Kızlar bakire olduğunuz halde..

Kızlar bakire olduğunuz halde hiç bi erkeğe cinsellik Teklif ettiniz mi ? Ya da Teklif ettiğinizde reddedildiniz mi ? Ya da erkekler bi kız arkadaşınız size Teklif ettiğinde reddettiniz mi ? Neden ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• düğünümüze 1 hafta kala eşim teklif etmişti.

bende bu kadar bekledik 1 hafta daha bekliyelimde gerçekten düğünümüz ilk gecemiz olsun dedim

önce bozuldu ama meğerse oda beni deniyormuş. ama reddedilmek hoşuna gitmemiş.

adet yerini bulsun gizli sormuşsun bende gizli cevap verdim.

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• zamani gelince teklife gerek kalmiyor bir anda oluyor.

0|0
    0|0
  • Benimlen cinsel münasebete girme arzusunu gösterir misiniz güzel hanımefendi? Arabam var evim var şapkam da var da gereksiz görüyorum.Kullanmıyorum.Biz ailecek kasabız.

0|0
    0|1
  • Sevmediğim herhangi bir bayanla kesinlikle o tür ilişkiye girmedim girmemde milli oldum fakat mektebe bile bu yaşıma kadar gitmedim gitmemde

0|0
    0|0
  • varmıki acaba teklif edebılecek kızlar acaba daha denk gelmedi keşke

0|1
    0|1
  • yok teklif edene ben denk gelmedim...

genede o sorumluluğu alamazdım...reddederdim...

0|0
    0|0
  • çok çirkin değilse kimseyi reddetmedim.

0|0
    0|1
  • redediceğimi sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bunun da mı teklifi varmış ?

0|0
    0|0
  • reddetmişliğim vardır . hatta genelde reddederim yani sadece göğüsü büyük götü büyük falan olması yetmez . hafif kiloludur. hafif göbeği vardır , yüzü güzel değildir, dudak yapısını beğenmem . vb.

saçma sapan yorumlar yazmayın aşağıya herkez sizin gibi abaza değil bu dünyada :D

0|0
    0|0
  • Cinsellik teklif etme ne ya ? Gel beni s*k mi diyorlar anlamadım ben şimdi ?

1|1
    0|1
    • Evet

• O zaman nefes alsın yeter felsefem devreye girer. Oyş içim bi tuhaf oldu şimdi hah. Şu duvarlar bile seksi gelmeye başladı.

• Cinsellik teklif edilen bir şey değil. Libidolar yeterli menzile ulaşmışsa ve menzildeki her birey birbirini istiyorsa sevişilir.

"Benimle çıkar mısın?" gibi bir olay yok. Söyleyeyim dedim.

3|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 6

• bu yasıma kadar sakladıysam bir bu kadarda saklayabilirim bence:)

1|4
    0|0
    • umarım o sakladığın şeye ölünceye kadar zeval gelmezde, acılmadan iade edilirsin..

• 1 dinle hic ama hic aram yok:) 2. Ben kendimi dinim icin degil sevdigime saygi icin saklarim ve ondan ayni saygiyi beklerim;)

• :D yorumun kendi içinde çelişiyor canım..

• bir cocuga cok ilgi duyuyorum lan agirdan aliyorum emma bzen dayanamayip soyluyorum sabahlara dek seviselim vs vs diye

0|1
    0|0
  • Ne teklıfı kı bu

0|0
    0|0
  • yaşamadım böyle bişe ama teklif eden oldu

0|0
    0|0
  • banada gizli aynı sana benzer oldu, benide eşim denemiş, kabul etmeyincede bana daha çok bağlandığını söylemişti.

1|1
    0|0
    • bu büyük bir hediye ve bu hediyeyi gününden önce kullanmamak bunun kıymetini daha çok arttırıyor. size mutluluklar

• Sizede teşekkür ederim iyi temennileriniz için.

• bakire olmadıgım alde teklif etmem

0|4
    0|1
Yükleniyor...