6 gündür hasta olmadım

lütfen dalga geçmeden adam akilli cevap yazın 6 gündür hasta olmadım seks falanda ypmadk sevgilimle sadece seviştik eliyle vijinama elledi korkum eline sper yada zevk suyu bulasup bi etki ypma olasılığı varmı ama şeyinde prezervatif vardı nasıl bulaşsın off deliricem lütfen bişiler soleyin öyle olsa bile olabilirmi:S

Güncellemeler:
allahtan dalga gecmeyin güzel cevap verin dedik

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ellerim temizdir. Temizlik ne kelime? Hijyen hijyen...

Allah'ım, seyreyle kulunu, zapt eyle delini...

0|0
    0|0
    • Allahım seyreyle kulunu zapt eyle delini... Allah akıl dağıtırken sen neredeydin.? ve Allah beden vermiş fakat akıl vermemiş + özürlü doğanlar için tabir edilen mühendislik hatası kelimeleri ve tabirleri bir şirk ifadesidir.İnanıp inanmamakta özgürsün.Benden uyarması.

• Hö? Neye inanıp inanmamaktan bahsediyorsun? Yahu sen şirk ne demek onu öğrensen ya ağzını açmadan önce? Daha onu bulmiyorsun ki!

'Anlamını anlayarak' Kur'an okudun mu? Okumadıysan sen benim dinime dil uzatma hiç.

İlk emiri 'Oku' olan bir dinin daha o emrini yerine getirmemiş kişiler, din konusunda söz söylemesin...

Ben on kere okudum. Sen de en az bir on kere hatim indir, sonra gel tartışalım seninle.

Şirk nedir, ne değildir diye... Kolay gelsin şimdiden...

Erkekler Ne Diyor 9

• Bilinçaltında gereksiz bir korku üretmişsin.Cevabı görünce bana ulaşırsan yardımcı olmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • stres yapma 2 güne olursun... takma kafana hiçbişey olmamıştır... o değilde... hem yapmıyorsunuz hem prezervatif takıyor o nasıl oluyor ?

1|0
    0|0
    • ya işte degmesn o sıvı bana die korunuyorus korkudan:S

• ya o kadar da korkmayın yaa... hele bu korkular yuzunden bile hamile kalabilrsin... takma kafana bi içini ferah tut rahat ol... hamile değilsin tamam mı.

• Bu şekilde hamile olma olasılığınız yok. Gecikmesinin sebebi psikolojik olabilir. Herhangi bir hastalıktan veya kullandığınız ilaçtan olabilir. NOT: Adet görmeye neden hastalanmak diyorusunuz? Adet görmek bir hastalık çeşidi mi?

0|0
    0|0
  • Ama sende resmen benle dalga geçin tarzı bi soru sormuşsun rahmine girine kadar sana etki etmez yanı önce giricek sonra erkek spermın penisten saate 60km hızla çıkar o hızla rahme kadar gider orada milyonlarca spermden birtanesı yuvayı görür ve oraya yerleşir.yani her sperm girişinde hamile kalınmaz 4/1 dir olma ihtimali .

1|0
    0|0
  • Psikolojik olarak da adet süren gecikebilir. Hemen paniğe kapılma.

0|0
    0|0
  • hormon değişiklikleri menstürel dengide düzensizlikler yaratabilir, anlattığınız olaylarla hamile kalmanıza hiçbir imkan yoktur .

0|0
    0|0
  • Olamaz Korkma emin ol.;) Olsa da sıkıntı yapma devlet bakıyo

0|0
    0|0
  • psikolojik.. çok düşünme

0|0
    0|0
  • test tek önerim betaHCG

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sadece sevismek icin yani doknmak icin prezervatif mi taktınız :D:D:D:D

0|1
    0|0
  • Beşiz olma ihtimali %100

Madem bu kadar cahilsiniz etmeyin elleşmeyin deli etmeyin

1|1
    0|0
  • strese girdigin icin boyle yersiz hamilelik korkusu yasadıgın icin gecikmis olması yuksek ihtimal.rahat olmaya calıs.

0|0
    0|0
  • psikolojik o haftaya olursun

0|0
    0|0
  • Niye test yaptirmiyon

0|0
    0|0
  • bişey olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Hiç sanmkıyorum olabileceğini.