Adet gecikmesi?

Sevgilimle 2 hafta önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakire olduğumdan içime girmedi ama 5 günlük adetim gecikti kasık bölgeme boşalmıştı vajinama değil sizce normal mi adet gecikmesi taktığım için yoksa birşey olabilir mi ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar goy goy yapıcak hiç halim yok lütfen tüm samimiyetimle sordum bilgisi olan bilgilendirebilirse sevinirim

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Anladığım kadarıyla bu olayı çok kafaya takmışsın ve stres yapmışsın ondan dolayı da âdet düzensizliği yaşıyorsun için rahat olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Stres yaptığın için gecikmiş görünüyor. Adet belirtin var mı şu an?

0|0
    0|0
  • Buyuk ihtimalle bir sey olmaz ama sonucuna katlanamayacagin korkacagin seyleri yapma bir de sen bakire degilsin o senin icine girse de girmesede bakire degilsin kendini kandirma sakin

0|0
    0|0
    • Bakire derken cinsel yoldan içime girip boşalmadı onu diyorum

• Tamam biliyorum sana dokunduktan sonra ister icine girsin ister girmesin sonucta sana dokundu ve sen bakire olmuyorsun yani cunky sonucta sana dokunuyor

• adet sorularına sadece kızlara sor erkekler anlamadığı için goygoya alıyor :)

0|1
    0|0
  • Büyük ihtimalle ile mevsimsel geçişten veya adetten kaynaklanan bir gecikme olmuştur. Ama bu tür vajikaya yakın bölgelere boşalma yolu ile de gebe olayları % 2 oranında olsada görülmektedir.

0|0
    0|0
    • Biliyorum araştırdım korkuyorum

• Birde googleye yazıyorum hamile kadınlarda da agrı oluyormuş

• İlişkiniz üzerinden 1 hafta geçti ise kan testi ile kesin sonuç öğrenebilirsiniz. Ayrıca stres nedenli bir adet gecikmesi yaşıyorsanız stres yaptıkça adetiniz gecikir.

• bak kesinlikle kızlık zarı bozulmamış vede içine girmediyse adet görmemenin hamilelikle alakası yok emin ol birşey yok rahatla derim hamile değilsin normal böyle şeyler

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederiim çok allah razı olsun

• önemli değil canını sıkma ve dikkatli ol hani böyle yaparsanız birşey olmaz ama sen böyle endişe yaşarsın Teşekkür ederim.:)

• Ben teşekkür ederim

• Takilma normaldir

0|0
    0|0
  • kesin sorun ondan ii bak bebeğe

0|0
    0|0
  • Bir sey olmaz bebegim. ayni sekilde devam ben icine attirdigim halde hamile kalmiyor rahat ol :*

0|0
    0|0
    • Evet onuda duydum içine boşalınca bile hamile kalmıyolarmış

• Doğru

• Surtunmede dikkat et cok fazla yapma sonra icine alinca zevk alamazsin

• stres yapmışsın sen :D

0|0
    0|0
    • Sürekli adet oldum mu diye kontrol ediyorum

• Stresten.

0|0
    0|0
  • Stresten dolayı muhtemelen hava değişim zamanı onun da etkisi olabilir. O yüzdendir içini rahat tut kolay değil öyle hamile olmak hemen =)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim arkadaşım

• Agrısını çekiyorm ama

• E tamam eli kulağında o zaman. Gelemediği için de ağrıyla kalıyor

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...