Eşcinsellik genlerle geçer mi?

Eşcinsellik genlerle geçer mi?

Bişey biliyormusunuz bu konuda?

0|1
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• Eşcinselliğin doğuştan mı yoksa sonradan edinilen bir davranış mı olduğu hep tartışılan bir konudur bilim dünyasında ama şu ana kadar kesin bir kanıt ortaya konamamıştır...bence eşcinsellik anne ve babaların cocuğun ruhsal gelişim süreci olan 0-6 yaslarında çocuğu olumsuz bir yönde etkileyecek yanlış,tutarsız eğilimlerle çocuğun ruhsal gelişimini yanlış bir yönde geliştirmeleriyle ortaya çıkıyor ve bu süreç çocuğun ergenlk dönemindeki sosyal çevresinden etkilenmesiyle ortaya çıkıyor ve gelişiyor.Kendine rol aldığı çevre yada kişiler bu yöndeyse oda çocukken aldığı bozuk ruhsal gelişimle bu yöne eğilebiliyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Hayır, eşcinsellik genetik değildir...

0|0
    0|0
  • genetik değildir...

0|0
    0|0
  • bence hormonel bozukluktan kaynaklanıyo..şimdi şoylekı..ötrajen hormunu (kadınlık hormonu) ve testesteron hormanu(erkeklık hormonu) her ıkı cınstede mevcut fakat bıreyın erkek veya kız olma durumu bu var olan ıkı hormonun bırını daha baskın olmasıyla gerceklesıyo..kımısınde bu baskınlık daha az oldugu ıcın ortaya ne kız ne erkek bır varlık cıkıyo kı ben buna baglıyorum bu durumu

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum...Bu insanın dürtüsü,içinden gelen istek

0|0
    0|1
  • genlerle olmaz ama her çocuk çevresinden birisini örnek alır bu bi eşcincel teyze yada homosexüel baba da olabilir neticede annen baban müslüman diye sende müslümansın onlar başka dinden olsaydı sende o dinden olurdun hanksızmıyım

0|0
    0|0
  • eşcinselliğin genetik bir olay olduğunu söylüyorsak eğer ilk eşcinselin ortaya çıkmasına açıklama bulamayız.aileden bağımsız olarak bireyle alakalı bir tutum davranış bana göre.Bilim ilerliyor elbet bir açıklama yapanlar olur ama eşcinsellik geni diye birşeyin olduğunu zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Hemofili değil ki bu çekinik genle anneden geçsin :)

Mutasyonik bir hormonal bozukluk süreci diyor bilim.Ben ise böyle yaratılmışlar diyorum.

0|0
    0|0
  • Yok canım daha neler.

0|0
    0|0
  • Oldu, saç rengi mi bu ? Geçmez.

0|0
    0|0
  • eşcinsellik bence hormonal bir durum genlerle hiç alakası yok

0|0
    0|0
  • eşcibnselin nasıl çocuğu olur merak ettim doğrusu :)))

0|0
    0|0
  • Padişahlik değil bu :) Anadan kizada lezbiyenlik geçsin o zaman :)

0|0
    0|0
  • 7 sülale eşcinseliz.

0|0
    0|0
  • herkes için elbette gecerli değil ama bazıları kolay kazanmak için yapıyor diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Eş cinsellik bi hastalıkmı ki babadan oğula geçsin

0|0
    0|0
  • gecmez merak etme rambo :D

0|0
    0|0
  • geçer

0|0
    0|0
  • Genle falan alkasi yok kiside bitiyor

0|0
    1|0
  • anneden geçmez. sadece babadan oğula geçer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...