Gebelik Ile ilgili bilgisi olanlar?

Sevgilim var ilişkiye girmiyoruz ama temas oluyor boşalıyor ama kizlıgım bozulmaDı. 1 ayı geçti adet olmuyorum daha önce de kist falan vardı hamile olamam değil mi yardimci olur musunuz. Saçma sapan şeyler söylemeyin herkesin başına gelebilir ve herkesin bir annesi bacısı eşi var onu düşünerek söylesin.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Insallah hamilesindir.

1|2
    1|0
  • Temasla bisey olmaz spermlerin rahme ulaşması gerek dol yatağına imkansız gibi bir şey senin bu şartlarda hamile olman adet gecikmesi duzensizliktendir

0|0
    0|0
  • Rahat olun mümkün degil

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi

• Normalde duzenlimiydi

• En son ne zaman olduğumu hatirlayamiyorum ki :-(

• Herkesin annesi bacısı var ama herkesin annesi bacısı onun bunun altına yatmıyor

2|0
    0|0
    • Nerden biliyorsun ki gelip kız abisine abi ben şunla yattım diyecek değil değil mi? Bence bu kadar emin konuşma zaten ne varsa böyle emin konusanlarin ailelerinde oluyor.

• Allah bilir Iclerini.

• Seninkini bizde biliyoruz. Ona buna çamur atmayı bırak istersen

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence hamile olamazsın kist de adeti geciktiriyor. Lütfen yanış anlama beni şu an sen ve o kişi kaç yaşındasınız ve aslen nerelisiniz. Ben insanların aralarındaki yaş farkını çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
    • Ikimize de 18 yasindayiz marasliyiz. Kist vardı sonra yok dediler 3 5 ay önce şimdi test yaptım öğlen bir tam cubuk birde hafif cubuk çıktı :-(

• Bazı testler de yanlış sonuç verebiliyor. Hafif çizgi çıktıysa da hamilelik var demek.

• Kizlik bozulmadan da hamile kalabilirsin ihtimali dusuktur ama oyle gebelikler de mumkun

0|0
    0|0
  • Hamile degilsindir yaa belli faktorer vardir adetini geciktiren kistte dahil buna icin rahat olsun yani...

0|0
    0|0
    • Daha önce de böyle gecikme oldu bu defa farklı hissediyorum bir akraba hamileydi ablam acaba sende mi öylesin diye şaka yaptı ve o zamandan beri psikolojim bozuldu. Bir kaç şey yiyince midem kötü oluyor falan ya da öyle hissediyorum bilmiyorum :-(

• Yukarda okudum icime bosaldi falan demissin oyleyse olabilirsi. Hamile

• Icime ama kizligi bozmadı kızlık bozulmadan içeri nasıl gitsin

Yükleniyor...