Yapay kızlık zarı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Doğru kategoriye mi açtım bilmiyorum yanlışsa affedin ama cinsel yaşamla pek alakası yok.

Bakire olmayan kızların dışlandığı bir ülkede yaşıyoruz evlenirken sorun olacaktır elbet.
Tek denemelik yapay zarlar var 150 TL sizce uygun mu? Kullanmalı mıyım

0|0
10|24

En İyi Kız Görüşü

• kullan kız.. seni zarına göre değerli kılanları sende yapay zarla kendilerini değerli hissettir..

5|0
    1|4
    • yok daha neler, gerçekten dürüst olmak daha iyi

• gizli kullanıcı olarak destekli yazmıssın. Belliki yemediğin halt kalmamıs kocanı kandırmıssın. diğer dunyada bakalım onun yüzüne nasıl bakıp kandıracaksın. Soruyu soran arkadaş sende samimi ol durumu anlat. bir ömür yaşıyacaksın onunla gece o yatağa huzurlumu girmek isterdin vicdan azabıylamı?

• hadi be sende :)) vicdanı rahat uyuycakmış sen önce kendi vicdanını sorgula.. sanki çok temiz gibi kadınlara b. k atmaktan vazgeçin..

Erkekler Ne Diyor 24

• Bence kullanma.

0|0
    0|0
  • hayır hiç gerek yok evleneceğin zaman gider bir jinekologda kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırırsın çok daha mantıklı

1|1
    0|0
    • fiyatı ne kadar

• yapana göre değişiyor 600 tl ye de var 1600 tl ye de. ama 2 çeşit kızlık zarı dikimi var
      1. si geçici kanama olması için dikildikten 1 hafta içerisinde ilişkiye girmen lazım bu sürede girmezsen ondan sonra girsen de kanama olmaz
      2. si kalıcı dikim bunda da dikildikten sonra 1 ay kadar seks yapmaman lazım 1 aydan sonra ne zaman seks yaparsan yap istersen 5 sene sonra seks yap yine aynı bakire gibi kanama olur.

• Sana yapay da olsa, "güzel zihniyet" lazım.
    Ama o da satılmıyor be güzelim.

1|1
    3|0
    • ikisi arasında çok fark var göremiyorsun

• toplumda ön yargıyı kırmak için kullan, fakat 2 tane alıp ilk denemeyi yapmalısın o gece sorun olmasın

2|0
    0|0
  • Kan yerine ketçap mı akıyor yapayından?

0|0
    0|0
  • kızlık zarı kadınların namusunu veya kişiliğini belirlemez bana sorarsan fazla takılma hem kızlık zarı yapay olarak hiç gerek yok bazı bayanlar kızlık zarı olmadan dünyaya geliyor ve yapay olanları pek işlevli olmuyor diye biliyorum-

2|0
    0|1
    • biliyorum da millet olarak çok önem veriyoruz namuslu milletiz ya bunun yüzünden öldürülen kadınlar var ölmeye niyetim yok

• o zaman bence yaptır derim hayatından önemli değil aslında bu türk erkekleri şunu bilmiyor namus bacak arasında değil namus yürektedir ve insanları geçmişine göre yargılamak ancak bir cahilin işidir

• ben de öyle düşünüyorum

• Kaşarlara gün doğdu.

0|3
    4|0
  • 150 TL çok, daha ucuz bişey bak

0|0
    0|0
  • Kendinide eşinide kandırma :(

0|0
    0|0
  • haklı olabilirsin toplumun bakıs acısından dolayı ancak evlendigin zmn bakirelige onem veren birisile evlendiginde ve bu kişide senin bir sekilde daha once cinselligi yasadıgını hissedicektir seks te acemi olmayısından bunu nasıl acıklıycaksın

0|0
    0|0
  • yok bılader saglk raporu ıstıcm bn verdm kararımı

0|0
    1|0
  • Bekaret bile 150 lira olmuş.. vay ucuz dünya !

0|1
    0|0
    • hayır 500 liraydı indirimle 150 :)

• ameliyatsız canım bu tek seferlik yani

• Türk erkeği zeki değil diyen kadının cümlesine bak :) dünyadan haberin yok kızım senin onuda eline yüzüne bulaştırıcan belli.

• bakirelik eskide kaldi esini kandirmanda dogru olmaz bir gün ortaya cikar hayatin söner

0|0
    0|0
    • nasıl çıkacak ki

• eşin bakire olmadığını söylese kabul edebilir misin

• bana bunu basta aciklarsa neden kabul etmiyim bakirlik önemli degil önemli olan dürüst olup söylemesi

• kullan

0|0
    0|0
  • Bakire değilsen cidden dışlanamayı hakkediyorsun

0|0
    3|0
  • sence doğru mu?

0|0
    0|0
    • doğru

• hiç kimse masum değil evleneceğim erkekte öyle kesin. yapılan hatayı yüzüme vurma

• Hatayı yüzüne vurmuyorum şunu unutma kimse vazgeçilmez değil çık karşısına söyle açık açık kabul ederse senindir kabul etmezse bırak gitsin çokmu önemli? Yalanlar üzerine kurulmasından başkasının günahına girmekten iyidir. Ben seni suçlamıyorum sadece fikir vermek istedim yanlış anlama

• onun bunun altnaa yad sonra da gel bizim aldımıza yad oh ne alaa. ben 25 yaşına geldim daha hiç ilişki yaşamadım neden peki en başda günah ve ileride olacak eşime sen İLK VE SONSUN diyebilmek yüzüne huzurla bakabimek için

PEKİ SEN

0|0
    3|0
  • Bedava ya la :)

0|0
    0|0
  • Gdo...

0|0
    0|0
  • o ne laaa😵

0|0
    0|0
    • yapay kızlık zarı işte araştır

• 150tl ye geleceğini kurtarabılıyorsan bence hiç düşünme! ucuz bır rakam, koca bir geleceği gözönunde bulundurunca!

• bence de :D

• ne gerek var böyle şeylere ya

0|0
    0|0
    • bu kadar namus düşkünü milletiz sonuçta gereği var

• belki yapay zar kullanıyorlar

• hepsimi yok artık

• evlenmeden önce kızları tam teşekküllü bir hastanede kontrol ettirmek lazım bu ne ya

0|0
    1|0
    • sen eskiden çok mu masumdun ki?

• kızlar da erkekler de eşit siz de nefsinize hakim olmalısınız biz de hata yaptığımın farkındayım ben

• herkes hata yapar insanız sonuçta üzme kendini

• Bakir bir erkeğim hiç öpüşmedim de taş atma diye söyledim kendimi övme gibi bir derdim yok neyse yaptın iş zaten yanlış bide buna yalan ekliyorsun ilerde bir kavga ettiniz ağzından kaçtı ee ne oldu boşandınız belki çocukta var öyle saçma sapan şeyleri söylemekten vazgeç benim gibi bri seni istemez ki haklıyız ama bakir olmayan bir çok erkek var böyle şeyleri dert etmeyen gevşek demiyimde esnek rahat insanlar var onlardan birini bulursun sanırım dini inancın yok onun için dine değinmedim..

0|0
    2|0
  • Etik ve ahlaki olarak doğru değil ama. Yalan üzerine kurduğun şeyden hayır gelmez.

0|0
    0|0
    • biliyorum ama bu ülke böyle işte böyle erkeklere böyle yapılır

• Ama böyle erkekler dediğin de kızlar yüzünden böyleler. Kızlar ya minili ya dekolteli ya da daracık giyiniyorlar erkekleri kışkırtıyorlar sonra da gösterip elletmeme politikası yapıyorlar; sevgilisi olanlar da sevgilisi olmayanların yanında gözlerine sokuyorlar ilişkilerini, haliyle olmayanlar da böyle cinsellik isteyip yaşayamıyor ve cinselliği geçip sevgilisi olsun isteyenler olup o bile olmayanlar oluyor. Bu yüzden kendisi gibi olanları istiyorlar. Sen çok istiyorsan yapay kızlık zarı yerine evlenmeden sevgilinle birlikte ol. Daha dürüst olursun en azından.

Kızlar Ne Diyor 9

• Hâlâ zar derdinde insanlar yaaa.
    Sen bu dünyada o zarın evlenmeden önce kaybettiğini için veremeyeceğini hesaptan çareler arıyorsun.. Peki ya Allah a karşı nasıl bir yapaylık uyduracaksın?
    İnsanın önce namusu bakire olmalı. Zaten ondan sonrasına kimse laf edemez.

0|2
    0|0
    • namusu zarda arıyor erkekler işte bizim ne suçumuz var

• erkekler namusu zarda arar çünkü eşin dışında kiminle yatarsan namusuz olursun

• Peki yapay zar ya da zar diktirmek işlemlerinden sonra o kişi namuslu mu oluyor?

• ENTERASANN :( dürüstlük değil ki :( önce kendini sonra karşındakini kandırmaktır.. 150 lira bide ne kadar sağlıklı allah korusun.. hastane mi bu :(

0|0
    0|0
    • hayır internet sitesinde gördüm

• sakın lütfen canın daha önemli... ne bu yaaa bu kadar basit deği.. sen değerli bir cansın bırak fındık kadar perde uğrana canından olmaa... seni oldugun gibi sevecek insan eminim vardır.. yeter ki göz yüksekte olmasın...

• Bakire olmadığını söylersin kabul ermezse evlenmezsin. Bekareti umursamayan çok erkek var artık onlardan biri ile evlenebilirsin. Zaten kafana göre biri değilse neden evlenesin ki? Evlenmek zorunda mısın?

1|0
    0|0
  • ahlaki bulmuyorum. yalanın katmerlisi

0|1
    2|0
    • sizce türk erkekleri çok mu masum?

• benim dediğimden bu anlaşılmaz. kafanızın uyuşmadığı biri ile evlenmeniz hata zaten. bir de yalan söylemek iki kere hata.

• Karşındaki insana koca bir yalan söyleyerek başlayacaksın ilişkine. Vicdanın seni ne kadar rahat bırakır? Söylediğin yalandan dolayı hiç mi üzülmezsin? Bunları düşün. Ona göre karar ver. Dürüst olursan çok daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • ilk kez senden duyuyorum. bakirelik bozulduktan sonra diktirmek gibi birşey mi yoksa daha farklı mı

0|0
    0|0
  • benim arkadaşım da tecavüze uğramış küçükken o da yapay zar kullanmayı düşünüyo..

0|0
    0|0
  • Bir "omur" bir insani kandirarak yasamaya vicdanin el verebilecek mi?
    Yazik seninle tanisacak kisiye.

0|0
    0|0
    • erkekler çok masum sanki

• yok anlıyorum siz beni anlamıyorsunuz

• tebirikk ediyorum seni

• o ne kız. hoş bizim erkeklerimz o müstehak.

2|0
    0|1
    • evet ahkam kesenlerin hepsi karı kız düşkünü

Yükleniyor...