Arkadaşlar kızlık zarı delindiğinde gelen kan ne kadar aşırı fazla bir kanama mı oluyor yoksa az bir kanama mı?

ilk gece korkusundan dolyı bunu çok merak ediyorum
arkadaşlar kızlık zarı delindiğinde gelen kan ne kadar aşırı fazla bir kanama mı oluyor yoksa az bir kanama mı ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dinamit patlamıyor ki , adamı duvara yapıştırıp kandan resmini çıkarsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şoyle bir durum kisiden kisiye degiir o kan basincina bagli bazilarinda normal az gelirken bazilarinda bir yatagin yarisini bulayacak kadar gelebiliyor

0|0
    0|0
  • Ben bilmem olmayan eşimde bilmez

bize böyle sorularla gelmeyin l*n

0|0
    0|0
  • Zarın yapısına ve penisin boyutuna göre değişir. Ne olursa olsun 3-4 damladan fazla gelmez bence.

0|0
    0|0
  • Zarına göre değişir :))

0|0
    0|0
  • 2 3 damla kadar kan baska bisey feyil

0|0
    0|0
  • iki üc damla bisey korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • kızlık zarı delinmez, yırtılır. yırtılır derken paramparça olmaz korkma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Maksimum 4-5 damla bir sey. Peceteyle silsen gecer o kadar az

0|0
    0|0
  • 3 ay önce düğünum oldu. 4-5 damla kan Geliyor o kadar. Bence sen kandan korkma. Ilk cinsel birleşmeden kork. Kan gelmesinde bişey yok. Normal kan akıyom ama ilk birleşme de çok aci olur. Ay ben neler çektim neler... su an düğün günümü hatırladım aniden :))

0|1
    0|0
    • Neler çektin? Yazsana. Sanırım eşinin penisi oldukça uzun ve kalındı. Öyle mi?

• kardeş peki ne kaç gün sonra alıştın normale döndü
      bizde bilelim ki olacak eşemizi daha rahat ettirelim

• Ilk bir hafta zor geçti. Eşimin penisi büyüktü, benim de vajinam dardi. Bir hafta boyunca hergün ilişkide girdik. Günde 3-4 defa. Öyle öyle normale döndü.
      Yani bir hafta boyunca hergün yaptın mı normale dönüyor.
      Bir haftadan sonrası da yine acı veriyor ama ilk haftda ki gibi değil.
      Birde sunu söyliyim ilk gece kan geldikten sonra devam etmeyin. Zor olur kadın için. Ertesi sabah devam edin.

Yükleniyor...