Başaramadı bir türlü...

Sevgilimle beraber kaldık bir akşam, ilk önce uzak durdum sonra o naz olarak algılayıp daha da çıldırıp beni köşeye sıkıştırdı öpmeye başladı , ben de istemeye başladım onu haliyle,

tam son noktaya gelecekken kızlığımı bir türlü bozamadı, sorduğumda da sen kendini kötü hissetme diye ikimizin ,iyiliği için yapamadım diyor, kendisi kaç kere boşaldı ben bir türlü rahatlayayamadım. o da farkındaydı, psikolojik olarak mı yoksa fiziksel olarak mı yapamadı bilemiyorum ( bu arada hiç bakire biri ile birlikte olmamış) sizce?

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• yani evlenmeden sni bozmak istememiştir cunki garanti değil senle evleneceğide içine girmeden de zevkten boşalabilir erkek sevişme opme oynaşma bile yeterlidir ama seni rahatlatmayışı kötü olmuş

0|0
    0|0
    • evet. ciddi düşünüp düşünmediğini bu hareketinden ölçebilir miyim sizce ?

• bekleyip göreceğiz niyetini...

Erkekler Ne Diyor 23

• Uygun anı yakalayıp bozmadı ise senin hayatını karartmak istemiyordur. Tebrik etmek gerekir arkadaşı.

0|0
    0|0
    • bir yandan da benimle ilerisini düşünmediği gerçeği ortaya çıkıyor bence

• smdye kadar korudum da ne oldu sanki

• Ben nacizane düşüncelerimi söyledim. link yorumları okuyup örnek alabilirsin. Pişman olacağın kararlar alma bence.

• Boşalması için içine girmesine gerek yok. bakireyken bile hamile kalma riskin var unutma.

0|0
    0|0
  • Hemen bozulan bir şey değil kızlık zarı

0|0
    0|0
    • ama hiç uğraşmadı ve içime tam girmeden nasıl boşalabiliyor

• Senin zar elastik değilse isterse bozardı.

1|0
    0|0
  • Arkadaşım kızlığını verdiğin adam bir gün arkasını dönüp gittiğinde buna değecek mi biraz düşün bakalım ? Bence sana allah tarafından 1 şans daha verilmiş kıymetini bil.

1|0
    0|0
  • sen evlenmeden neden ilişkiye girmek istiyrsun ki bu senin zarına olur bence hem dediği gibi seninde canın baya acıyacaktı o gece eğer kızlık gitseydi.

1|0
    0|0
  • üstüne kalmandan korkmuştur...

1|2
    0|0
  • Bekaretini bozma ya saçmalama böyle beraberliklerden uzak dur bence. Erkekliğini ti ye al bak nasıl uzaklaşıyor senden eline koz geçmiş tü senin erkekliğine de. Bahaneye bak de tamam selam bile vermez garanti.)

0|0
    0|0
  • ihaleyi almak istememiştir yada becerememiştir bu kadar basitt

1|0
    0|0
    • iki ucu b* klu değnek yani

• yanii ama sen eger ondan daha rahatsan oda belki bundan tedirgin olmus olabilirr degişik yani dedigin gibi degnek .d

• valla kuze te rabuyeee

0|0
    0|0
  • başaramadıysa şansını başkalarında ara

1|0
    0|0
  • sana iyilik yapmaya çalışmış sen yapamadı sanıyorsun...

0|1
    0|0
    • iyide benimle evlenmeyi düşünüyor neyin iyiliği ki bu

• seni bakire olarak bırakmayı tercih etmiş,elbette buna önem veren kültüre göre iyilik...

• ahaha:D Bu işi yapacak profesyonellere devrediniz efenim:D

1|0
    0|0
  • bugün deliği bulamayan yarın seni yolda bulamaz..

koy dötüne tekmeyi..

12den vuranlardan ara :)

1|0
    0|0
  • en iyisini yapmış bende olsam bende bozmam

0|0
    0|0
    • o neden

• bencilce davrandığı için kızıyorum sadce

• orasını bılemem ben sızın aranızda olan seyler

• Beceriksiz saka bir yana bozmamasi iyi bisey

0|0
    0|0
  • senin içinde ne kadar basit olduğu anlaşıldı,bugün bozamadıysa yakında bozar,ayrılınca napıcaksın

0|0
    0|0
  • ben olsam en azından oral yapar boşaltırdım seni.ama bozmayarak iyi yapmış.

0|0
    0|1
    • bilmediğinden mi yoksa uğraşmak mı istemedi bilmiyorum

• daha önce olmuş birlikteliği

• valla bi kez daha yaparsa böyle konuşursun artık .

• Bence sen o adamı kaybetme seni sevdiği düşündüğü için bozmamış. Erkekliğini sorgulayacağına ona sahip çık.

0|0
    0|0
    • seviyor ama sorumluluk alamıyor işte bak

• Senin kızlığını bozması o kişinin senin sorumluluğunu aldığını asla göstermez bu yanlış düşünceden kurtul şuan sağlıklı düşünemiyorsun sanırım bence ona bırak kendini

• zarın esnekse kolay kolay bozulmayabilir.fazla kaşınma bence :D

ben daha önce kimseyle beraber olmadım.ama herşey kafamda taslak halinde duruyor. yani tecrübesiz erkek yoktur. en azından benim için böyle.

1|1
    0|0
  • oralla falan yetindi sanırım.Birdahikine yatır otur bitsin iş..

2|0
    0|0
  • sen gaz verecektin parçala behçet ;)

0|0
    0|0
    • verdim gaz ama bi işe yaramadı :)

• sen o gazı bana verecektin yürüyüşün değişirdi :D :D

• bozupta başına bela mı alsın ..

0|0
    0|0
    • o yüzden midir kesin ?

• kesin tabii..belliki seni uzun vadede düşünmüyor

• bunu tam olaraknasıl anlayabilirim, bana bir akıl verin

Kızlar Ne Diyor 7

• İlk defat yapan erkeklerde sorun olur dert etme deliği bile bulamamıştır o :)

0|2
    0|1
    • acaba başına kalmayayım diyemi yapmadı :?

• normaldir yani hiç cinsel deneyimi olmayan birisine göre :) bu sorun brz utanç verici oluyo ya bu yazıyı okuyunca brz tedirgin oldum

• hiç sanmıyorum,bilerek yapmadığına eminim,hiç bir erkek deliği bulamamazlık etmez...

• sorumluluk almak istememiş.aayrıca tam anlamıyla birleşmeolsaydı bile acıdanorgazm olacağınımı sanıyorsun.biraz daha büyü daha sonra doğru insanla yaşa ve bidaha yapma sakın.benim fikrim bu gerisi sana kalmış

0|0
    0|0
    • yapmayacağım da, bu adamın beni kullanıp kullanmadığını nasıl anlarım

• tesekkürler

• rica ederim

• oy allahım oy. :) soruyamı güleyim cevaplaramı kestiremedim :):):)

0|1
    0|0
  • Nuri Alço olsa gazoz, Coşkun olsa tecavüz sahnesi yazardın.

Bu hangi filmden alıntı?

0|0
    0|0
    • kendi filmim.senarist olmayı düşünmdm değil :)

• adam iyilik yapmış sana

0|0
    0|0
  • Üzerine kalmayasın diye ellememiş saf kızım.

0|1
    0|0
    • evlilikten şundan bundan bahsetmesini biliyor ama

• sakın ha sakın bekaretini vermeye kalkma ben kendimden biliyorum dünyan başına yıkılır olduğun yerde kalırsın bekaretinizi vermeyi özgürlük olarak algılamayın evlenmeyi bekleyin sizde yaşayacaksınız elbet biraz sabır sakın deneme öyle birşey sakın

2|0
    0|0
    • o kadar kötü birşeymi

• ayrıldıktan sonra ne kadar kötü olduğunu tahmin bile edemezsin birde gider başkasını bulur kendini eşya gibi hissedersin eğer biraz aklın varsa yapma böyle birşey

Yükleniyor...