Testisinde problemler yasayanlar var mı aramizda? Cinsel hayatinizi nekdar etkiler?

Sevgilim Testislerinden ameliyat gecirmis Testis dönmesi Ameliyati. şu an bisey yok diyor görunmuyorda bisey ameliyat testisin icinde gerceklesdirildigi icin. Gecenlerde cok agriyor bazen agrilar fazlaslasiyor demisti.Kendi ayrica futbolcu.. Cinsel hayatini etkilermi ve Kisir olma durumu var mı Sevgilimi cok Seviyorum ondan asla ayrilamam bu nedenlerle.. bana aranizda bilgi vericek biri var mı bu konuda cok tsk ederim.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kısır olur

0|0
    0|0
    • cok kotusen neden bukadsr yargilayicisinki senden baska biri bukadar kotu yazmamis ayip ya

• Yahu yaşamış tanıdığım var, banane sizin hayatınızdan. Gerçekleri söylemek suç mu

Erkekler Ne Diyor 8

• yavaş olun bişey olmaz

0|0
    0|0
  • sorun yok devam eder. aynisi yegenimdede olduydu şu an sapasaglam. futboldan oluyo yegenimde futbolcu

0|0
    0|0
  • cok şükür yok

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra damizlik boga gibi devam eder hayatina

0|1
    0|0
  • Testis dönmesi mi. Nası ya. Testis nasıl dönerki yumurtaları mı dönmüş

0|0
    0|0
  • valla taş gibi benimkiler maşallah çok memnunum :D bende futbolcyum :D geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • kangrene dönseydi zaten alınırdı , saglam kalmıştır bence , sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle düşünüp te kendini kurma derim zamana bırak altarnetif tıp cok ilerledi sanmam kısır olcagını olsada seviyomuşun ayrılık sebebi olmamalı anı yaşasana sen yarını yarın düşünürsün tadını cıkart hayatın kendini parçalasan olacağın önüne geçemessin zaten.

0|2
    0|0
  • ayrılmazsın tabi futbolcu sonuçta

0|1
    0|1
    • @slawg bende futbolcyum neden öyle dedin kı :D

• yaw heee hee o dedignden aynen.. helal kiz

• @slawg güldürdn beni ya çok yaşa sen :D

Yükleniyor...