Nasil ikna edebilirim?

Oğlumu yurtdısinda oldugumuz icin sunnet ettirememistik simdi sunmet ettirmek istiyoruz fakat 10 yasina geldi. Dogal olarak korkuyor ve istemiyor. Cok aciyor mu gercekten? Nasil ikna edebiliriz ? Birkac yontem soyler misiniz?

0|1
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• İknayı psikoloğa danışın bence ama sünneti iyi bir plastik cerraha yaptırın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• normal yaşında zaten. uzmanlarta göre ya 3 yaş öncesi ya da 7 yaş sonrası olmalı deniyor.

narkoz yapacakları için kesim ağrısı duymazlar. sünnetten bir kaç saat sonra narkoz ağrısı olur biraz o da ağrı kesicilerle atlatılır. benim 10 ve 6 yaşında iki oğlumu aynı anda sünnet ettirdim hiç ağlamadılar. biraz narkoz ağrısına mızmızlandılar ama öyle korkacak türden ağrıdeğil

0|0
    0|0
  • Hic acimaz doktorlar ücretsiz yapıyor. Sünnetin erkeklerde kanser riskini azaltigi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ve zührevi hastalıkların bulaşma riskini

0|0
    0|0
  • Oğlum eğer sünnet olmassan seyin yara olur evde kalırsın de

şimdi yutturabilirsen ne ala yoksa sünnettiz gezer valla

0|0
    0|0
  • Ben 12 yaşındamı ne olmuştum ve çok fena hissettim acıyı hastaneyi birbirine kattım ikna etmeyle uğraşcaksan sünnet ettirme daha iyi acımama yöntemi var diceksin falan götürceksiniz doktola konuşcaksınız en fazla nasıl hissetmez diye

0|0
    0|0
  • Devlet veya özel hastanelerin genel cerrahi, ve üroloji servisine başvurun.
    Küçükler için anaestezi altında sünnet yapıyorlar. Muhtemelen durumunu gereği o yaştaki çocuk içinde yaparlar.

0|0
    0|0
  • Ya siz goturun sunnetciye zaten uyusturuyorlardır. acımaz heralde. ama kandırmanın yolunu bulmalısınız

0|0
    0|0
  • ettirmeyin ne gereği var fazla mal göz çıkarmaz

0|0
    0|0
    • fazla malla ne alakası var bişey mi eksiliyor ya da kısalıyor penis başı etrafındaki fazla deri alınıyor

• @ANGUTYUS yav belki çocuk ilerde anne benim pipimdeki fazla deriyi niye kestiniz derse şahsen ben dedim geri istiyorum pipimdeki fazla deriyi bana sormadan kestiler benim malımı çaldılar kaç yıldır yas tutuyorum

• Hiç bir acı hissetmez. Pipisinin kesilecek yerini lokal olarak uyuştururlar ve dikerler.

0|0
    0|0
  • Cerrahi mudahele h8c hissetmezki annesi

0|0
    0|0
  • hastaneye götür versinler narkozu

0|0
    0|0
  • en iyisi narkoz ozaman doktora götürün

0|0
    0|0
  • local anestezi ile hastanede yaptır hissetmez bile

0|0
    0|0
    • opipisinin kısalacağını falan sanıyordur fazla derinin alındığını anlat

• olmasından çok olmamasını ister gibisin

• Ikisi de olur sorun değil fakat hastalik bakimindan yaptirmak istiyorum ki olucak da zaten

• Dünde sormamış mıydın bunu?

0|0
    0|0
  • Bayiltip yapsinlar acir fena iz birakir cocukta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yavrum benim ya 😢eskilerde sunet dugunu aklında kalsın diye 9-10-11 yaşlarında da ediyormuş ama şimdilerde hastaneye götürüp yaptira biliyorsunz uyuturlar 5 dk da biter.

0|0
    0|0
    • Hastaneye goturemiyoruz ki

• Bizde 6 yaşındaki oğlumu ikna edememistik ama hiç bir konuda yalan söylemedik bu konuda ona biraz yalan söyledik ben vardı ucunda o beni aldırmazsak ilerde hiç çiş yapamazsın falan dedi babası. Seni uyuturlar bak hiç bişey hissetmezsin falan dedik sizde bunun gibi bişey uydurun artık havalar tam ısınmadan şu an tamm zamanı

• Gecen gun kontrole goturduk yatmiyor kesilcek diye. Ortaligi ayaga kaldirdi

• Uyuşturuyolar zaten teknoloji gelişti

0|0
    0|0
Yükleniyor...