Kucuk yasta tecavuz? Biri sormus bende sorayim dedim?

Biri bole bir soru sormus aynisi benmde basma geldi bende sorayim dedm. küçük yaşta amcamın oğlu tarafından tecavüze uğradım... sanırım sürtünme oldu bir kaç kez ..öyle hatırlıyorum... kan geldimi kızlığım bozuldu mu bilmiyorum.. ama ben bakire olmadığımı düşünüyorum..sürekli ilişki isteğim oluyo..yaşamakta istemiyorum.. aileme bunu söylemedim dışlanırım diye. Ne yapcam ben ilerde evlenecegm adama ne diyecegm. 2 senelk bir sevglm vardi bu konu icim icimi yiyo nasl anlatacam ona ya beni birakrsa ya beni istemezse ?

0|1
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• eğer sevgilin adamsa bunları ona anlatırsan inanması lazım benim 2 senelik bana bunları anlatcak yanında olurum yalan ise ben kaybetmem o kaybeder

0|0
    0|0
    • Offf :(

• Ya anlarsa off bilemiyorum. Ayrilcam galiba ondan kimseyle evlenemicem hep bu korku var icimde

• saçma sapan düşünme anlamaz biyerden laf acarsın benim gibi düşünen erkek oldukca evlenirsin
      ben zara kabnamaya bakmam sözüne bakarım

Erkekler Ne Diyor 20

• bir şey yoktur. sanmam. o yaşta o korkuyla ıslanacak halin ok. kuru kuru zorlasaydı zaten acı hissederdin ve hatırlardın.
    hatırlayamadığına göre bir halt yoktur

0|0
    0|0
  • Geçmişe fazla takılırsan hep mutsuz hissedersin. Sevgiline de bişey ıspat etmene gerek yok. Çoğu bozulan kızlıklarda zaten kan filan da gelmez. Muhtemelen küçükken yaşadığın tatsız olayda da bekaretin bozulmamıştır diye tahmin ediyorum. Çok aklına takılıyorsa bir kadın doğumcuyla görüşebilirsin.

0|0
    0|0
  • yurt dışındaysan korkma orada aileye haber verilmez bu konularda.

0|0
    0|0
    • Asl burada veriliyor

• deminden beri onu anlatıyoruz işte

• Neyse tamam ya saol

• Hiç sanmıyorum kızlığının bozulduğunu. Ailenden gizlice 1 doktora muayene ol ve sonucu öğren. Aile hekimleri kolayca ve ücretsiz kontrol eder merak etme.

0|0
    0|0
    • Inseallah bozulmamistr bende bunu umuyorum. Yurt dsndanm almanyadanm ve aileden gizli gidilmiyoki :(

• Anladım. Yerinde olsam arkadaşlarımdan yardım isterim. Bir yolunu bulmalısın doktora gitmen için.

• Zarım esnek der geçersin adam saf ise tabi ama vicdan sahibi biri isen anlat yalancın mumu yatsıya kadar.

0|0
    0|0
  • İstemesse sende sevdiği kadının vajinasıyla değil karakteriyle ilgilenen birinş bulursun sıkıntı etmek kendine

0|0
    0|0
  • Sürtünmeden kızlık bozulmaz ki

0|0
    0|0
    • Tam surtunmek deglkiiii. Tam bilmiyorum hayal meyal hatrliyorum

• Anlatma pisskopatin biriyse gider vurur namus davasina basi belaya girer

0|1
    0|0
  • Çok geçmiş olsun senin adına üzüldüm adalet yok kii

0|0
    0|0
  • Sen istemişsınkı öyle bse yapmştr

0|0
    0|1
  • Şöyle düşün bir sürü bakire olmayan evlenen insan var istemezse o onun eşekliği

0|0
    0|0
    • Bizm ailede hic olmadi oyle birsey tertemz kirmizi kusaklu kizlar cikti babasnkn evnden bir benmi istisna olacam

• Böyle bir ömür boyu acaba demekten iyidir ya da bakire cıkarsan rahatlarsın sıkıntı yaşamazsın

• Dogru haklisn

• ailene söyle mallık etme

0|0
    0|0
    • Bu yastan snra ne soyleyeyim nasl bakarm babamin yuzune?

• bence atıyosun sen

• Kimseyi inandirmam gerekmio abicim ben ne yasadigimi biliomya senin dusundugun umrumda degl.

• kasma bunuda anlatma bence kimseye daha beter durumda olan bir kız arkadaşım olmuştu :(

0|0
    0|0
    • Ya ilerde evlenecegm kisi ne olacak?

• seçim senin benden tavsiye saklaman yönünde zar işine gelincede bir sürü artık zar yöntemleri mevcut onları dene derim

• cok basit bir muayene git bir kadın doğuma muayene ol zarar görmüş mü öğren önce

0|0
    0|0
    • nasl gtcem ailemn haberi olursa ne olcak

• ama büyük ihtimalle bişey olmamıştır ilişki isteğinin olması ile bekaretin alakası hiç yok gayet normal olması

• Inseallah oyledir

• kaç yaşında oldu ve şimdi kaç yaşındasın

0|0
    0|0
    • 9 yasmda oldu smdi 18 yasndaym

• amcanın oğlunun sana olan davranışları nasıl şu anda

• Normal hicbirsey olmamis gbi davranio normal siradan biriymis gibi. Kendsi şu an evli ve bir cocugu var zaten

• sürtünmeyle yanı

0|0
    0|0
    • Tam surtunmemi hatrlamiyorum ama yaknlasma tarznda biseyler oldu hayal meyal hatrliyorum

• yani kızlığa zarar vermesi imkansız öyle

• Inseallah oyledir

• evleneceğin eşine bunu anlat
    seni gerçekten seviyorsa sorun olmaz

0|0
    0|0
  • o zmn ılıskıye gır bakıre degılsenn...

0|0
    1|0
  • Zarını doktor

0|0
    0|0
  • sadece sürtünmemi oldu

0|0
    0|0
    • Bilmiorum hatrlamiyorm sadece yaknlasma oldugunu hatrliyorum kucuktum 9 yasndaydm

• Degl iste. burada cash ödenmiyo hastane faturasi eve gzliyo yani gizli yokk hersey ortada

• parayla git

Kızlar Ne Diyor 3

• aynısı deminki sorunun

1|1
    0|0
  • Bende 12 yaşında tecavüze uğradım çok zor bir durum babamdan yaşlı bir adammış :( her neyse ben sevgilime baştan anlattım pek sorun etmedi ama senin kuzenin ve çoğunlukla aynı ortamdaysaniz zor olur yani sevgilin şüphe eder ya da ne bilim şeytan doldurur işte rahat durmaz

0|0
    0|0
    • Anlatmamayi dusunuyorumya hayirlisi

• Sen bilirsin sonuçta onu sen iyi taniyorsun

• bu konunun toplumda çokça yaşanmasının nedeni ne merak ediyorum ufacık çocuklardan ne bekliyosunuz. kendinizi tatmin edemiyo musunuz. bu tam bir Ş... sizlik , k. bakma içimde tutamadım

0|0
    0|0
    • Bende oyle yapiyorum her aksam aklma gelio icim icimi yiyo ne yapacagmi bilmiyorum. Ve su an o kisi evlendo ve cocugu var

Yükleniyor...