Özellikle benim durumumda olan bayanlar bir bakabilir mi?

ayda bir cinsel lişkiye giriyo gibiyim. bu olay 5 6 aydır böyle. Geçen seferinde biraz şişmiş gibi hissetmiştim. bu son defada ise vajina dudakları biraz buruşmuş gibi geldi. Sürekli yapmadıkça yani abartılı şekilde şeklinin değişmeyeceğini düşünmüştüm. Bilgisi olan paylaşabilir m lütfen?

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ilişki sonrasımı şişiyo dudakları yaş kaç bu arada?

0|0
    0|0
    • evet ilişk sonrası şişkinlik oldu yaş 20

• Anlıyorum seni çook zor oluyo dimi bide Vajina dudaklarını karartması cabası...:(

• EİC için Tşkkr ederim küçük hanım :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Ağda yapıyor musun?

0|0
    0|0
    • evet bu seferkinde seksten bir gün önce ağda yaptırmıştım. Etkisi var mıdır?

• ağda yıpratırda kıllar içinde en iyisi o sanki.. bilemedim ya yazı atlatıyım lazere başlıcam eger ağdadansa sıkıntı yok o zaman teşekkürler

• ağda yapma bence. birazdan çıkıcam lazerle ilgili bilgi veririm sana.

• Hanımefendi ilişki sonrası gördüğünüz değişiklik kan basıncının yukselmesinden normal yani diğer bir. konu ilişki yaşadıkça vaginal deformasyon olacaktır bunu yaşadıkça daha Çok farkedeceksiniz ama buda sorun değil kendi adına konuşacak olursam bir kadının$ vajinasına aşık. olmam

0|1
    0|0
    • ben sağlık açısından sormuştum zaten hassas yer sonuçta teşekkürler..

• Sağlık açısından derken anlamadım Bende saglikciyim detaylı anlatmak istedim

• Iliskiden sonra normal birsey , bal kutuna kızma ablasi o seni uzmek istemez. Biraz zaman ver normal haline gelecek :)

0|0
    0|0
  • çok vantuzmu yaptılar

0|0
    0|0
  • Sen fenasın :)

0|0
    0|0
  • şkille ilişkini alakası ne çözemedim

0|0
    0|0
    • vajina şekli ilişkiye girdikçe değişir mi değişmez mi?

• teşekkürler o zaman başka bir nedeni vrdır belki

• belki

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence dudak formasinin iliskiye girmekle alakasi yok

0|0
    0|0
    • peki neden şuanda sanki buruşukmuş gibi duruyor? acaba ağdadan kayaklı bir durum olabilir mi?

• Yukarida bir erkek kan basincindan degisir yazmis. Agdayla derinin bosladigini duymustum evet. Daha tecrubeli biri olsa daha yardimci olur galiba, ben pek yardimci olamadin

• teşekkürler yinede mantıklı gibi senin dediğinde :)

Yükleniyor...