Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz?

sevgilimle bir kaç kere seviştik ay içinde, spermin gelmediğinden eminim çamaşırım varken zevk suyu bana gelirse hamile kalınır mı? bugun adetımın olması gerekıyodu olmadım cok tedırgınım lutfen yardımcı olun

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• O kadardan hamile kalacağını sanmam strese girdiysen ondan gecikmiştir bence korkma

1|0
    0|0
    • ya ben de öyle düşünüyorum ama yine de aklımı kurcalıyor, bir de tam yumurtlama dönemimdi... baya stres yaptım kendime, yarın da olmazsam gebelik testi yaptıracağım. çamaşırdan geçer mi ki zevk suyu?

• teşekkür ederim tekrar, sağolun

• Rica ederim

• Stress ve benzeri şeylerde geciktiriyor regl'i bu nedenle kafana takma elbet olacaksın regl

0|0
    0|0
    • evet doğru bunu biliyorum benım aklımı kurcalayan iç çamışrıımdan zevk suyu bana geçer mi ki

• içim rahatladı biraz, teşekkür ederim

• Görüş sahibi yanılıyorsunuz spermler 72 saat canlı ve döllenmeye elverişli nitelikte kalabiliyor

• Zevk suyundan hamile kalabilirsin. Eczaneden test al. Acilen. Sevgilinin penisi ne kadar kaç cm?

0|0
    0|0
  • Sikinti yapma sorun yok ;)

0|0
    0|0
  • Adını satılmış koyun ya da hüsamettin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çamaşırından geçemez sperm ama zevk suyunda bir kaç sperm vardır onlarda gebelik oluşturabilir. Lütfen yanlış anlama beni sevgilin ve sen kaç yaşındasın aslen nerelisiniz ikiniz ben insanların aralarındaki yaş farkını çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Allah anali babali büyütsün

0|0
    1|0
Yükleniyor...