Sizce biraz büyük sarkık göğüs kötü müdür?

yani tamamen sarkık değil göğüs ucu yukarı bakıyor ama genel olarak biraz aşağıda sizce çok mu kötü bu durum ? dik olması için ne yapmam gerekir ?

0|3
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ne ıstıyosun anlamadımkıı gogus ucların ıstıkbal goklerdedır mı desın 😂😂😂😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• evet bence kötü kanka

1|0
    0|0
  • Büyük göğüs genç bir bayanda sarkıkta olsa nimettir. Hertürlü fantazi içün idealdir. Tercih ederim yani

1|0
    0|0
    • sarkık olması kötü değil mi yani

• yok zayıf değilim zatende göğüslerim de genetik yani ailede küçük göğüs yok pek.

• Waw :) süpermiş vallaha. Yinede tabiki sen kendini nasıl iyi hissediceksen öyle ol tabi ama ben dediğim gibi bayılırm basenli ve büyük göğüsli hatunlara. Bu sadece benim fikrim. Hayat senin ve memeler senin :)

• Gayet iyi bence. Yapman gereken brişey yok.

0|0
    0|0
  • Seni seven öyle sevsin üzülme hiç problem değil bu bir erkek kadınını severse orası burası için sevmez ;)

1|0
    0|0
  • Dik olnasi icin bisey yapma memelerinden utanma devmli disarida olan bisey deyil toparlayici sutyen tak istedigin gibi olur insan vucudunu beyenmeli elalem nederse desin

1|0
    0|0
    • vücudumu beğeniyorum zaten sütyenle belli olmuyor güzel görünüyor ama çıplakken beğenmiyorum

• yani ileride bu sorun olmazmı ya benden soğursa karşımdaki kişi

• Sacmalama canim olurmu oyle sey onenli olan dagacak cocugun karnini doyurcak ya bos cer gerisini

• Babaanne göğüsü.

0|2
    2|0
  • Altında kalem duruyor mu

1|0
    0|0
  • resim at bakaım karar verrriz heyetçe :D

1|0
    0|0
  • Şahsen ben küçük ve sert göğüsten hoşlanıyorum. Mümkün ise evlenmeyelim Dermişim :)) bu kısmı işin espirisiydi ama bence çok dert etme belkide evleneceğin kişi büyük göğüsten hoşlanıyordur ve de hoşlanmasa ne olur ki vücut ölçülerini beğenip değil yüreğini begenip evlenmeli

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapma kötü değil aksine iyi.

1|0
    0|0
  • bilmiyomki mnasıl bişey takma

0|0
    0|0
  • Bugun amma cok sarkik goguslu var burdada haa...

0|0
    1|0
  • Görmeden bilemem

0|0
    0|0
  • göğüs dikleştirme egzersizleri var

0|0
    0|0
    • teşekkür ediyorumm

• orası öyle tabi ki aslında tamamen erkeği mutlu etmekte değil biraz vücudunu bilmek iyi ve kötü taraflarını tanımak eğer karşımdakini mutlu edeceksem zaten fiziğimle değil zekamla davranışlarımla mutlu etmek isterim.

• Tamam o zaman cıvık cıvık yorum yapmıyorum. sizin gibi bir hanıma

• bence kötü durur

0|0
    0|0
  • Goğüs ölçülerin kaç büyük derken bide yaş kaç acaba...

0|0
    0|0
  • görmeden bişey diyemem

0|0
    0|0
  • 90 meme sarkmaya her zaman mahkumdur yapacak bişi yok

0|0
    0|0
    • kötü bir durum ya

• düşünsene bikini giyemiyorum çok korkunç

• kötü

0|0
    0|0
  • zamanla sarkacak ister istemez ama mümkün olduğunca dik tutmaya çalış

0|0
    0|0
  • Bakalm bir

0|0
    0|0
  • evet kötü olur bence ufak diri daha çok ilgimi çeker

0|0
    0|0
  • düşündüm hayal ettim... biseksüel olayım l*n ben

0|0
    0|0
  • takma yaa bu aralar çok yalnızım yanımda olsan hiç o ayrıntıya takılmazdım :))

0|0
    0|0
  • ölçüsü ne

1|0
    0|0
  • görmek lazım bilemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkek için bir çift meme olmasın yeterli çok sarkık değilse sorun yok

0|0
    0|1
  • Ben hiç beğenmiyorum göğüs dediğin dik olur bu yaşta yer çekimine kurban gidiyorsunuz adeta biraz spor yapın mantıyı azaltın..

0|0
    2|0
  • Büyük göğüsün dik olması yer çekimi kurallarına aykırı. Göbeğine değmesin tabi ama belli bir yere kadar normal bu yüzden.

0|0
    0|0
    • yok o kadar sarkık değil ama dikte sayılmaz kalem durur yani

• ne yapmalıyım sence daha fazla sarkmaması için

• Şöyle bişey var. İkinci hareketin biraz farklı versiyonunu yapıyorum ben. Yararı olucaktır. Belki bir nebze toparlama bile olur.
      kilotavsiyeleri.blogspot.com.tr/.../...izleri.html

Yükleniyor...