Vicdanım mı? Aşk mı? Beklemek mi? Yoksa yolumamı devam edeyim....

2 yıllık çılgın gibi bir aşkın sonucunda çooook büyük kavgalar... karşılıklı hatalar oldu... geçen aradım ama konuşmaya bile tahammülü yok.. olmadı.. yetim bir kızdı kuran kursu hocası... evlenecez diye çok şey yaşadık.. bana çok güveniyor... bu yüzden vücudundan tutun ruhuna kalbine kadar bana verdi... ( bekaret hariç ) ama olmadı karşılıklı hatalar yaptık ve ayrıldık.. ayrılığımız taze... ben adımımı attım ama konuşmak istemedi yeminler etti sana dönmem diye ama çok sınırlıydı.. peki şimdi ne yapayım ? bence herşeyin ilacı zaman sesimi çıkartmayacak suscam.. sizce ?

Güncellemeler:
kuran kursu hocası ama ben onun için ilk ve sonum bunuda vurgulayam... eger son olmazsam o zaman korkun işte hacı ve hocadan ;) o zaman başımıza taş yağar...
hey millet benim su kuran kursu lafımı yanlıs yorumladınız yaa... hani demek istediğim öyle ortalık malı bir kız değil... sırf onun ellerinden tuttum diye illa evlencez diordu..bunu belirtmek istedim..haaa eger tutar benle o kadr sey yasar gidipte baskası ile beraber olursa o zman problem var demektir o da onun bileceği iş.. ama sanmıyorum ölesiye sewiordu beni.. bekleyip görecez.. Hayat Devam Ediyor..
KArdeşlerim takmayın su kuran kursu meselesini yaa ! söylemem lazımdı nasıl bir yapıda oldugumuzu bilmeniz için.. lütfen sadece soruma cevap vereyin ne yapmam konusunda akıl verin o kadar...

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• Bari Kuran kursu hocası demeseydin, milletin ağzına sakız edeceksin kızı... Sonra kendini bilmezler Hacılara Hocalara olur olmadık şeyler söyleyip kötülüyorlar ve Dine antipati oluşturuyorlar. Ve seni en başta yanlış anlayanların çoğunluğu üçüncü güncellemeyi okumamıştır... Ne kadar meraklısınız günahlarınızı uluorta deşifre etmelere... Kendi sevdiğin kızın bütün ayıplarını ortaya döküyorsun ya olacak şey mi? Benim erkek arkadaşımın beni böyle anlattığını duysam krizlere girerdim. Hele ki İslam'ı temsil eden mevkide birisiyken mevkim ile birlikte günahlarımı ortaya dökseydi o zaman dönüp yüzüne bile bakmazdım... Nefret ederdim ondan. Anlatabildim sanırım...

0|1
    0|1
    • niye demesinki? asıl ne zarar geliyorsa onlardan geliyor.

Kızlar Ne Diyor 15

• Niye hacı hocada olsa insan değil mi madme hata yapmışsın ve senı unutması gerektiğine kanaat getirmiş onun kalbi yok mu neden yeni birisi olmasın sen yoksun diye kimse olmasın ne bu robotmu programlanıyor mu ? ne saçmalık bu arkadaş, nasıl oluyorda hemen inancını sorguluyorsun kızcağızın senin buna ne hakkın var, Allah'tan daha mı iyi bilirsin(haşa) yoksa da senden başkası olursa korkulması gereken onun hocalığınedena hacılığınedena dıyorsun? Bence o kız sana fazla bile dayanmış.

1|0
    0|1
    • bence sen o kadar aptalsın ki anlatımından denilen anlanıyor gerçekten çok sinirlendirdin.!

• Özrün mü var sen yazmışsın ne hacılığına inanılır ne hocalığına diye. Kızın yapısını anladık ama senin mantık yapın pek saptanmadı. Sen hacı hoca elimi bir kere tuttu başkasının elini tutarsa hacılığını sorgularım demişsin?! bu nasıl bir mantıktır. Sorgulanması gereken tek şey senin inancın oda başkalarının inancını sorgulayacak kudreti kendinde bulduğundan!

• bence suskunluğunu uzatma tekrar ara cunku sana gercekten guvenmısse, duzelecegınıze ınandırmanı beklıyordur ve aramadgn her sanıye bence aleyhine işliyordur :/ ama eger onu kaybettıgın ıcın pısman ve uzgunsen bunu yapmalısın,askta gurur olmaz gercekten kalbım kan aglıyorken,deli gibi sevdiğimi istiyorken ben susupta izleyemem arkadaş

0|0
    0|0
    • susmadığım için böyle oldu zaten.. konustugum için böyle oldu... herkes bırak zamana diyor.. bende öyle yapıyorum...

• Eğer dediği gibi seni bitirmişse evet susmayıp pesınden gıdıp onu gerı ıstemen bosa.. Cok zor ama beklemek ölüm gibi ya.. Insallah duzelır :/

• zaman zaman...

• sana katılıyorum ama gülmekten:=))

1|0
    0|1
  • bende sevgilimden çok kötü bi şekilde ayrıldım. 2 bçk yıl oluyordu..

ilk ayrıldıgımzda umrumda bile değildi.. rahattım kurtulmuştum sanki.. arardı açmazdım. açsamda kızardım bagırırdım:(

şimdi okdar pişmanımki okdar özledimki..

zaman geçmesini bekle:(

0|0
    0|0
  • 2 yıl unutmak çok zor benm ilişkimde çok yeni bitti 2,5 yıllık ilişkim onu köpek gibi seviyorum ama ailem yüzünden geri dönemiyorum. gelelim size .. sana herşeyini veren seninle 2 yıl geçiren bir kadın bukadr kolay unutamaz seni kırılmıştır kızmıştır ama bitmedi sizin ilişkiniz ve bitmesinde seviyorsan git peşinden aşkta gurur olmaz eğer karşındaki sana herşeyini verdiyse ..

0|0
    0|0
  • dünya hacı ve hocadan yıkılıcak diye bi laf vardı iste şu an o anları yasıyorum.. :))) bekaretinide verseymis vücudunu vermis yaa :))

0|1
    0|0
  • susup beklersen vazgectın sanar.cok üzerine gitmeden ara tabı hiç pes etme eminimki barışıcaksınız ve tekrardan beraber olucaksiniz biraz zamn alır bunların olması ama sen onu sevdıgını sezdir her adıminda.

0|0
    0|0
  • Umarım toparlarsınız.. biraz daha diren, uğraş gücünün yettiğince.. gerçekten değer gördüğünü daha iyi anlar..

bir de ortaya söylüyorum...kuran kursu hocası olabilir ama rahibe değil.. insanların böyle düşünmesini hiç sevmiyorum.. isteyen istediğini yaşar. milletin gözünün içine soka soka yaşamassın o kadar.. günahı vardır evet ama Allah la onun arasında..

0|0
    0|0
  • Yaptığı meslek önemli değil. Yorumsuz kalacağım. Bence biraz bekle hemen başkasıyla çıkma. Dönerse senindir :D

0|1
    0|0
  • evet ama zaman bazende işe yaramayabilir. Zaman zaman nabzını yokla,sonuçta ortada bi emek var ve çabucak pes etmemelisiniz diye düşünüyorum. İlerde pişmanlık fayda etmez sonra...

0|0
    0|0
    • sadece sessizlik olsun bence... nabız yoklarsam bu sefer yine burnu havalara kalkar derki işde benim peşimi asla bırakmaz falan filan diye.. bence yoklugumu anlasın

• Bu kadar kızgın olma sebebi nedir?

0|0
    0|0
  • zamana bırak öfkesi geçer eblet , yada vazgeçme tekrr tekrr konuşmaya çalış süprz falan yap

0|0
    0|0
  • Seninle beraber oldu 'bir kuran kursu hocası' başkasıyla birlikte olamaz mı? Evlenince sen başkalarıyla olma hakkını nerden alacaksın? O şapşal eminim ki yaptığından pişmandır. Vicdan azabı çekiyodur. Emin ol O YAŞANANlar ona ağır gelir. biraz akil ol..

1|0
    0|0
    • ayy yine yanlış anlaşılma.. bence zerre kadar pişman değildir. bakarsın geri döner... ;) hatasını anlar... halla halla

• ayni durumdayim bende ve cok kotu yalvardim donmuyor geri..

biraz daha zaman var sonra yine konusmaya calis ne bileyim bir hafta sonra falan..

baktin olmuyor hayat devam ediyor. kendi yoluna bakacaksin.

ben 2 haftadir konusmadim daha dogrusu ben aradim o acmadi. simdi ise zamana verdim.

gelecekse gelir zaten. gelmiyecekse de hayat durmadi ya yasiyorum halen ama onsuz ama eksik herseyin bir hayiri vardir diyorum...

0|0
    0|0
  • Hatan varsa özür dile ..

Seviyorsan gercekten hatan yoksada dile .

Zamana bırak ondan sonra

Bu Arada bekaret haric herseyini verdi demişsin , ilginç Kur'an kursu hocası icin !

0|0
    0|0
    • neden o yapmıyor da ben yapıyorum ?

• ilktim hacı sonda olacağıma inanıyom ;) :) son olmazsamda midem kaldırmaz zaten

• Hadi hayirlisi insallah .. Mubarek gunlerdeyiz bol bol dua et

Erkekler Ne Diyor 5

• zamana bırak öfkesi dinsin

0|1
    0|0
  • kuran kursu hocası die doru düzgün bi insan olması sart değilki aslanım yani bak ahmet hocaya adama türkte yetmemiş anasını satıyım rus getirtmiş kendine özel 1 tane 2 tanede değil yani olay karakterde bitiyo ben Tövbe Aşa kuranı falan kötülemiyorum sakın yanlıs anlaşılmasın sen özellikle vurgulamışsın ya ondan belirtiyorum hatalar karsılıklıdır senin dediğin gibi olsaydı eğer kuran kursu hocası die kafamızda canlandırmaya calsıtığın karakter olsaydı her insanın bi şansa daha i,hityacı olduğunu bilir sana bi şans daha verirdi...

0|1
    0|0
  • Sahip çık kıza. Git al...

0|0
    0|0
    • dedim ama cok sinirliydi daha konusmaya bile tahammül edemedi.. yani bu demek hata bende anlamında değil ikimizinde hataları eşit.. adımı ben attım ama olmadı sıra onda diye bekliorum

• Bırakma sakın. Seviyorsan yardır... Mutlaka bir çıkar yol bulunur.

• kardes beklemek çare lsada beklesek .

0|0
    0|0
  • kuran kursu hocası ve herşeyi yaşıyor(bekaret hariç) kime güveneceğiz arkadaş ya kime

0|0
    0|0
    • kimseye hacı... eger bu kız beni bırakıp başkasıyla beraber olursa o zaman dünya yıkılır

• gerçekten midem bulanıyor insanı insanlıktan çıkarıyorlar ya bizde mi çakıp geçelim*anlamadım ki

Yükleniyor...