Memelerim sarktı?

Arkadaslar goguslerim cok sarkik 90 numaralar ve sarkiklar sarmasini gerekecek gic bir sey yapmadim sudyensiz uyumam bile ama hala sarkık kafayı yicem ben ileride boyle kocama gorunmek istemem bir cozumu var mı ?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• kocan göğüslerine hayranlıkla saldıracağı için sarkıklığın hiç bir önemi olmayacak

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• mk düzgün bakın l*n şu memelerinize

6|2
    2|0
  • Sana sarkık geliyor olmasın? Tam dik olmaz zaten genelde.

1|0
    0|0
  • Foto yok mu?

0|1
    1|0
    • Yok ama gozu topraga bakiyo iste

• Tesekkurler @ılıkhavadanalınanhaz :)

• Önemli değil canım :)

• görmeden yorum yapamayız ki :(

0|1
    2|0
  • hani hani haniii :)

0|0
    0|0
  • bir çözüm yolu biliyorum :D arkadaşlardan öğrenmiştim :D

0|0
    1|1
  • Ninecim

0|0
    1|0
  • Çok emdirmişsin sende

0|0
    1|0
  • resım var mı kuzum? bakıp degerlendırsek

0|0
    1|0
  • en iyisi spor yap sıkı ve sert olurlar sarkmaz böylece

0|0
    1|0
  • sütyen takıp takmamakla ilgili değil. biraz uzandığın yerden kalkıp spor yapman çok mu zor? yağ oranı yüksek olup onu havada tutacak kas olmazsa sarkar tabi

0|0
    0|0
  • süpürge kullanmaktan kurtulacaksın işte daha ne istiyorsun.

0|0
    1|0
    • Canım sıkılınca da dizimde sektiriyodum zaten :D

• :) sevimli şey.. kafa atarım bak...

• Resim var mı?

0|0
    1|0
  • Görmeden yorum yapamam, yanlış olur.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tek derdin bu olsun canım:) arkadaşın görüşüne de yorum yapmıs bulundum kusura bakma. Yanlıs bilinen şeyler var. Spor önemli ama hoplamalı zıplamalı sporlar değil, yuzmek mesela goguslerın formunu korumasında cok etkılı. Genelde sarkmaların sebebı (erken sarkmalar) hızlı kılo alıp vermeler veya genetik faktörler. Genlerımızı degıstıremeyecegımıze gore hayatımıza sporu sokabılırız. Benım sana tavsıye edebılecegım egzersıler olarak youtubede rahatca bulabılecegın Fitnessblender begınner adı altındakı egzersızler ve ali kamenova'nın begınner yogaları :) kolay gelsın sıkma canını.

1|0
    0|0
    • Evet cok sık kilo alip veriyorum ergenlikte cok kilo aldim sonra verdim falan hatta şu an da diyetteyim 8 kg verdim daha da vermem lazim ama spor yapmiyorm baslamam gerek eger sporla toplayamazsam ameliyat yaptiricam net ya kiyafetlerde bile kotu duruyo

• Memeye sahip cikalim

1|3
    3|1
  • 1|0
    0|0
    • Ayy su an ilk fotodaki gbi ama soldaki gibi ilk maasimla bunu yaptiricam ya

• Ciddiysen valla halin harap. Çok geçmiş olsun

• genetik olabilir.

1|1
    0|1
  • Spor yapacaksın başka bir çaren yok.

0|1
    0|1
Yükleniyor...