Bakire misin değilmisin?

Arkadaşlar siteye giriyorum kimi demişki sevgilimle beraber oldum veya başka şeyler yaptım hamile kalırmıyım ya da diyoki evleneceğim kız değilim ne yapacağım yardım millet kıza sayıyo sövüyo yatmasydın hak ediyosun bunları inşallah hamile kalırsın falan öteki kız çıkıyo ordan bakireyim ama kocama bakire değilim diycem herkes yorum yazıyo bencede de gayet doğal bişey seni öyle kabul ediyosa seviyodur zaten kız olsun olmasn ne fark eder kız değil diye evlenmeyen cahildir medeniyetsizdir diyo şimdi dikkat ettim kimi üye kıza yattıgı için beddua ediyo kimisi yatmadm ama yattm dycem diyo de nolck diyo bu neyin kafası arkadaşlar bir cevap verin ya ?

2|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Sorun şu... herkesin düşüncesi farklı oluyor... Bekaret iki bacak arasında değildir gibi bir kavramı kimi insan kabul eder kimi etmez... Ama gerçek olan da şudur ki dinen bu tür şeylerin hükmü farklıdır... Yani dinen bekaret önemlidir... Bizler medeniyet adı altında maalesef ki değerlerini tamamen yitirmenin eşiğinde olan bir toplum haline geldik... Bu da Dünya'nın kuralı olan Hz. Muhammed S. A. V'den sonraki zaman olan Ahir Zaman tabiatı gereği... Allah hakkımızda hayırlı olanı versin...

1|1
    0|0
  • ablacım bekar adamız bekar adamın ne işi olur başka biriyle ilerde evleneceğim insanın yüzüne ve çocuklarımı nasıl bakarım o iş teneke adam işi

1|0
    0|0
  • her insanın tercihlerine saygı duymak gerekir
    kimi bakire ister kimi umursamaz
    sonuçta iki tarafın rızasıyla evleniliyor

0|0
    0|0
  • özel ne demek bunu unutmuş insanlar. gizli profil fake hesap. sanal alem. bir kendinden geçme havasi var burdakilerde. Özel olan şey güzel olan şeydir. burdakilerin kafayla. ne özel kalır ne namus ne aşk ne sevgi. laylaylom hayat işte

1|0
    0|0
  • Kıskançlık ;)

0|0
    0|0
  • Bakir değilim..

0|0
    0|1
  • Kız elli kisiyle yatıyor sonra beni bakireligim icin kabul eden bir geri kafalıyla evlenmem diyor. Ne yani kendini kocasına saklayan geri kafalı sen ileri kafalısın . sen namussuz ol namuslu olan utansın. Toplumun hali bu olmuş yazıkki..

0|0
    0|0
  • Egolar tavannn

0|0
    0|0
  • Bakir bir herifim

0|0
    0|0
  • değilim

0|0
    0|0
  • bakire olmayanların sayısı her geçen gün artıyor ve bu beni korkutuyor...

0|0
    2|0
  • çünkü o kızın vajinası bakire değil ama yargılayıp yorum yapanların ruhu :) yargılamak kimseye düşmez. Ama kızlara önerim yalan söylemeyin. hayat domino taşı gibidir en alt sağlam olmalı yoksa taşlar düşer.

0|0
    0|0
  • bakirim hacı

0|0
    0|0
  • Neye cevap verelim? Neyin kafasına mı bakir olup olmadığıma mı?

0|0
    0|0
    • neyin kafasına cevap ver

• Kafaları ağırlık yapıyor onların. Süs amaçlı

• Bu diktirme olayı cıktıktan sonra herkes bozduruyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cevap, bakireyim.

1|5
    2|1
  • Sakin ol kız

0|1
    0|0
  • Cok haklısın millet iyice yozlaştı saçma saapan olduk gittik

0|1
    0|0
  • O tarz yorum yapanlara bende cok kızıyorum. Kimene abi? Kiz yapmış. Ve soru soruyo adam gibi sorusuna cevap vereceksen ver, kimse kimseyi yargilayamaz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...