Vajina kokusunu önlemek için ne yapmam gerek?

Çokk hijyenik biriyim fakat vajinamda ara ara kokma oluyor ne yaparsam bu durum geçer ??

1|1
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• önerilerim içinde uyguladıkların da vardır. ama ben yazayım içinden yapmadıkların da varsa yap.

--tüy temizliğini aksatma
    --iç çamaşırını günlük değiş
    --tuvalet sonrası yıkadığında iyice kurulamadan ıslak giyinme yani kuru olmalı
    --terlediğini hissettiğinde hemen tuvalete gir yıka ve iyice kurula.
    --ayrıca mikrop almaması açısından tuvalete girmeden önce ellerini sabunla tuvalete öyle gir. yani pis elle oranı yıkama

bakteriler nemi sever ve rahat çoğalır. bu nedenle asla terli gezme ve asla yıkayınca ıslak gezme. bakteri oluşursa koku oluşur. daha ileri safhada mantar oluşur kaşıntılar başlar koku iğrenç hal alır. daha ilerisi vajenit olur enfeksiyonel akıntılar başlar.

1|0
    0|0
    • Bunları genel olarak uyguluyorum ama tamm anlamıyla uygulayacak teşekkurler

• bir de umumi tuvaletler iş yerindeki tuvaletlerde kağıt kullanma kendi kağıdını peçeteni yanında taşı. mümkünse tüm ihtiyacını evde karşıla herkesin kullandığı tuvaletleri kullanmamaya özen göster. unutmayın bazı mikroplar kağıtta bile 8 saat yaşar

• Hıııımmmmmm anladm :)

Erkekler Ne Diyor 14

• dogal kokusu ıse fazla ellesme.. hastalık benzerı seylerse kımyasal seyler kullanma fazlaca.. ph onemlı.. eczacınla konus!

0|0
    0|0
    • Doğal kokusu bence ama benim hoşuma gitmiyor

• Terlemeden dolayı oluşuyor. Bunun en güzel çözümü düzenli olarak ıslak mendille genital bölgeyi temizlemek hem dağlık hemde temizlik açısından iyi bir şeydir

0|0
    0|0
  • Belediyeyi ara İlaçlama ekibi göndersinler

1|0
    3|0
    • Ahahahaahaha tamam yeter bu kadar komiklik yoksa belediye beni değil seni ilaçlıyacak

• eczacıya git anlat bunun ilacı var diye duymuştum bir arkadaşımdan madem bakımlısın yaparsın heralde :)

0|0
    0|0
    • Tabi yaparımda utanırım yaa :(

• utanma diye bir şey yok sonuçta bakımın için bir şeyler ypaiyorsun bende kozmetik reyonlarinda gezerken utaniyorum ama yapacak bir şey yok aliyoruz yani :)

• Haklısın :)

• Yaaa önleme ne var... bir benmiyim bu vajina kokusunu tahrik edici bulann... seviyorumn yaa... koksun iste ne guzelll

0|0
    0|0
  • Fazla dert etme, temizliğini de ihmal etme.

0|0
    0|0
  • Grip nezle ya da enfeksiyondan olur genelde o koku temizliğine dikkat ediyorsan sorun olmaz bence

0|0
    0|0
  • Duj al duj duj

0|0
    0|0
  • dogal olması bence daha güzel nedne rahatsız oluyorsunkı..

0|0
    0|0
    • Bana kotu geliyor

• hm biliyorsun herşeyin dogal olması kadar güzel bişi olamaz tabiki bu saate kadar alışamadınsa en son care bir eczaneye git bunla ilgili bişiler olacaktı yanlış hatırlamıyorsam

• Çamaşırsuyu dök hijyen olur

0|0
    0|0
    • Tuz ruhuna ne dersin?

• Viral bakteriler kokuya sebep olur antibakteriyel sprey kullan temiz tut evliysen kocanada söyle temiz tutsun grip faranjit tedavisinde kullanılan ağız spreylerinide kullanabilirsin esenlikler

• Teşekkurler :)

• Çevresinde kıl varsa ana kaynağı odur

0|0
    0|0
    • Hyr kıl yok sıklıkla ağda yaparm

• tamam anladım teşekkurler :)

• Rica ederim :)

• arasına gül yapragı koy:D

0|0
    0|0
  • mantar vardır belki doktora git

0|0
    0|0
  • İç çamaşırına bir tane bunlardan as

www.temsankurumsal.com/.../...dek-Blok-500x500.jpg

4|8
    0|0
    • çok güldüm yahu :)))

• Başka zaman başka soruda artık :)

• tamam :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Mantar vardır o da akıntı yapar ozelden yaz bana bı ıkı tavsıye verebılırım

0|0
    0|0
  • fazlan kilon vardır ya da yağ oranın yüksektir.

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
  • ne bilelim biz mk ya cahilmisiniz nesiniz.. böyle soruların cevablarını burada sorarak öğrenmek cahillik ya. git doktora görün mikrobik bişey mi, bir hastalığın mı var.. müneccinimiyiz biz len?

vagina kokusu sorusu son 2 günün modası oldu. birbirinizi mi takip ediyorsunuz, hep aynı kişi misiniz la?

0|0
    1|1
Yükleniyor...