doktora gidelim demezdi.. daha sen neyin şüphesindesin.. neden kafan karışık.. zarı esnekmiş işte.. doktor doğru söylemiş esnek kızlık zarlarının çoğu anca doğumda yırtılır.. o kadar karmaşıksa aklın daha fazla ziyan etme kızcağızı bırak kendi haline.. senin hak etmediğin değeri başkasına versin.. belki onunla mutlu olur..

1|0
    0|0
  • Öl sen yaa bu ne şüphee

1|0
    0|0
  • Bazı kızların zarları esnek olduğundan kanama olmaz doktor doğru söylemiş ilişki sırasında can yanması olduysa nişanlında numara yapmadıysa kız oğlan kızdır

0|0
    1|0
  • dr nişanlının kendi doktorumu

0|0
    1|0
    • hayır değil. başka ilde bir doktora gittik

• mayene odasına seninle görüşmeden başbaşa kaldılarmı

• ya defol git gizli kullanıcı , milletin aklını karıştırma

Yükleniyor...