Sizce neden ? bu soruyu 19 Eylül'den beri her gün kendime soruyorum ama canımın acısı geçmedi...

arkadaşlar merhaba ben bu soruyu objektif yorumlar alabilmek için soruyorum

11 aylık bir ilşkim oldu bu 11 ayda benim için en az 5000 5 bin km yol gidip geldi bir dedimi 2 etmedi ayrıldım zamnlar oldu kapımda sabahladı güvenimi hiç sarsmadı her anımız beraberdi onsuz hiç bir işimi halletmezdim dünyamı o yapmıştım omutluysa mutluydum asla yalan söyledim ve isteyerek üzmedim doğum günümde bana sezen aksu konserinde pırlanta yüüzük taktı bu ilşkimizde ciddi bir adımdı 4 gün sonra kız kardeşiyle tanıştım 7 sat birlikte dolaştık kız kaardeşi beni sevdikoluma bile girdi evlilik planları yaparken doğum günümden 14 gün sonra durduk yere benden ayrıldı sen bakire değilsin ben seninle olmadan önce bakirdim evleneciğim karım diyebiliceğim biri bakire olmalı dedi ve bitti 1 hafta sonrada kapımda ağladı çağresizim dedi gitti o bana yaşattı harika ilşki bir gecede hayatımın en kötü gününe döndü neler hissettimi anlatmamam gerek yok

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Daha en başından beri senin bakire olmamandan dolayı içine attığı, sana ifade etmediği çok ciddi sıkıntıları varmış. Bu durum sürekli beynini kemirip duruyormuş. Emin ol, evlilik teklif ettiği(?) zaman bile ara ara "bakire değil, bakire, bakire değil" diye zihninde ara ara krizler olmuştur ama sana belli etmemiştir.

Hiçbir şeyi belli etmez iken aniden parlamasının sebebi, duygularının dışarı taşmasına neden olacak konuşmalara şahit olmuş olması da olabilir, ancak bunun bir önemi yok. Önemli nokta, bu durumun erkek için büyük bir handikap olması.

Kızlar, sağda solda "Bekarete önem mi veriyor? Ne kadar geri düşünceli :)))" gibisinden yazan erkeklerin yazılarına aldanmasınlar. Emin olun, o yazıları yazanlar en fazla vajina bekçiliği yapan adamlardır.

Yukagirs koye platosundan patagonyaya, alaskadan yeni zelandaya kadar dil din ırk fark etmeksizin her erkek için bekaret önemlidir.

Aslında erkeklerin büyük çoğunluğu bakire değil, el değmemiş kız isterler ancak bunun farkında değillerdir.

Erkek arkadaşın bakir olmasaydı bile muhtemelen onun için sorun teşkil ederdi yine ancak kendisinin de bakir olmaması münasebeti ile duygu ve düşüncelerine gem vurabilirdi.

İşiniz gerçekten zor. Aşılması imkansız bir durum değil ancak oldukça zor bir durum. Sizlerin yerinde olsaydım ilişkiyi fazla ciddiyete bindirmeden sadece mutlu olma kısmıyla ilgilenirdim. Böylelikle, can sıkıcı düşünceler yok olabilecekse yok olur olmazsa da bu iş buraya kadarmış der ayrılırdık.

0|0
    0|0
    • arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim ben o güne kadar en ufak bir saygısız davranışını dahi görmemiştim ve çok inanmıştım işin ciddiyete varıcağını ve kafasındakilerin onu bitirdiğini yüzzük taktıktan sonra rüyalarında bile gördüğünü benimle paylaştığı gün gerçekten ağır bir tranva geçirdim onun için çok fedakarlık yapmıştım evlilik planı yaptık diye işimi bile o seçmişti bir sürü mülattan ve sorumluluğumdan geri kaldım çevreme rezil oldum ama allaha şü

kür zamanla topluyorrum

Erkekler Ne Diyor 9

• kendisi bakirmişte senin bakire olmadığını nerden anlamış... bu kafayla çok yaşamaz o, bi gün herseyin ince bir zardan ibaret olmadığını anlar ama iş işten geçmiş olur...

0|0
    0|0
  • kardesım... eger bilinc altında senın bakireligin varsa... su an sadece sanan alıştı diye kapına gelıor onun ıcınde kolay değil... ama ileride evlendiginiz zaman... bi sıkıntı her zaman olcaktır. kusura bakma ama bu böyle

0|0
    0|0
  • yenimi öğrenmiş bakire olmadığını :) adam kendi içinde gelditte yediremiyor anlasana

0|0
    0|0
  • zor bir durum bu konuya nereden vardığını araştır derim ben sana. Acaba çevreden birşey duyup yedirememiş olabilir mi gruruna , veyahutta o bakirse bunuda kafaya takabilir.

0|0
    0|0
  • öküzmüş

1|0
    0|0
  • bakire olmadığın için ayrıldıysa değmez ;) takmayacaksın zararın neresinden dönsen kardır.

0|0
    0|0
  • adam bakirse önceden hep içinde bir kin biriktirir

0|0
    0|0
  • iyide adam haksız sayılmaz kendi bakir olmasa bakire aramaya hakkı yoktu ama şimdi farklı

0|0
    0|0
  • bakire olmaığını nerden biliyor ona takıldım ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kesin birileriyle konuşmuştuk salak saçma tavsiyeler almıştır aklı karışmıştır. sen kendini üzme o seni seviyor ve zardan önemli şeyler olduğunu anlayacaktır

1|1
    0|0
    • O değil de, çok çetele tutmuş galiba. Baksana, matematik sorusu gibi.. :))

• Kadın bilinçaltında, neye tekabül ediyor bu? Cidden niye böyle?

• ayrıntıları fazla önemsiyoruz, gereksiz anlamlar çıkarmaya çalışıyoruz bu ayrıntılardan. evet ben de takılırım ama birine anlatırken dile getirmem ayrıntıları :D

• canım bakırelık fasa fıso bahanesı olmus sadece .yenı mı anladı bakıre olmadıgını daha once neredeymıs aklı .sıkılmıs sadece .canım bız kızların en buyuk hatası şu ; ayrıldıgımız zaman hep soyle derız ; "bana bunları sunları yaptı hangı erkek yapar kı bunca fedakarlıgı ,ama ne olduysa bırden degıstı "derız .aslında bu boyle degıl canım .karsımızda kı erkekler o fedakarlıkları ılk bıze yapmıyor ,bızden oncekılerede yapıyor bızden sonrakılerede .erkeklerın dogası boyle .en basta mukemmel erkek oluyorlar ,dunyada esı benzerı yoktur dedırtıyorlar .aslında bu mukemmelıyetcılıgı rolde yapmıyorlar .yenı tanımanın heyecanıyla onlarda ıstem dısı mukemmel bı adam oluyorlar .ama sonradan degısıyorlar ıste .yanı demem o kı ; o bahsettıgın guzel seylerı emın ol bı sana degıl senden oncekılerede yaptı .bız kendımızı boyle kandırmaktan vazgecelım once .acı cekmemızın en buyuk sebebı malesef bu .benım sevgılımde ılk baslarda mukemmel otesı bı adamdı .bı ıhtıyacım oldugunda gece yarısı cıkar gelırdı .ben de cok sasırırdım tabı .ama bıraz soyle gecmısını arastırdım da adam bı bana degıl gecmıstekı tum ılıskılerının en baslarında boyleymıs zaten :D ayrı sehırde yasayan eskı sevgılısıyle kavga ettıler dıye,gecenın yarısında cıkmıs yollara istanbul'dan ankara'ya gıtmıs .

0|0
    0|0
  • seni üzen birisi hep seni yıpratır buna izin verme

1|0
    0|0
  • onun bakire anlayışı sadece bacak arasındaki zarmış meğer.tamam bekaret önemli ama hata yapmışsın ve ilişkinin başında söylemişsin şimdi o senden özür mü diledi..?

1|0
    0|0
  • Ya Bu kadar çok severken, bakire olmadığını bildiğine göre ona dürüstte davranmışsın, neden bir çırpıda silip atmış yaşanmışlıklarınızı :(

1|0
    0|0
  • aklı çok karışık,o da çok acı çekiyor. arada kalmak nasıldır bilir misin? çok zor bir durumda.

1|1
    0|0
  • seni seviyo belli fakat duygularını bastırması gerektiğine inanıyo sana ilk dokunan erkek o olmak istemiştir hakkı da var çocuk bakirmiş seninle çıkana kadar.. bi çok yönden haklı malesef :/

0|1
    0|0
  • sırf bakire olmadığın için mi ayrıldı?

1|0
    0|1
    • evet aynen bu şekilde söyledi düşünmekten kafayı yicek konuma geldim medem böyle bir adamsın neden evlenme teklifi ediyorsun neden o kadar masraf neden o kadar emek çevreme rezil rüsfa oldum birde yüzzüğü taktıktan sonra beğendilermi diye teğit aldı ayrılıcağı güne kadarda asla tartışmamıştık kız kardeşi ilede güzel anlaşmıştım

• cogu erkek için bakirelik konusu önemlidir tatlım.

• mugeselin evet önemlidir biliyorum, ama bile bile bu ilişkiye başlamış ve evlilik tekilfi etmiş e o zaman sorun ne?

Yükleniyor...