Vajinada ıslaklık ve koku?

bakireyim ve gerçekten temiz bir insanım ama bazen orda böyle değişik bir koku oluyor herhangibi bir hasalığım ya da bunun dışında şikayetim yok bazen de iç çamaşırım ıslak oluyor nedeni nedir acaba?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu rahatsızlık bakirelik ile ilgili değil rahim ağzı intehaplanma idrar yolu mikrobu ve de soğuk algınlığı ile ilgilidir. Bir kadın doğum uzmanına gozukmende yarar var. genellikle 18-26 yas arası bayanlarda bu sorun olabiliyor. Hormon değerlerinin yuksek olması ve de gelişim sureci etkisidir. Toz ve hap vereceklerdir düzenli kullanma sonucu geçecektir durumunu daha fazla ilerletmemeni tavsiye ederim geçmiş olsun.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama iltiahp olsaydı ağrı sızı olmaz mıydı?

• Öncelikle tskler ederim. İltihaplanma 4 çeşittir içten iltihap deri altı iltihap yüzeysel iltihap ve de kan iltihabı seklindedir siz bunu fark edemezsiniz göremezsiniz ağrı sizi her ağrının belirtisi olmayabilir en iyisi uzman bir doktora gidip durumu çözmektir.

En İyi Kız Görüşü

• üşütmekten olabilir ya da regl dönemi yaklaşırken de olabilir. ama eğer renkli yani sarı ve açık kahve renkli akıntın oluyorsa doktora görünmelisin kist olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şeffaf akıntının gelmesi doğal. Vajinanın florasını bozma yalnız. Sabun ya da duş jeli türü şeyler kullanma o bölgeye.

0|0
    0|0
    • yaa n gibi etkiis var ki valla lifle veriyıom sabunu hart hart yıkıom :S

• tamam daha ypmam:(

• oranın yapısı farlı dediğim intimlerden alırsan iyi olur. arada onu kullanırsın.

• Bacım istek duyuyon galiba olabilir

1|0
    0|0
  • çok basit çözümü

1|0
    0|0
  • ıslaklık normaldir ama koku nasıl bir koku?

0|0
    0|0
  • cinsel sıvı kokuyor

0|0
    0|0
  • Fazla mast yapmak dan olabilir

0|0
    0|1
    • hayır yapmıyorum

• Neden suyu durmuyor ozaman ya da çok arzulusun sürekli ilişki dusunuyorsun hayal kuruyorsun

• Kılları almiyosan al.

0|0
    0|0
  • Zevk suyu geldiği için ıslanıyor. Herkes de oluyor

1|0
    0|0
  • kabul abazayım bu bile tahrik etti :D:D

2|0
    0|0
    • yok artık.

• yazın içten ve samimi geldi ıslaklık felan ne kokarsa koksun umrumda olmazdı

• Islaklık istekten olmasın?

0|0
    0|0
    • bazen sebepsizde. herzaman öyle ıslak

• O zaman cok ateşli olabilirsin. Yani sen istemesen de vajinan istiyo olabilir.

• Çamaşır ıslaklığını bilmem ama bu zamana kadar hangi kıza oral yaptıysam hepsinin ki kokuyodu buna emin ol yalnız değilsin.

1|0
    0|0
    • yaaaa

• Önüne geçebilirsen geç kokunun çözümünü bilmiyorum ama fazla rahatsız etmedi beni açıkçası

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimde öyle çok oluyor. Hele işteyken su gibi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...