Çok seviyordum bir anda soğudum

sevgilimle 1 yıldır birlikteyiz eskiden sözlenip ayrıldığını biliyordum bu konulara girmiyorduk çünkü kıskanıyordum ama sözlüsüyle derin bişey yaşamadığını düşünüyordum çok seviyordum ona güveniyordum sevişiyorduk sürtünüyordum içine girmiyordum bigün dayanamadım iteledim içine girdim ve kanama olmadı diplemiştim 18 cme banamısın demedi ve bana dediki eski sözlümle bişeyler yaşadım şimdi resmen midem bulanıyor olay bakirelik olmasada başka birinin girip çıktığını düşünmek deli ediyor beni ve ogünden sonra dil bile atmadım,tabi bikez oldu diyor ama asla inanmıyorum artık evliliği düşünmüyorum bende tadını çıkarıyorum,en başında dürüst olsaydı sorun olmazdı takmazdım ama sex esnasında olmadı,terkedicem kesin ve terkedince haksızmıyım?ben peşinden koşarken şimdi benim için çok fedakarlıklar yapmaya çalışıyor ama atamıyorum içimden varmı bu durumu aşabilen?yada aşamayan çok kötü bir durum

Güncellemeler:
ayrıldım hemde anında,bişey sorcam ben 20 kadınla yattım die kadınında 20 erkekle yatmasımı gerek?erkeği bakir olmayanlar,çıktığınız kişi 3-5 kişiyle yattıysa sizde yatmak zorundamısınız?ve kesin yatmıştır yatmadım diyen erkek yalan söyler bu ülke nerelere gidiyor yakında çcuğuda erkek doğursun dersiniz

bekar kalmayı tercih ederim benim midem almaz evlenmemek en iyisi
link

buyrun bayanlar bunuda hoşgörürsünüz nede olsa tek gecelik

0|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

• Miğde meselesi, hak veriyorum bayan olsamda.

0|1
    2|0
    • ama kullanma kızı böyle diye, adamlığa yakışan bu değil çünkü.

• tövbe ederseni samimi bir niyetle, tekrarlamazsanız, neden olmasın?

• neden etmeyim zaten etmiştim ve hata yapmadımki,inanırmısın geçen yıldan beri evlenelim dedim bu kıza yeminle beni hep salladı annemle konuştu annesiyle konuştum hep zaman zaman zaman,yoksa en başından yatağa atmaya çalışırdım,evlenmek istese anında evlenmiştik

Kızlar Ne Diyor 16

• ozaman bızde evlenmeyelım hıc sonucta evlenecegımız adam bakır olmayacak .. erkekler yaparken sorun yokta kızlar yaparken mı var erkekler bencıl olmasa suphelerde olmaz

7|1
    1|0
    • evlenene kadar yap sonra deki bi kişiyle yattım:)

• sen bakirmiydinki Y...rm?

9|3
    1|2
  • böyle erkekleri görünce seninle aynı ülke toprakları içersinde yasadıgıma utanıyorum mantığa bak tadını cıkarıyomus hadi eski sevgilisi bi o. cocuklugu yapmıs sende mi o. cocugu olcan ?

5|2
    1|0
    • s..m tadına ayrıldım onu kızdığım için söyledim,ben 20 kadınla yattım ve evlenmicem çünkü bakire olmayan kadınında 20 kişiyle olma ihtimali var

• kadınlar erkekler gibi değildir sevmediği insanla yatmaz

• Derdin yalan soylemesiyse elbetteki haklisin ama bekaretiyse durup bende sana sen bakirmisin diye sorarim

4|1
    0|0
  • Bastan sana yalanlarlaa gelen bi insana ne kadar güvenebilirsin ki ?baskasinin girip cikmasi o kadar seni rahatsiz ediyorsa simdiden o zaman en dogrusu ayrilman ama bunu tadini cikariyorum kulanmak gibi degil...bunu ancak $E...siz insanlar yapar...eger gercekten adam gibi adamsan erkek gibi dogruyu söyle konus...herkesin bi gecmisi vardir elbet ama kizin gecmisinden yararlanmak olur bu senin ki ...bu kadar aciz bi insan oldugunu sanmiyorum

0|0
    3|0
    • çok doğru

• kızdığım için tadını çıkarıyorum dedim ben bu değilim ama napim ayrılayımmı sanırım ayrılayım

• miğde bulandıran sahtekarlık cinsellik değil. Yalancıyla kimsenin işi olmaz ister bakire olsun ister olmasın.

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama senin yaptığın bencillikten başka bişey değil. eğer karşında temiz birini istiyorsan kendinde öyle olmalısın.

1|0
    0|0
  • daha önce sen başka biriyle olmuşmuydun ?

0|0
    0|0
  • ayrıl bencede yürümez

0|0
    0|0
  • bigün dayanamadım iteledim diyorsun demekki önceki pislik de aynısını yapmış. yazık olmuş ilişkinize git annen birini bulsun sana ona da sürttürme ama.

0|0
    0|0
  • göt!

2|0
    1|0
  • siz böylesiniz işte.

2|0
    1|0
  • anlantıklarından anladığım yalan mevzusu yok ortada. sözlüsüyle aralarında geçenlerle alakalı konulara pek girmediğinizi söylemişsin. dolayısıyla sana bakireyim ya da değilim dememiş. dolayısıyla daha sonrasında bunu itiraf ediyor oluşu başta yalan söylediği anlamına gelmez. kaldı ki toplumsal baskıların kızların bu tarz durumlarını aşikar bir şekilde söylemerine izin vermeyişini göz önünde bulundurmak lazım. bence asıl mide bulandıran bu durum değil senin karşındaki kızı bekaretten ibaret görmen. bekaret önemli değil demişsin ama başkasının girip çıkmış olması da rahatsız etmiş seni. bence cidden asıl mide bulandırıcı olan senin bu tutumun

5|0
    0|1
  • Kesin tertemizsindir değil mi!

8|0
    0|2
  • Dürüst olmadığı için kesinlikle haklısınız. Mesele bakireliğinden ziyade tutumu ve kandırma eğilim. Erkke olsam bende aşamzdım. Öncelik meselsi.

0|1
    8|0
  • Haklısın ne deyim bu başından sana anlatması gerekiyordu.

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşım kızın duygularını bu şekilde kullanamazsın... Seni kaybetmekten korktuğu için çekindiğini söyleyemediğini hiç mi düşünmüyorsun...

Sen onun ilk erkeği değilsin de o senin ilk kadının mı?

Sahtekarlık asıl senin yaptığın bence... Biraz mantıklı düşün ve kızın sana karşı iyi duygular beslediğini unutma... Sen de kız babası olursun birgün ve bu yaptığının aynısı kızının da başına gelebilir Allah korusun...

Biraz mantıklı ol...

10|1
    0|0
  • bakire bir insanla evlenmek isteyebilirsin herkes dilediğini istemekte özgür ama eğer bu kız sana uymuyorsa adamlık bir sünger çekip bitirmektir kimseyi kullanmak değil.

2|0
    0|0
  • Yaş ortalamana bakarak sana hiç yakıştıramadım inan bak! Biraz mantıklı düşün kız sende bakir değilsin. Bir kızlık zarına duygularınla, duygularla oynama herkes birşeyler yaşıyor. Bazen olmuyor işte sana aşık seviyor diye bunu yaptı belki senınle birseyler yasadı sımdı sende basıyon tekmeyı

Yakışmadı be sana ...!

2|0
    0|0
  • 18 cm'i belirttiğin iyi olmuş. )

4|0
    0|0
  • Kardeş, öncelikle çok kötü bir durum Allah kimsenin başına vermesin. Heleki evliliği düşündüğün kişiyle böyle bir şey yaşamayı. Eskiden olsa derdimki başkasıyla olmuş bir kızla hayatta işim olmaz, ama hayat bana büyük konuşmamayı öğretti. Sevme yeterki.

Ama senin olay biraz farklı, sana yalan konuşmuş. Burada senin yapman gereken tadını çıkarmak değil. bu acizliktir çünkü. Al karşına herşeyi söyle, noktayı koy.

0|0
    1|0
  • bak dalgana sonra çöpe at dostum öyle biriyle evlensen gece basını yastıga rahat koyamazsın

1|1
    10|1
  • her zaman dedim yine diyorum zarına dokunulmamış ama pozisyon zenginliği yaşamış kutsal bakirelerden uzak duracaksın

1|0
    0|0
Yükleniyor...