Sevgilim çok mu geniş?

Sevgilim çok geniş beni sinir ediyor. Bugün sırf bir şey der, beni kıskanır ümidiyle derin dekolteli bir bluz giydim, ve bana her baktığında dikkatini çekmek için yakamı biraz daha yamulttum, ama hiç bir şey demedi. En sonunda dayanamayıp 'dekoltemi nasıl buldun canım?' diye sordum, o da bana 'çok beğendim sevgilim maşallah, dekolte sana çok yakışıyor' dedi. Hatta yolda bir erkek laf attı 'güzelim hepsi senin mi' dedi, sevgilimde hiç bir şey demedi. 'Ya suna baksana bana laf atıyor' dediğimde bana 'ne güzel işte hayatım, sevinmelisin buna demekki çok beğenmiş' dedi. 'Hayatımda senin gibi geniş bir erkek görmedim' dedim bende sınırlı bir şekilde, sevgilimde ben öyle söyleyince adama dönüp 'aaa lütfen ama çok ayıp hiç öyle söylenir mi!' dedi, laf atan adam bile güldü! Çıldıracağım ya. Bakireyim, ve sevgilime bakire olmasaydım ne düşünürdü diye sordum, bana 'bakire olmasaydın inan hiç sorun etmezdim, cinsellik senin de hakkın' dedi. Ben mi bundum da buliyorum, yoksa bu adam cidden rahatsız manyak geniş mi?

0|0
19|31

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli kullanıcı soru soranların yarısı

Fikrimce site adına çalışıyor

Provokatif sorularla

Cevap rekoru tıklanma sayısı eşittir reklam geliri

Buna da %99 eminim.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• sadece manyak değil... süper manyak ama... sen niye illaha kıskansın diye kabak çiçeği gibi açılıyon saçılıyon ? oranı buranı gösteriyon ? bırak kıskanmasın...vücudunu göstermenin bir alemi varmı ? :)

0|0
    0|0
  • Terbiyemi bozacaksınız gene...

O manyak da, sende rahatsızsın en az onun manyak olduğu kadar.

1|0
    0|0
  • Erkek değil çuval mübarek . Anlattığın olay katil olma sebebi ama seninki maşallah nerdeyse gitde bi öpsün dicekmiş

0|0
    0|0
  • Bu gavat bi harika dostum.

2|3
    0|0
  • Ya sana laf atan o adam tutup sevgilini evire cevire dövseydi, yada tutup bıcağı soksaydı çoçuğa. O giydiğin dekolte bi tarafına

0|0
    0|0
  • Çok aradın mı bunu?

0|0
    0|0
  • bence onun erkeklik duygularını almışlar bence türk kızları maço erkeklerden hoşlanır seviyosanda yakında sıkılacaksın o çocuktan

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama sevgilin bir Gay! :)

1|0
    0|0
  • 'gizli profil' arkasına saklanıp böyle hayali hikayeler yaratarak sorular sormak ve sonra 'mantıklı' cevarlar beklemek için nasıl bir hayat yaşıyorsunuz çok merak ediyorum ...

1|0
    1|0
  • O adam sana laf atmasaydı, inanacaktım ya

0|0
    0|0
  • bence sen genişsin

0|0
    0|0
  • Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

0|0
    0|0
  • bunların hepsini sen mi uydurdun yardım aldın mı

1|1
    0|0
  • aç bir bak yabancı değil belki erkek değildir belki laledir :Dbenim yanımda öyle birşey olacak işkembesini çıkartırım.

0|0
    0|0
  • Cok Ama Cok Genişmiş Gerçekten Herşeyden Önce Bnim Cıktığım Kız Öle bişe giyip karşıma gelcek düzgün bişe giymesini sölerim uyarırım haa uymuyosa hadi eyw diyip ceker gderm öyle bi kızla işim olmaz..

0|0
    0|0
  • K.bakma ama çok aradın mı sen bunu bu saydıkların kişinin erkekliğinden şüphe ederim ben sen erkek diye kimlerle çıkıyorsun ya töbe töbe

0|0
    0|0
  • Nerden buluyosunuz bölelerini ya :).. Baksana laf atan adam bile gülmüş. Atıyorum seni sevgilinin kolundan alsa. aaa sevgilim senden hoşlanmış olur böle der :D

0|0
    0|0
  • şaka falan mı bu ? sen bunu yanında sevgilim diye taşıyorsan kendini güvende hissediyorsan valla enteresan

0|0
    0|0
  • grup yapalimmi de ozaman ikinizde manyakmisiniz nesinin nan

1|0
    0|0
  • İstediğiniz dünya bu değil mi? Şoklardayım şu an..

1|0
    0|0
  • Hangi mandıradan aldın bu adamı ?

0|0
    0|0
  • ya sen ne yapmışsın öyle çok mübarek bi kızsın ona dayandığın için :D

0|0
    0|0
  • Nerden buldun öyle sevgiliyi

0|0
    0|0
  • acilen değiştir...

0|0
    0|0
  • Yolda laf attı hepsı senın mı oradan sonrasını okumadım başarılar sana

0|0
    0|0
  • adam rahatmış yahu portföyü geniş demekki sana kadar pili bitiyor

0|0
    0|0
  • at çöpe gitsin,genişlik değil godoşluk onun yaptığı

0|0
    1|0
  • tam bir malsın. uğraştın mı baya onu bulmak için

0|0
    0|0
  • sen de genişmişsin sokakta öyle dolaşıyorsan. o kadar geniş bir insanın senden başka kızlarla ilişkisi de geniştir ama.

0|0
    0|0
  • benim yanımda ki kıza laf atacak kan çıkar be. senin ki genişliği de geçmiş paylaşım sitesi gibi olmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• kizlar beni cok SIKIYOR diye dert yanarken birden bire maco erkek ister olmuslar. Valla bunun genislikle alakasi yok bir pacavra parcasindan kiskanacaksa sen olayi farkli yönden bakiyorsun. belki pasif bir erkek olabilir onu bilemiyorum. ama ben genelde SIKAN erkekleri sevmiyorum kiskanmak ayri bir konu.

0|0
    0|0
  • Cok rahat bu seni gercekten kiskanmiyor..

0|0
    0|0
  • ondan bi cacık olmaz canım yolun başındayken bırak onu,bu yaşta bu kadar geniş olan biri evlenince çok afedersin başka erkeklerle birlikte olmanı bile ister seni,hatta seyretmek bile ister.bunu sende istersen devam et,ama sevilik kıskanılmak istiyorsan ondan uzaklaş.tamam aşırı kıskançlık iyi değildir ama onunkisi de düpedüz gavatlık

0|1
    0|0
  • turk degil mi bu sahis? genelde bunlar da oyle olur da.. ama benimde tanidgim biri var boyle.. takmaz hicbirseyi. vardir boyleleride.. onun kisiligi, gereksiz kiskanmalara yer vermiyor demekki.. olgun biri gibi..

0|0
    0|0
  • İki ihtimal var , birincisi Sevgilin gay mı acaba=D ikincisi böyle rahat adam görülmemiştir dünyada heralde adam sana hepsı senınmı değilde sevişelimmi deseydi sevgilin hadi grup yapalım dermiş herhalde o derece:))))) Kusura bakma tatlım düşündüklermi yazdım:)

0|1
    0|0
  • Sevgilinin erkekliğinde bir problem olmasın ?

0|1
    0|0
  • Genişlikten ziyade seni sevmiyor.

0|0
    0|0
  • onda sorun yok da sen manyaksın bence. hatta belki de sevgilin bile yoktur.

1|2
    0|0
  • Tanımadığın bir kişiyle ilişki içerdesin canım senin derdin ne :D ? biyerin kaşnmasın bakireliğini elinden alıp çekip gidecek biri gibi sezdim erkek arkdaşnı..

0|0
    0|0
  • güzel hikaye

0|0
    0|0
  • seven insan kıskanır. sevgilinde demek ki bişeyler ters

0|0
    0|0
  • genişş ötesi seni takmıyor önemsemiyor gibi

0|0
    0|0
  • ha ha güldüm :)

0|0
    0|0
  • böyle bir erkek o-la-maz

0|0
    0|0
  • şaka mı kız bu türk erkeğinden beklenmicek tepkiler gay bence bu ?

0|0
    0|0
  • Boşver o adamı yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • Sevgilin ılık galiba.

0|0
    0|0
  • Üslup fazla itiraf.com tadında olmuş.

Bir daha dene pek rol kesemedin bu yazıyla.

0|1
    0|0
  • Issizmisin ya hikaye yazip bi de inaniyosun. Git yat uyu. Bi kere tek basina hic bi erkek yaninda sevgilisi olan kiza laf atmaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...