Erkeklerinki cansa, kadınlarınki ne?Patlıcan mı?

Gizli_kullanıcı utanmadan gelir sorar: "bekaret konusu" diye!Ama kendisi bakir değildir ve bunun nasıl bir zevk olduğunu da iyi bilir.Ama buna rağmen kadınların neden bunu önemsemediğini sorar-önemseyenler atlamasın ordan.Bu konuyu görmekten tartışmaktan sıkıldım ama bir de ben yapacağım.Gizli sormuyorum, gizliler de yanıtlayamayacak!Bu zihniyette olanların mantıklı cevaplar vermesini bekliyorum ama ne kadar mantıklı cevap verirler onu da kestiremiyorum.Konu gayet açık.Buyrun buradan...

NOT:Yönetim bu sorulara eskisi gibi el atsa da biz de saçma sapan soruları okumasak.Görünce yazmadan duramıyoruz sonuçta.

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

• konuyu bende okudum savunmalarının komikliğini de gördüm yerden göğa kadar da haklısın .valla üzerinde pek fazla konuşmak istemiyorum midem bulandı artık ya. neysen osundur nasıl yaşıyosan karşına öyle biri çıkıyor illa kidünya geniş insan bol herkes nasıl bişey istiyorsa onla evlensin başkalarının hayatların kurcalamak yerine kendilerine yönelsinler ne diyim artık oramızın hesabına kadar soruyolar kime ne ya .. kimi hayat arkadaşı seçtiyseniz onunkiyle ilgilenin dimi ama :)

4|1
    0|1
    • kim kime ne sormaya hakkı var değilmi ?

• Aynen öyle!Yönetim eskiden bu soruları kaldırıyordu ama birkaç aydır bu faaliyetlerinden vaz geçtiler.

• 5 verecem dobra hatunn seni.

Erkekler Ne Diyor 17

• Muhakkak ki kadın cinsel ilişkide erkeğin aldığından hemen hemen 10 kat daha çok zevk almaktadır... Hatta öyle ki, hayatta bir insana çığlık attıracak kadar daha zevkli birşey yoktur...

Hal böyleyken, kadın ve erkek genel ahlak kuralları çerçevesinde evlenmeden de birlikte oluyorlarsa kimse "siz bu hakkı kimden aldınız" diyemez...

Açık ve net bir şekilde bakire bir kızla evlenip, "Vajinal bekarete sahip ama kim bilir ne haltlar yemiştir" diye düşünüp, hem onu hem kendimi huzursuz edeceğime en azında bakire olmayan ne halt yediği belli bir kadınla evlenmeyi tercih ederim...

Her önüne gelenle yatan erkeklerin, bakire kızla evlenme isteği kadar saçma bulduğum bir durum yoktur...

Seks zevklidir, erkeğin de kadının da bedenini ve ruhunu ödüllendirmesidir...

2|0
    0|0
  • dötümüzden uyduruyor, dötümüzle anlıyor, dötümüzle gülüyor hatta dötümüzle seviyoruz.

3|0
    0|0
  • Allah kadınlara güvense zar koymazdı demiyeceğim.. sana farklı bi açıklama yapcam şimdi..

kültür, gelenek, görenek diye birşey vardır.. ve türk kızı bakir olması gerektiği kendisini kocasına saklaması gerektiğini en başta ebeveynlerinden sonrada çevresinden sık sık duyar. ama bunu duymasına rağmen dinlemez iradesine ve nefsine hakim olamaz gider sex yapar. sonrada yok efendim erkeklerde yapıyor yok efendim şöyle böyle diye hayıflanır.

örneğin bir ingiliz kızı için bu sorun yoktur. onların gelenek ve göreneklerinde böyle birşey yoktur ve bu konuda çok daha rahatlar. o yüzden bir ingilizin yaşayış tarzı bu olduğu için ona gidip neden daha önce sex yaptın diyemessin ... olacak iş vardır olmayacak iş vardır kısacası..

hepsini geçtim kadınlar yaratılışları gereği tek eşlidir. ve bu onlara kodlanmıştır. çocuk doğurma ve kendisini ve çocuğunu koruyacak güçlü erkek bulmak hedefine farkına varmadan bile olsa yürürler.

erkeklerde ise durum farklıdır yaratılış gereği neslini devam ettirme içdürtüsü ile yaratılmışlardır. ve farkında olmasalar bile olabildiğince dişiyi dölleme hedefi beyinlerine kodlanmıştır.

uzun lafın kısası geçicen o işleri..

0|1
    6|0
    • sanki gecmisten gelen her gelenegimizi görenegimizi devam ettiriorz da bi bu eksik gibi konusuosn.sen gec o isleri ;)

• aha bak hala inanmıyor.. sen inanmak istemiyorsun..sana bu şartlarda yardımcı olamam.

erkekler kadınlarda daha fazla sahiplenme güdüsü vardır. kadınlarda ki annelik duygusu gibi birşey.

gidip başkasının sahip olduğu kızı sahiplenmek istememeside doğal! herkes özel olduğunu hissetmek ister.

• Erkeklerin evlilik öncesi cinsel ilişki yaşamasını hak olarak görüyorsanız, evet, patlıcansınız :-)

1|1
    2|0
  • Sanırım erkekler bakir her haltı karıştırsın kadınlar yapınca fişlensin bunu mu diyorsun? eğer buysa haklısın.

ama maalesef erkekler kızlar gibi değil. zar olmadığı için rahatlar. ben de kadın olsam bakire kalmayı tercih ederdim

0|1
    5|0
  • derdini söyler misin soru ne?

0|0
    3|0
    • Gayet açık derdim.Salak zihniyetlerin, salakça sorularını cevaplarını görmekten bıktım ve bu yüzden tepkimi gösteriyorum.

• millet evlenecek eş bulmakta zorluk çekiyor neden maddiyat 1 düğün bugün 30 binden fazlaya geliyor evlenen meye umut olmayınca birlikte oluyor insanlar buda bir sebep

2|0
    0|0
  • Aslında kendi bakirlikleriyle alakalı sorular sorsalar beni ilgilendirmez ama başkalarının orasını burasını sorgulamak yanlış herkes farklı bi hayat yaşıyor kendi seçimini vermiş ve birşey yapmışsa sorgulamak olmaz. Şahsen ben cevap vermedende durabiliyorum ama senin için sıkıntı olabilir :D illa cevap yazacam dersen.

0|0
    0|0
  • Konuyu hatırlıyorum..Sokayım Böyle devire yazmıştım..Yine yazıyorum..

Sokayım Böyle devire yazmıştım!

0|0
    2|0
  • Patlıcan.

0|0
    4|0
  • bu konuda erkekler toplum daki sürü kültüründen inanılmaz etkileniyorlar...o yüzden ucuz kadınlara gidip aslında kendilerini kandırıyorlar...bakirelik konusu bakir olmayan erkeklerin dilinden de hiç düşmez...maalesef yapı bu...

1|0
    0|0
  • Haklısın, ne diyelim,

0|0
    0|0
  • Kadının 9 nefsi avrdır 9 una sahip çıkar, erkeğin bir nefsi vardır ona sahip çıkmaza der Bediüzzaman Said Nursi.. kısa ve öz. herşeyi anlatıyor

0|0
    4|1
    • Allah da mümin erkeklere söyle gözlerini haramdan sakınsınlar diyor biliyorsun değil mi arkadaşım...

hiç kendinizi kayırmayın çünkü müslümansanız eğer ayete biad etmek zorundasınız nefis falan geç onları ksa ve net haramdan sıkının bu kadar..

• bakire demek evlilik dışı yasal olmayan yollardan cinsellik yaşamamış demektir. gitmiş helaliyle evlenmiş birlikte olmuş o kişiye siz bakire/bakir değilsin diyemezsiniz. evlenip ayrılmış dersiniz ve o kişi namusludur. o yüzden namuslu olduktan ve taraflar anlaştıktan sonra evlenir yani boşanmış bir erkekte kadında bekar biri ile. yeter ki kişiler istesin, kabullensin. ama,evlenmiş ayrılmış biri dengi ile evlenirse "anlama ve anlaşılma" konusunda daha uyumlu olurlar..

• EVET HAKLISIN

• Bekaret-bakirlik soruları bitsin,cidden...

1|0
    1|0
  • eşitlik yok ülkemizde çünki kızlar hep erkek evine gider tabir yerindeyse mal temiz olmalı

0|0
    1|0
  • senin derdin ne? ben anlayamadım.

0|0
    2|0
  • lan bi sevisinde rahatlayin artik

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tekrarlanan sorulardan gerçekten ben bile sıkıldım , cevaplayarak prim vermeyelim ..

4|0
    1|0
  • ben öyle zihniyetin...

5|0
    0|0
  • sorunu şikayet ettim ama, kızma çünkü bence kategori cinsellik değil kişilik olmalı.. lütfen modlar taşısın bu soruyu doğru köşeye!

diğer yandan bu erkeklerin namussuzluğudur kadınların bugün ki halleri başka birşey değil ektiklerini biçiyorlar bu kadar basit...

2|0
    1|3
  • Artık ister kabul etsinler ister etmesinler devir değişti erkek bu yapar, kızda evde koca bekler anlayısı bitti, senelerce erkekler sefasını sürdü zaten , şimdi kızlarda yavas yavas bu hakka sahip oldu diye hazmedemiyorlar, kendileri yapıp yapıp burada kızları yargılıyorlar, (sabah denyonun biri boyle bir soru sormustu biliyorum o soruyuda) Kızlar artık senelerce okuyor çalısıp kendi ayaklarının üzerinde duruyor evini arabasını alıyor ki zaten evlenmeye 30 yasından sonra karar veriyor erkekler gununu gun ederken , o da ne yapacak hç tanımadıgı bir adam için mi bekleyecek evlenene kadar 30 yasına kadar , zaten kimse 30 yasına gelmiş bir kadından bekaret bekleyemez...

3|0
    0|2
Yükleniyor...