Korkuyorum. Sebebi ne olabilir?

Genelde adet düzensizliği olan biriyim. Hormonlarimda dengesizlik oluyor dönem dönem. Özellikle prolaktin hormonum yükseliyor. Bu sebepden gögüslerimden süt bile gelmisdi bir süre.. Tümörden şüphelendiler ama bişey çikmadi ultrasonda falan. Sonra ilac tedavisiyle düzeldi. Ama yillardir gecmeyen akintim var. İltihabi ne kullandiysam geciremiyorum. Yogun sarimtrak kötü kokulu akintim var. Fitil, ilac, ve maydonoz kürü de denedim faydasi olmadi. İliskiye girdigimde de beyaz bir sivi akiyor bu iltihapdan kaynakliymis.. Bazen iliski sonrasi yanma ve sisme de oluyor vajinamda..

Son bir kac aydir da adet seklim degisti. Subatin 28inde geldi mart8de bitti ama kanamam hic olmadi gibi bisey, sadece lekelenme seklinde oldum.. Nisanin 1inde geldi5ine kadar az az geldi bitmisdi. Bu sabah yine ic camasirim lekelendi ve simdi yine basladi az az kanamam..

Bilgisi olan yardimci olabilir mi ?? Doktora en erken iki hafta sonra gidebilirim...

Güncellemeler:
Guncell

0|1
1|2

En İyi Kız Görüşü

• kadın dogum dr una git
    bide kist falan var mıda baktır
    hormon düzensizligi var ilaç yazarda kolay geçmiyor bu hastalık bende de var 2 yıldır öyleyim
    prolaktin hormonu stresten yüksek ama

0|0
    0|0
    • Kist tedavisi gördüm dogum kontrol hapi kullandm onun icin..

• başka dr git o zaman
      dr açık açık deme ama onlar biliyor ne oldugu anlar ona göre ilaç veriyorlar
      ben erkek dr bunu anlatamam ama kadın dr sa anlar halini

• Tesekkur ederim Can m..

Erkekler Ne Diyor 2

• Cinsel yolla bulaşan hastalık kontrolün yapıldı mı?

0|0
    0|0
  • sana hayır yok burdan doğru doktora sağlık ihmale gelmez iki hafta bekleme bakarsın vajina kanseri çıkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...