Bir ay önce tecavuze ugradim?

Bir erkek tarafindan tecavuze ugradim kendisi benim isteyerek oldugumu iddia ediyor ama ben escinselim onunla istegimle asla olamam dava actim escinsel oldugumuda ifademde söyledim bunu benden kanitlamami isteyeblirlermis sadece genital muaneye gonderildim pskiyatriye sevketmediler escinsel oldugumu nasıl kanitlarim onu merak ediyorum ?

0|2
5|23

En İyi Kız Görüşü

• Yaa ne kadar saçma bir adalet sistemi var anlamıyorum gerçekten!! Kimse durduk yee 'bu bana tecavüz etti' diye kimseden şikayetçi olmaz. Nasıl bir mantıkla bunu ispatla diyorlar ki sana? İspatlamak zorunda mısın? Bu senin özel tercihin, kimseyi ilgilendirmemesi gerekir. Asıl araştırılması gereken o sapığın zihniyeti bence.. Çok geçmiş olsun.. Dilerim adalet yerini bulur

0|0
    0|0
    • Tskr ederim allah razi olsun dogru dusunce bu iste tecavuze ugradigimizi bizim kanitlamamiz gerekmez bizim beyanimizin onemli olmasi gerekli karsidaki tecavuz etmedigini kanitlamali turkiyede adalet yok malesef vucut dokunulmazliginin ihlalini kanitladim o serefsiz şu an tutuklu zaten escnsel oldugumu kanitlamami isteyeblirlermis buda bana cok sacma geldi kim kendi kendine escinselim yalanini söylerki

• Tesekkür ederim canim.. nasilsin? Herhangi bir gelisme ya da degisiklik var mi?

• Rica ederim canim 3 hazirana durusma gunu vermisler şimdilik bisey yok tskr ederim

Erkekler Ne Diyor 23

• 1. Kanıtlayamazsın.
    2. Ben eşcinselim iddiası hukuken geçerli değildir ve değerlendirmeye bile alınmaz.

0|0
    0|0
    • Ben onunla istegimle olmadim hatta ikimizdede darp raporu verildi ben siddet seviyormusum bunu iddia etmis benim onunla olabilmem mumkun degil zaten polisler kanitlamani isteyeblirler demisti durusmada pskiyatriye sevkedilcek nasilsa buda kanitlanablir belki

• Cok sacma bu görüşü taşiyan insanlar hayatlarinda kac defa tecavuze ugramislar acaba

• Bunu savunacak değilim, ama gerçek bu maalesef.

• Psikiyatriye mahkeme kararı ya da mahkemede ifade ederek psikolojik tedavi görmek isteyebilirsin ya da avukatın varsa seni mahkemede savunsun

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun diyebildim sadece travmanın boyutu gözümü korkutuyor

0|0
    0|0
  • Duruşmanın ortasında hatunun biriyle seviş.

1|1
    0|0
  • Eşcinsel olduğuna göre ilişkin olan bir kız arkadaşın vardır ve bu kişi mahkemede seninle ilişkisi olduğuna dair ifade vermesi gerekir.
    Bu esnada travmatolojik depresyon geçirdiğin için mahkemeden psikolojik tedavi talep etmelisin

0|0
    0|0
  • - Kendi evimde
    + Ne işi vardı senin evinde?
    - Ablamin is yerinde bir calişandi onunla bisey konuscagini söyledi bende o evde yok dedim gelebileceğini soyledim iceri davet ettim

olay boyle gelısmıs oh iyide olmus ;) bu durumda senın hatan ınandıramazsın mahkemeyı! bende ınanmıyorum ayrıca!! kanıtlayamazsın , zorlada haneye tecavuz yok oh hhh!!!

0|0
    1|0
    • Kendisi beklemek istedigini soyledi uzun zamandir ailecek tanıdıgimiz biriydi nerden bileyim bu arada jnsallah anan bacin veya karin kizinda tecavuze ugrar

• herkesı kendın sanma kasar ruhlu 1000 defa ıyı olmus ohhh...

• Eşcinsel olduğunu kanıtlamanı istemez bence mahkeme. Eşcinsel olduğunu söylediğinde sana inanması gerek bence.

0|0
    0|0
  • Şahit göstererek kanıtlarsın.

0|0
    0|0
  • biriyle sevişirken video çek... o videoyu kanıt olarak sunarsın

0|0
    0|0
  • tecavüz edilip öldürülen kızlarda. tecavüze uğradığı nasıl öğreniliyorsa sendede o şekilde öğrenilir

0|0
    0|0
    • Tecavuze ugradigim kanitlandi zaten escinsel oldugumu soylemistim onu kanitlamami isticekler ben onu soruyorum

• O serefsiz benim de istegimi soylemis darp raporu aldim ondada bendede darp var kendisi benim sert istediğimi beyan etmis ama bu inandirici gelmedigi icin tutuklandi benim escinsel oldugumu yalanlamis benim onu azdirdigimi tahrik ettigimi söylemiş ben escinsel oldugumuda onun cezasunu agirlastirmak icin soylemisim oyle diyor

• böyle bir şey nasıl kanıtlanır yani ne saçma salak bir şey istemişler

0|0
    0|0
    • Mahkemede istemediler polisler bubun olabilcegini soylemislerdi

• bide anasını satiyim sen erkeklerden hoşlansan ne farkeder kızlardan hoşlansan ne farkeder tecavüz işte artık millet tecavüz ederim zaten kendi istiyodu derim kurtulurum diye düşünüyor sinirim bozuldu iyice

• İşin zor kardeş.
    Uğraş olmadı Allah'a havale et.

0|0
    0|1
  • Nerde oldu olay

0|0
    0|0
    • Kendi evimde

• Ne işi vardı senin evinde?

• Ablamin is yerinde bir calişandi onunla bisey konuscagini söyledi bende o evde yok dedim gelebileceğini soyledim iceri davet ettim

• pek inandırıcı gelmedin bana

0|0
    0|0
  • Hastahanelerde cinsiyet testi yapiliyo basit bisey o raporu goturebilirsin

0|0
    0|0
    • Nasil yapıyorlar biraz anlatsan birde ben utanıyorum basima bu olay gelmese rahatça konusamazdim

• Tedavi olmayi dusunmuyorum bu olay basima gelmemis olsaydi belkI ama erkeklerden tiksiniyorum midem bulaniyor sen nasjl erkekle opusmekten tiksiniyorsun bende öyle işte

• Tamam anladim kardesim hayat senin sen bilirsin ama dusun bence ya ilerde buyuk sorun olcak evlilik falan

• bir bitmiyo o. çocukları

0|0
    0|0
  • partnerini götür vede illaki çekilmiş fotoğraflarınız vardır onları kanıt olarak sun

0|0
    0|0
  • Dsha once sevgilin olduysa resim video falan belki

0|0
    0|0
    • Bayan arkadaslarimla resimlerim zaten varda pskiyatriye yonlendirilcem buyuk ihtimalle cinsel terapiste gidicem fakat nasil kontrol ederler ve nasil rapor tutarlar bilmiyorum

• şu an sevgilim yok eski sevgilim Sahit olablir belki

• Yani boyle bir durunda olmalı gecmis olsun bu arada bizi de cok üzüyor böyle seyler ama elden birsey gelmiyor

• Bakire değil miydin, bunu bu şekilde kanıtla ama nerede..

0|1
    0|0
    • Bakireydim

• Hoşuna gitti mi? Merakımdan soruyorum

• Şunu merak ediyorum o esnada hiç zevk almadnmı?

0|1
    0|0
  • işin zor gerçekten

0|0
    0|0
  • Doktorlar kadınsa doktorlara yavsa

0|0
    0|0
  • İşin zorrrrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hmm sevgilin var mı? Onu konuşturabilirsin ne bileyim fotolarınız falan varsa ya da videolarınız ondarı kanıt olarak kullana bilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Sevgilim suanlik yok eski sevgilimi konustursam olurmu ikimizi beraber psikiyatriye gönderirlermi eski gorustugum biseksueldi

• Evet olur canım

• partnerinle git :)

0|0
    0|0
  • Hakim kizla sevismeni gormek isterse ne yapican

0|0
    0|0
    • Hahahah keske istese :D

• Hakim kadinsa soyun dersin sende :)

• işin zor lez

0|0
    0|0
    • Anlamıyorum bunları gül gibi erkek dururken dertleri ne :)

Yükleniyor...