Ne olacak benim bu halim?

merhaba arkadaşlar..2.5 yıllık evliyim ve 1 yaşında bebeğimiz var.çisellikten sıkılmak için çok çok genç denebilcek bir yaştayım.evlilik öncesi ve evlendiğimiz ilk zamanlar çok aktif bir cinsel hayatımız vardı.fakat sonraları isteğim azaldı.sanırım hamilelik ve doğumun etkiside var.ayrıca eşim sanırım erken boşalıyor.yani 3-5 dk ancak sürüyor ve 2.yi istemiyor.bende orgazm olamıyorm haliyle.böyle oluncada cinselliği yaşamak istemiyorum.yanlış anlaşılmasın isteksizlik eşime karşı deği cinselliğe karşı..yani hiç bişey beni heyecanlandrmiyor.eşim tedavyede yanaşmıyor.napiçaz böyle önerisi olan?

0|1
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunlar asla sonraya bırakılmamalı, günümüzde artık bir çok sorunun çözümü mevcut. Eşinle oturup konuşup erken boşalma olayını aşması için onunla konuşmalısın. Bu konuşmayı yaparken de asla kırıcı olmadan, onu incitmeden yapman en doğru olanı. Böylelikle eşinde gereksiz yere kendisini veya erken boşalma sorunu için gereksiz yere her hangi bir şeyi veya birini suçlama gereği duymaz.

Bu tür sorunları ne kadar erken tedavi edilirse o kadar çabuk cinsel mutluluğu yakalar ve tekrar sağlıklı, istekli günlerinize geri döne bilirsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sorun cinsel terapi ile çözülebilecek birşey.Birlikte bir cinsel terapi uzmanına görünmeniz gerekiyor.Nerde yaşıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Konuş, ikna olmazsa dırdır et. Erken boşalma kontrol edilemeyecek bir şey değil, olumlu yanıt vermesi senin için de kocan içinde güzel olacaktır.

1|0
    0|0
  • malesef öyle oluyo evlenince

1|0
    2|0
  • İşte Türk halkının genel cinsellik profili

1|1
    1|0
  • çin topu aldır eşine bak gör ondan sonra patır patır

0|0
    1|0
  • bence biraz zamana bırak zaman her seyin ilacı

0|0
    2|1
    • Yanlış zaman her şeyin ilacı değildir sadece sorunları bir süreliğine öteleme, yani sonraya bırakmadan başka bir şey değildir. Bu durumda yapılacak en doğru şey bir an önce uzman bir kişiye yani bir piskoloğa başvurmaları en doğru olandır.

• çoğu çift sizin gibi sorun sende ya da sizde değil

0|0
    0|0
  • arkadaşım geciktırıcı kullansın eşin

0|0
    0|0
  • ben sana bişey sorayım eşin bu şekilde devam ederse onu aldatmayı düşünürmüsün cinsel olarak seni tatamamin etmediği için sadece ?birde masturbasyon yapıyor musun ?

0|0
    1|0
    • ıkısı ıcınde hayır

• masturbasyon yap derim belki bi etkisi olur iyi yönde

• eger yaparsam cinsellıkten ıyıce sogurum bence..eşime ne gerek varkı ozmn

• 5 10 dk çok kısa süreler eşinizle konuşup bu süreyi uzatmaya çalışın enaz 45 dk olmalı ve cinsellik evlilikte eniyi şekilde yaşanmalı çünkü evlisiniz isteklerinizi dile getirin.tekrar tekrar dile getirmenizde fayda var.

0|0
    0|0
    • 45 dk bızm ıcı hayal.ayda yılda bır 2.yı yapsa oda 5 dkdan uzun surmez..acıkcası sogudum cısellıkten hıc ıstemıyoru artık

• tedavi şart birde yaşlada ilgili bir durum olabilir mesela 20 yaşlarında bir erkekle 45 yaşında ki bir erkek bir olmayabilir 20 yaşındaki bir erkek gecelik 2 3 kez cinsel birliktelik yaşayabilirken ama daha ileriki yaşlarda azalabilir diyorum

• 28 yasında..

• Yaşadığınız gayet doğal , erkeklerin cinsel organı dışarıda ve daha hassas olduğundan daha çabuk orgazm olurlar . Bu genelde tedaviler ile önlenir tedavilerde bir takım masturbasyon ve seks teknikleri verilir bunlar 1 ay uygulandığında etkileri görülmeye başlar ancak eşiniz tedaviye yanaşmadığından seks öncesi sizin orgazm olmanızı veya uyarılmanızı daha önce başlatıcak çeşitli hareketler ile sizin de orgazm a yaklaştığınızı söylediğiniz bir anda cinsel ilişkiye girmeniz ile aynı anda orgazm olana kadar 2 tarafında birbirine ayak uydurmasıyla isteğinizi yerine getirebilirsiniz .

0|0
    0|0
  • biraz daha uzun tutsun sertleşme sorunu var nedir bu böyle?

0|0
    0|0
    • sertleşme sorunu yok.ereksiyon oluyor ama hemen boşalıyor yanı kendı ıstegı ıle değil.

• hayır ama istemiyor.

• nasıl istemiyo yaaa bana bak durumunu söyle ben istiyorum de vede fındık felan yedir ilişkiden 4 saat öncesinden 250 gr fındık yedir genel olarak proteinli gıdalar tüketsin..

Kızlar Ne Diyor 5

• tedaviye ikna ediceksin .

sen boşalamıosan da kendı kendıne yap .

2|0
    0|0
  • biraz birakin

0|0
    0|0
  • mutlaka tedaviye ikna et

0|0
    0|0
  • Erken boşalma ardında psikolojide büyük ölçüde yatıyor. Eşinizin takıntısı olabilirmi bir duruma?

0|0
    0|0
  • Kocan çok bencil sadece kendini düşünüyor senide tatmin etmesi gerekir.

3|0
    0|0
Yükleniyor...