Lütfen gerçekten bilgisi olanlar yorum yapsın?

bu durum kafama takıldı doktora da gidicem ama bu ara gitme imkanım yok. şimdi ben küçükken ailemden birinin bana dokunduğunu hatırlıyorum.. kızlık zarım bozulmşmudur bilmiyorum ama sanırım kızlık zarımın kenarlarında çok hafif küçük küçük yırtılmalar var okadar büyük değil.. sizce bozulmuşmudur..jinekoloğa da gitcem ama bu ara gitme imkanım yok..

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• yani bir erkekle bişiler yaşamadın

0|0
    0|0
    • küçükken aile derken çok yakın akrabalarımdan biri beraber otururduk.. sürtünme olduğunu hatırlıyorumm.. kan geldimi kızlığım bozuldu mu bilmiyorum..

• küçükken dediğin ne kadar

• 9 10 sanırım o yaşlar da

Erkekler Ne Diyor 12

• Sonuçta parmağın 2-3 cm girmesi gerekli bozulması için. Sen anlyamazsın zarın durumunu?

0|0
    0|0
  • bence eğer sana sadece dokunduysa çok zor fakat yıpranmışta olabilir bence dooktora görünebilirsin fakat bu olaydan bahsetme yoksa ailen hakında soruşturma başlar

0|0
    0|0
  • sen kendin bakarak anlayamazsın onu zar dediğin öyle soğan zarı gibi pürüzsüz bişey değil çok çeiştleri var

0|0
    0|0
  • Muayenesiz burdan söylenen doğru olamaz... %50 şans var...

0|0
    0|0
    • yani kızlığım zarar görmüş olabilirde.. muayeneye gidicem ama bu ara gitme imkanım yok

• Ne olduğunu bilmiyoruz sonuçta ne desek boş...

• Yok ole seymi olur birsey yoktur ailen ne yapacak delimisin

0|0
    0|0
    • ne dediğimi biliyorum ben neyse teşekkür ederim..

• bunu bize niye soruyorsun ya

0|0
    0|0
  • Merak etme anlattığın durumda hiçbişey olmamıştır.

0|0
    0|0
  • özelden yaz anlatayım

0|0
    0|0
  • bence bozulmamistir duzenli adet göruyorsan sikinti yok ama dr gitderim testle cozersin

0|0
    0|0
    • düzenli adet görüyorumm gidicem bu ay sonuna kadar gitme imkanım yok.. evden uzağım şu an akrabalarımın yanında kalıyorum...

• bekle zaman herseyin ilaci

• Doktora göster

0|0
    0|0
  • kızlık zarını yanındakı kucuk yırtılmaları nerden nasıl gordun sen :D trol ün en alası olmaya aday bir soru

0|0
    0|0
  • dokundu derken nasıl bişey yaşandı hatirlamiyor msun hiç

0|0
    0|0
    • sürtünme olduğunu biliyorum bir kaç kezz okadar..

• surtunmeden bozulmaz kızlık içine girmiş olması lazım en az 3-4 cm

Kızlar Ne Diyor 2

• zedelenmiş olabilir ama yırtılması zor

0|0
    0|0
    • gerçekten öylemidir küçükken olduğuu biliyorum penisi girmişte olabilir bilmiyorum ama aynayla baktğımda kenarlarında yırtık var sadece çok küçük büyük değil...

• Görmeden bişey diyemem ama penis girdiyse bozulmuştur kızlığın

• Sürtünme ya da dokunma (oksama) gibi şeylerle bozulmaz.
    Bozulması için her hangi bir cisim ya da penis girmesi gerek. En az 2-3 cm içeriye.

-büyük ihtimal senin ki bozulmamistir, zedelenmis olabilir.

0|0
    0|0
    • penis girdimi bilmiyorum hatırlamıyorum okadar.. ama aynayla baktım kenarlarında çok küçük yırtılma var.. büyük değill...

• Sadece zarinin fotosunu atarsan (ozelden yani) yardimci olabilirim. Kuaför de çalıştım, agdaya girerken çok zar gördüm..

Yükleniyor...