Yalan mı yoksa doğrumu söylüyor?

merhaba ben 7 yıl flört 4 yılda evlilik 10 yıllık hayat arkadaşımdan ayrıldım. telefonunda mesajlarını ve aramaları sildiyini gördüm. sebebini sorunca elimden çekti kavga ettik ayrılmak istedi bende kabul ettim ve ayrıldık 2 ay birbirimize çok sert davrandık iki ay sonunda tekrar görüşmeye başladık biriyle resmini gördüm aile dostumuz dedi telefonunda aramalarını gördüm açıldı çocukla ailecek görüştüklerini geç saat olunca çocuk arabayla eve bırakıyormuş derken çocuk niyetim ciddi demiş evlenmek istiyorum falan bu reddetmiş. artık görüşmüyorum diyor. bende ilişkinin ne boyutlara vardığını sorunca elimi bile tutmadı dedi zaten ben pek birşey hissetmedim çünkü ben halen seni seviyorum dedi. sonrasında telefonunu kurcalarken tedirgin oldu klasörlere bakınca bir dosyada evliykende tanıdığı çocuğun mesajlarını sakladığını gördüm yine elimden çekti ve sildi nedenini sorduğumda çocuğun hayranlık mesajları olduğunu bunları okumamı istemediğini söyledi. bende kıllandım bununladamı çıktın dedim hayır bu benim arkadaşım zaten kız arkadaşı var evlenecekler dostça görüşüyorduk zaten toplamda 2 kere görüştük dedi. senden ayrılınca zor zamanlarımda bana destek oldu o mesajlardada benim farklı olduğumu kaliteli hanımefendi falan filan mesajlar var dedi öyleyse neden sildin dedim e sen bir canım demesine öfkelendin mesajın devamını görsen kim bilir neyapardın korktum dedi. aranızda cinsellik oldumu diye sorunca herşey üzerine yemin ederim olmadı ben okadar basit birimiyim dedi. sizce inananmalımıyım doğruyu söylüyormudur yada bu son mesajdaki çocukla birşeyler yaşamışmıdır.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• eğer seni gerçekten ikna etmek, güvenini kazanmak istiyorsa o bu kadar kaçamak davranmamalı, seni görüştürmeli. bizzat sorularını sorabilmelisin o çocuğa. aksi takdirde belli ki senin soru işaretlerin ve şüphelerin bitmeyecek, hal böyle olunca da tekrar yürütemeyeceksiniz bence.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şüphenin olduğu yerde duramazsın.Çocuğu bul sorgula.Tabi o kadını yeniden eşin olarak görmek istiyorsan.

0|0
    0|0
  • kızım ver numarasının çocuğun sorayım de sana inancım falan yok benim de .. bence hiç inama zaten kıza ahlak anlayışı sıfır resmen senden ayrıldıktan sonra seni seviyosa bi başka erkek onu ne kadar teselli edebilir nasıl bi anlayıştır cinsellik geçmese nolcak aralarında bu hatunla bi ömür geçer mi

0|0
    0|0
  • yani o eski karın öyle dedi diye sen o adamın mesajlaştıgı erkeklerin numarasını almadın mı? madem şüpheleniyosun alıcaktın ve arıcaktın erkek adamsın sen bu kadarda kadın kısmının agzına bakılmaz yani.madem güvenmek istiyosun ararsın sorarsın araştırırsın..7+4 yıldır berabersin..

0|0
    0|0
    • çocuğu arasam nediyecem çocuk bana ewet eşin benimleydi yada herneyse doğruları anlatacakmı oda muhtemelen inkar edecek.

• 10 senedr brlıktesiniz ve böyle yaptı.çok zor ya.ama kızda istıyorsa uğraşmaya değer .evlılık sonuçta oyunck değil.zor güven duyacksın ama olsun inş mutluluk olur sonu

0|0
    0|0
  • terazı kadını mı?

0|0
    0|0
  • bi kez aldattıysa neden ikinci kezde olmasın? bence güvenmeeee...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yaşamışsa ne olacak ki. baya genişmişsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...