Kiz arkadasim hamile mi? Troll degil ciddi bir soru mantikli cevaplar?

1 hafta kadar once kiz arkadasimla birlikte olduk regldi kendisi. korunmadik bosalirken icinden cikiyordum. Icine bosalma olmadi En azindan ihtimal cok dusuk emin de olamiyorum. uc gun once regli bitti ve vajinasinda adet olacakmis gibi agri hissettigini soyluyor. Hamile kalma durumu nedr bos yorumlar yapmayin lutfen?

Güncellemeler:
Ulan degildir degildir dediniz 10 gundur hasta olamadi mide bulantisi varmiş tıp tarihine mi geciyorum? Isim dusunmeye baslayayimmi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• regl iken yumurtalar parçalanmış olur. Ortada döllenecek yumurta olmadığına göre, hamilelik gibi bir ihtimal de olmaz. Kız arkadaşın kendi kendine tribe girmiştir; olmaz bir şey.

0|1
    0|0
    • Her iliski sonrasi hamile oldugumu dusunuyo. Bu sefer ben de emin olamiyorum. Yoktur degilmi oyle birsey? Tesekkur ederim.

• Tamam guru ne kiziyosun

• Tesekkurler.

En İyi Erkek Görüşü

• kesınlıkle hamıle olamaz!

0|1
    0|0
    • Kesinlik nerden geliyo abicim

• Farkli sehirlerdeyiz o yuzden pek duzenli oldugu soylenemez

• Tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 3

• Hamile kalamaz imkansız hamile kalmasindan korkuyorsan niye doğru düzgün korunmuyorsunuz

0|1
    0|0
  • Regl olurken hamile kalınır mıymış ya... İşi pişirmesini biliyorsunuz ama bunu bilmiyorsunuz... Pes doğrusu...

0|0
    0|0
  • Mide yerine lağım borusumu tasiyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İlgili ağrılar adet döneminde ilişkiye girdiğiniz için olabilir.. Sonuçta o dönemler zaten sancılı geçiyorken birde ilişki yaşamak yanlış olmuş.

0|1
    0|0
    • Ayni zamanda 6-7 ayin ustune birlikte olduk. Isim dusunmemeliyiz degilmi icimi rahatlat abi :)

• Sonuç itibariyle vajina içine boşalmış olsan bile regli döneminde spermlerin yumurtada döllenemeyeceği için hamile kalma riski çok az..
      Ama siz en azından bir erkek birde kız ismi düşünün elinizin altında bulunsun.. :D

• Tesekkurleer :D

• Regl iken nasıl birlikte oluyorsun Harbi senede ne mide varmış Hamileysede Litarütüre girer bu hamilelik

0|0
    0|0
Yükleniyor...