Bir türlü orgazm olamıyorum. Sizce bir problem mi var bende?

19 yaşındayım ve yaklaşık 9 aydır cinsel hayatım var ama bir türlü orgazm olamadım. Mastürbasyon yaptığımda olabiliyorum ama seks sırasında olamıyorum. Erkek arkadaşımla ilgili bir problem yok,yani yetmiyor falan değil. Bazen çişim geliyor gibi oluyor,araştırdım bunu,orgazm olma aşamasıymış,yani bazen öyle hissediliyormuş. Ondan da öteye geçemedim zaten. Tam olucak gibi oluyorum ama olamıyorum,gerisi olmuyor. Ne yapmalıyım ?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sen mast yaparak klitoral orgazma alışmışsın, vajinal orgazmda zorlanıyorsun. Zamanla olur ilişki süresini uzatın

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• en iyi görüşteki arkadaş biraz yanılmış. klitoraşl ya da vajinal orgazm ayrımı yoktur. uygulama nereye olursa olsun sonuçta klitoristen zevk alırsın. kadının vajinada uyarı noktası yoktur. kadının merkezi klitoristir.
    bazı kadınlarda bol sevişme gerekir ve ilişki anında da parmak takviyesi gerekir.

www.uzmantv.com/klitoral-ve-vajinal-orgazmin-farklari-nelerdir

0|0
    0|0
  • Bunu partnerinin halletmesi gerekiyor,
    Seni boşalmaya hazirlamali,
    Bilincsiz seks işte

1|0
    0|0
  • zamanla bu işler. daha yolun başındasın kendini tanıdıkça.

0|0
    0|0
  • Mast alıstn icin ogle

1|0
    0|0
  • nasıl bişeysn mk sen yaaa D:

0|1
    1|0
  • Hemcinslerim yüzünden benimde kalite dusuyor😢

0|0
    2|0
  • Partnerinde iş yok işi bilmiyor o zaman

0|0
    1|0
  • Taam olacak gibi oluyosun ama sevgilin geliyo sen yarim kaliysun tabi o geri zekalida devam etmiyo seni ole birakiyo sora ben orgazm olamiyrum. diyosun sorun sende değil partnerinde

0|0
    0|0
  • Sen erkek arkadasimda sorun yok diyosun ama o asamaya geldikten sonra o beceremiyo demekki. yoksa o anda senin kendinden gecmen lazim

0|0
    0|0
  • çok düşünürsen olmaz akışına bırak hiç düşünme :)

0|0
    1|0
  • süre yetersiz geliyor

0|0
    0|0
  • 19 yasındasın 9 aydır demek her neyse konu bu değil bazı bayanlar mast a alıştığı için cinsel birleşmeden pek haz alamazlar zamanla geçer merak etme mast yapıyosan yapma

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben her yaptığımda orgamz oluyorum. Ve boşalıyorum her defasında bir kaç kere.

0|0
    0|0
  • Bu zamanla alışkanlık kazanacağın bir şey istediğin zaman vajinal orgazma ulaşamazsın..

1|0
    0|0
Yükleniyor...