Yanma ve kasınma?

Esimle birlikte oluyoruz iki gundur fakat kucuk abdestimi yaparken asiri sekilde yanma oluyor aglayacak duruma geliyorum biraz kanama ve kasintida oluyor ama ne zaman el sursem silme yikama gibi felaket yaniyor ve aciyor anlamadim sebebi ne doktorada gitmek istemiyorum sizin basinizada geldimi hic ne olabilir onceden boyle olmuyodu son 2 gundur cok kotu oldu

Güncellemeler:
Guncell

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Engeksiyon kapmissin. Bu genelde kadinlarda esleri yuzunden cok kaynaklaniyor. Idrarlarini yaptiktan sonra yikanmiyorlar bakteri uruyor ve haliylede kadin rahmine bulasiyor

0|1
    0|0
    • Haklisiniz sanirim nasil. duzelir doktora gitmem sartmidir

• Bu arada sende dikkat et islak tutmamaya calis. Her daim kuru olsun. Malum surekli gelen akinti yuzunden islak kaliyor ve bida makteri uretip mantara sebep oluyor. Tuvaletini yaptiktan sonra guzel yikan ve silme isini onden arkaya dogru yap. Arkadan one yapilan silinmede mikroplari vajinaya itmis oluyorsun. Ve kurulandiktan sonra iki yaprak tuvalet kagidini katlayip camasirinda bulundur. Gelen siviyi emer ve kuru kalir. Her tuvalette de degismis olur. Gunluk pedlerden daha saglikli bu.

• Rica ederim cok gecmis olsun

Erkekler Ne Diyor 7

• Doktora git bacim doktora

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon olabilir.
    Ürolojiye git daha önemli bişey de olabilir... TEST YAPILMASI LAZIM

0|0
    0|0
  • eşinde de aynı sorun var mı?

0|0
    0|0
    • Kasintisi var onun sadece ama bende yanma oluyor asiri

• tabi bu durum kesin değil. onun sağlamlığı için doktora baş vurmanız şart.

• Hayir oyle bir durumu yok daha onceden de olmustu ama gecmisti simdi cok daha kotu sekilde oldu sanirim temizlige dikkat etmesi gerek

• Birlesmeden sonra bosalinca idrar yapilmali yoksa icinde kuruyo ve enfeksiyon yapiyo

0|0
    0|0
  • Yeni evlimisin yoksa bayaa oldumu evleneli

0|0
    0|0
    • Yeni sayilir

• Enfeksiyon eşinin biraz daha hijyenine önem vermesi lazım ilişkiden önce yıkaması lazım organını ama doktora gitmen ve idrar testi yaptirman gerekir önemli birşey ilaç alman gerekir

• Zedelenmisdir iliskiye girerken prazarvetif kullanyomusunuz

0|0
    0|0
  • İçine mi boşalıyor?

0|0
    0|0
    • Hayır

• O zaman fazla hırpalamadan sevişin birbirinizi..

Kızlar Ne Diyor 1

• Bel soğukluğu... cok eslilikten geliyor tahminime göre eşin seni aldatmış. bir arkadas svgilisinden ayrılmış baskasıyla beraber olmuş ondan kapmış bunu sonra sevgilisiyle barışında onada bulaştırmıs bida ayrıldılar.. tedavi ol kısırlığa kadar gider

0|0
    0|0
    • O kadar ilerimi ya :/ oyle biri degil ben biraz temizlige yordum ama temizlik konusundan malum ugrasmiyorlar buda bakteriye ve enfeksiyona neden olur sanki

• Canım cok tehlikeli bir rahatsızlık kısırlık var müdale olmasa.. Internette arastır bak

Yükleniyor...