Gebelikten korunma yöntemleriniz neler?

Aslında hap kullanmak istiyorum. Ama kilo aldırmaması lazım. Memnun olduğunuz bir hap var mı? Ya da önerdiğiniz başka bir yöntem?

0|1
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• takvım yonetemı etkılıdır ama guvenlı degıldır yınede.. ımplant ve ıgnelerde etkılıdır.. ayrıca spıral ve tup baglatmaya kadar farklı secenkelerde mevcut.. dogum kontroo hapı kesınlıkle doktor kontrolunde yapılması gerekır dıkkat!

0|0
    0|0
    • Güvenilir bir yöntem istiyorum. Spirale olumlu bakmıyorum. Kesin çözüm tüp bağlatmak ama bildiğim kadarıyla yaş sınırı var daha yalım küçük :/ hap kullanmak en mantıklısı gibi geliyor

• Erkeklerin ortak düşüncesi mi bu anlamıyorum ki. Gebeliğim zor geçti kanımda pıhtılaşma oldu yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum

• cok cocugu olan kadınlarla konusun onların fıkrı ne olacak!

Erkekler Ne Diyor 8

• Prezervatif sevmiyor musun?

0|0
    0|0
  • Kendini Cek Yöntemi :)

0|0
    0|0
  • evlimisin

0|0
    0|0
  • Bakire değilsen spiral kullan...

0|0
    0|0
  • Tampon taktir en garantisi

0|0
    0|0
  • Birlikte olduğun kişi geri çekilsin diyeceğim ama , senin gibi birine karşı koymak kolay olmaz :))

0|0
    0|0
    • Geri çekiliyor zaten ama ben riske atmak istemiyorum

• İçeriye trafik levhası koysan , park yasağı , ters yön gibi.. içeri giren spermler belki geri döner

• spiral taktırabilirsin hamileliği düşünmüyorsa sonra rahat rahat yap

0|0
    0|0
  • kondom kullanıyorum

0|0
    0|0
    • Kondom canımı yakıyor kuruluk problemi yaşıyorum öyle

• kayganlaştırıcı jeller var onunla destekleyebilirsiniz olmadı spral taktır

Kızlar Ne Diyor 5

• korunma amacli degil ama kist nedeniyle dogum kontrol hapi kullaniyorum. diane35. kilo aldirmadigi gibi fazla kilolarimdan da kurtuldum hormonlari duzenledigi icin.

0|0
    0|0
  • Perezervatif ve takvim yöntemini uygula derim.

0|0
    0|0
  • Yasmin kilo aldirmiyo aylik iğnelerde varr

0|1
    0|0
  • Bende hap kullanıyorum kilo aldirmasi için şeker hastası olman gerek tansiyon hastası ne bilim işte başka hastalıkların olmasi gerek ki kilo alasin ben bir senedir kullanıyorum 2 aylık evliyim ve cok rahatiz

0|0
    0|0
    • Lütfen beniy anlış anlama eşinlen kaç yaşındasınız ve aslen nerelisiniz? Ben insanların aralarındaki
      yaş farklarını çok merak ediyorum.

• Ben 22 yaşındayım eşim 26 ve ben ankaraliyim da eşimin nerelisin olduğu seni ilgilendirmez

• Spiral var dogum kontrol ve ertesi gun haplarina guvenme

0|0
    0|0
    • Spitalinde kayma ihtimali var

• kadin prezervatifi denesene o geldi aklima

Yükleniyor...