İnsan katiline aşık olur ve bunu unutabilir mi?

Direk konuya girmek istiyorum. Kız arkadaşım bakire değil bu benim için önemli değil fakat onun beni gerçekten sevdiğini anlamak istiyorum. Aklımda hep onu o haliyle kabul ettiğim için benimle olduğu düşüncesi var. Aslında iyi anlaşıyoruz. Geçenlerde benden ona iç çamaşırı almamı istedi ben de zar zor tamam dedim. Neyse lütfen soruma çevp arıyorum.

Güncellemeler:
Bu konuyu konusurken demisti ki onu kaybetmemek icin herseyimi verdim ama o yine de gitti dedi bir suru saydi saydi.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen bakirmisin degilmisin? Seni o neden kabul etti? Bence cok sacma düsünüyorsun, bence sana karsi birseyler his etmemis olsaydi sana zaten dogrulari anlatmazdi... CÜnkü gercekleri söylediginde ona seni istemiyorum, kabul edemem diye bilirdin, bunu göz önünde bulundarak sana gercekleri söylemis,.. Sence bu seni sevdigini göstermezmi,kaybedecegini bile bile sana dogrulari söylemis. Iccamasir konusuna gelincede cok ilginc olayla ne alakasi var.. Belki senin tarzindan bsy istedi, belkide parasi yoktu.. Biz ne bilelim. Sirf senden iccamasiri istedi diye bence seni sevip sevmedigi anlamani GELMEZ.

0|0
    0|0
  • Bakireliği önemsemeyen insan sayısı azımsanmayacak kadar çok artık. Kız arkadaşınızın sizi bu yüzden tercih ettiğini düşünmenize neden olan şey nedir ki? Sevgiyi sözcüklerde aramak yerine gözlerine bakın, bir sarılış, ufak bir tebessüm, sizi düşündüğünü, önemsediğini gösteren bir davranış, hepsi sevgisini anlamanızı sağlayacaktır. İç çamaşır almanızı istemesinin konuyla bağlantısını anlayamadım doğrusu.

0|0
    0|0
  • bunu bizim anlayamayacağımız gibi sen de anlayamazsın. zor bir soru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• abi bir düşünsene ona başkası dokunmuş başkası hissetmiş ya anlıyamıyorum ya nasıl nasıl oluyor bu kadar rahat olunuyor bazen düşünüyorum ölüyorum kıskançlıktan abi o kadın belki senin eşin olucak çocuklarının annesi olucak

0|0
    0|0
  • Sen o haliyle kabul etmesen seninle nasıl olacaktı ki?

0|0
    0|0
    • Kiz onunla degil baskasini ariyacakti

Yükleniyor...