Lezbiyenliğe bakış açınız nedir?

Evet gizlemiyorum ben bir lezbiyenim ve öyle de kalacağım, peki siz lezbiyenler hakkında ne düşünüyorsunuz? Hiç etrafınızda lezbiyen bir arkadaşınız varmı? Bu konuda ki düşüncelerinizi merak ettim sadece, iyi veya kötü saygı duyuyorum düşüncelerinize...

0|0
20|76

En İyi Erkek Görüşü

• öncelıkle medenı cesaretınden dolayı senı tebrık ederım evet lezbıyen arkadasım var ve bukonuyla alakalı kendısıyle yakınen görustugumde erkeklerle ılıskısıyle bayanlarla olan ılıskısının cok farklı oldugunu ve burda ıkı bayanın bırbırıne yaklasımı hassasıyetı davranısının onu bu tercıhe surukledıgını belırttıgınde ona cok hak vermıstım kadının dılınden kadın anlar mısalı olaya bakıyorum ve senı gercekten tebrık edıyorum

2|0
    2|8
    • tesekkurler

• Çok umrumdaydı birilerinin benden sıkılması, bak şimdi kötü oldum tüh tüh tüh :((

• sana engeli basıyorum artık yeter ulannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn susssssssssssssssssssss

Erkekler Ne Diyor 75

• Neden bu kadar itiraz ediyorum.Çünkü lezbiyenim diyen kızla bizzat ben ilişkiye girdim.Neresi lezbiyenlik bunun?Hatta onu ve arkadaşını karşımda ilişkiye girmesini istedim.Ama sadece içki içtikten sonra sarhoşken birlikte olduğunu itiraf etti bana. Hani iğreniyorlardı erkeklerden?Sebeplerini söylemeye çalışırsam.

-En önemlisi doğuştan itibaren hangi duygularla yaşayıp ne şartlarda büyüdüğü önemlidir.

-Askerde erkeklerin arasında da hemcinslerinden hoşlanan erkeklerin olması gibi.Kaldı ki erkekler birbirlerinin vücutlarını özellikle cinsel organlarını banyoda dahi görmezler.

-Farkılık arayışları,erkek vücudundan korkma,daha önce görmediği için önyargılar.

-Bir de kadının halinden kadın anlar diyerek en büyük hatayı yapıyorsunuz. O zaman türk kızları oral seks yapamıyor,biz de hemcinslerimiz anlar diyerek onlarla mı yapalım?

Herşeyden bağımsız olarak aşağıdaki cümlelerin neden yazıldığını düşün.İçgüdülerin hemcinse kayma ihtimali olmasa neden yazılsın?Erkekler de güzel vücutlu bir erkeği kıskanır hoşlanır ama cinsel manada ilgi duymaz.Çünkü ilgi duyduğu şeylerin aynısı kendisinde zaten vardır.

Bir kadın diğer bir kadına çıplak vücudunu değdirmesin.

Erkek erkeğin cinsel organına kadın da kadının cinsel organına bakmasın. Bir erkek ile bir erkek tek yatakta birlikte, bir kadın da bir kadınla aynı yatakta beraber yatmasınlar.

Kadınlar kadınlarla, erkeklerde erkeklerle yetininceye kadar kıyamet kopmayacaktır.

Onaylamasamda lezbiyenleri izlemek hoşuma gidiyor.Çoğu erkeğin de fikri bu şekildedir.Umarım bu yanlış yönelimlerinizden kurtulursunuz. Ebedi dünyaya inanıyorsak saçmalıklarla dolu bu dünyayı kişisel zevklerimiz için bu kadar gözümüzde büyütmeyelim.

1|4
    1|0
  • lut kavmi boşuna helak olmadı. kadınların kadınla erkeklerin erkeklerle munasebete girmesi haramdır. bence sen evlen ve bu hastalıktan kurtul.

5|9
    2|2
    • hala bunu hastalık olarak gorenler varmı ya?

• Kendilerine ait, fakat zaten burda kimse bir dışlama da bulunmuyor.Sadece aşırı bir uyarma ve yanlış yolda olduğunu söyleme isteği var burda.Buda bizim üstümüze görev olarak gördüğümüz birşey.Burda 3-4 kişi bir lezbiyen olduğunu söyleyen birine gerekli uyarılarda bulunuyor birşeyler söylüyor şöyle yapmalısın böyle yapabilirsin diyor, gerisi o kişiye kalmış devam ederse kendi bilir etmezse kendi bilir.

• şimde ne anlatsak sana sen kafandakine zaten inanmışsın onun için allah ıslah etsin diyorum

• Cevaplara bak ya, neymiş efendim "Kadınlar kadınları daha iyi anlar, normaldir." nasıl kör nasıl da aptal bir toplum haline gelmişiz.

3|7
    2|1
  • Dört tane meme.

( . )( . ) ( . )( . )

4|4
    0|4
  • ben saygı duyuyorum insanların kendi tercihi sonuçta istedikleri gibi yaşamalıdırda zorlama olmamalı çünki içinden öyle hissediyor ki yapıyor oda sonuçta normal biri gibi hissetmek ister ama olmuyorki böyle düşünmüş destekliyorum seni insanların kötü yorumları seni üzmesine izin vermemelisin de

2|0
    0|4
  • Lezzo deyip biraz sevimli hale getirmeye çalışıyorum. Erkeklerler rekabet az geliyor birde kızlarla rekabet edeceğimizden olumlu karşılayamıyoruz.

2|2
    0|3
  • çükten korkan hatun olarak biliyorum :(

1|4
    1|2
  • sevgilime yan gözle bakmada :D

1|4
    0|1
  • Lezbiyenler erkekleri tahrik ediyor, bence salt lezbiyen de azdır. Daha çok biseksüller haberleri yok. Önceden erkek arkadaşları oluyor, sonrasında kadınlardan hoşlanmaya başlıyorlar. İki kadın arasında olmak gibi bir fantezi çoğu erkekte vardır :) Gaylere, travestilere karşıyım ama lezbiyenlere sempatim var, Tatu grubu iyi malzeme yapmışlardı lezbiyeniz diye, sonra patladılar...

1|0
    0|3
  • cesaretinden dolayı tebrik ediyorum,tercih meselesi kimse kimsenin tercihine karışamaz yalnız kızarkadaşıma yan gözle bakarsanız işler değişir :D

2|1
    0|3
  • Ben yadırgamam lakin.öbür tarafta affı yok sonsuza kadar cehennemde yanmak.

3|6
    0|2
    • evet bir günah yazan meleğimiz eksiktii

• dalga geç bakalım mahşerde korkudan nasıl titreyecegini çok merak ediyorum.lezbiyen arkadaşların belki kurtarır seni orda ha ne dersin?

• Ateşlerini söndürürler kendi kendilerine dostum, yala yala bitirmeye çalışırlar :)

• peki lezbiyensin ve ailen bu durumu biliyo mu? ilerde hadi evlen dediklerinde ne diyeceksin? bende bu sorunun cevabını hep merak etmişimdir.

1|2
    1|1
  • Bana arkadaşlık teklifi göndermiştin.Kabul ettim sonra sildim herhalde. Lezbiyenler erkeklerle ilgilenmiyor bildiğim kadarıyla.

Doğuştan bayanlara ilgin varsa cinsiyetini değiştirebilirsin.Dinen bile caiz diye biliyorum. Emin değilim.

Bunun dışındakiler keyfi kabul edilir ya da duygusal rahatsızlık belkidir.

Benim daha önce arkadaşım da vardı lezbiyen . O yüzden sorun yok.

0|1
    1|1
    • ben bir kadınım ve cinsiyetimden de memnunum :D

• Soruyu soran arkadaş. Seni yargılamıyorum. Eleştirilmeyi sen istiyorsun. Allah hiçbir zaman böyle bir sınamadan bahsetmemiştir. Eskiden beri lezbiyenler gaylar vardı. Allah Resulu buyuruyor:

'Kadınların sürtüşmesi onlar arasında zinadır.'

'Bir kadın diğer bir kadına çıplak vücudunu değdirmesin...'

'Erkek erkeğin avretine, kadın da kadının avretine bakmasın. Bir erkek ile bir erkek tek yatakta birlikte, bir kadın da bir kadınla aynı yatakta beraber yatmasınlar.

' Bunlar niye söylendi?

• ona bakarsan nikahsız birlikteliklerde zina evlenmeden flört etmekte cok derine inersek, siz bunların kacını yapmıyorsunuz cok kolay eleştirmek valla, once donup aynaya bakın

• saygı duyarım

eğer hoşlandığım birisiyse yıkılırdım.

bi başkasını seviyorum demesinden daha yıkıcı gelirdi.

1|2
    0|2
  • Erkeğin i*nesi neyse bayanında lezbiyeni odur varmı sözü olan.

2|2
    2|2
  • Dinime göreharam olduğuna inandığımdan hoş karşılamam ama sonuçta kul hakkına girmiyorsa bir insan kimseye bi zararı yoksa sırf lezbiyen diye nefret etmem.Allah her günahı affedebilir ama affetmeyeceği tek günah vardır o da kul hakkı(kul hakkı da bazı cahillerin sandığı gibi sadece para değildir)

0|1
    0|0
  • erkek milleti lezbiyenleri sever, lezbiyen filmlerini izler, lezbiyenlerden tahrik olur. yani normal karşılar fakat söz konusu "gay" olunca afedersiniz sözüm ona hayvandan farksız görürler. yani çoğu konuda olduğu gibi bu tür konularda da Türk erkeği çuvaldızı kendisine batırmak yerine başkasına batırdığı gibi kendisine iğnenin ucunu bile değdirmez. benim görüşüm saygılıyımdır. yani herhangi bir terbiyesizlik ya da aşağılama yapmam. kişilerin bireysel özgürlükleri (özgürlük diyoruz) şahıslarını ilgilendirir. bir başkasını değil. Fakat günümüzde yaşadığımız toplum kişisel özgürlükten daha çok toplumsal baskıyı öne sürmektedir. bu sebeple toplum içinde empoze olursunuz. toplum aslında sizi dışlar. siz topluma karışmak istersiniz. velhasıl uzun mevzu. hormonal dengelerle alakalı bir durum olduğu için insanın çok ta fazla bir seçim hakkı bulunmuyor. bizler de gayet tabi "gay" ya da "lezbiyen" olabilirdik (!)

0|1
    0|4
  • ya kadınların lezbiyen olması bana normal geliyo ama erkelerin gay olması midemi bulandırıyo bende senin tarzına saygı duyuyorum.

1|0
    0|4
  • çok tatlılar

1|1
    0|4
  • Saldırın abazancanlar belki makas değiştirirsiniz hatuna

1|2
    0|2
  • Ben bir erkek olarak rahatca soyleyebilirim ki kizlarin penisten nefret etmesi cok normal. Erkeklerin bir cogu hijyen konusunda maalesef cok kotu ve seksi sadece gel-git olarak goruyor. Yani uzun lafin kisasi erkekler kadinlara kadin oldugunu hissettiremedikce her gecen gun lezbiyen sayisi artacak...

0|0
    0|0
  • sapıklık

0|2
    1|0
  • Hc bisi

0|0
    0|0
  • ilerde evlenirken ikinizi birden alması gerekicek :)

0|2
    0|1
  • Saygı duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım ama çocuk evlat edinme gibi huyları olmasa daha güzel olur lezbiyen ilişkisi olan bir yerdeki çocuğun psikolojisini düşünemiyorum ilerde

0|0
    0|0
  • ,normal olmadıgı kesin...

0|1
    1|0
  • bütün kadınların içinde lezbiyenlik var sadece çoğu bayan kendilerini dizginliyor ve belli etmiyor sadece ilişki için kendi cinsel ilişkiye giriyorsan (bana göre ilişki olmaz sadece mastürbasyon olur ) sorun yok ama lezbiyen değilsin ama bir kadını aşık olup onla evlenmek istiyorsan sıkıntı olabilir ama senin terciğin başkalarının istediği kalıba girmek zorunda değilsin hayattan keyif almaya calış

0|0
    0|3
  • Saygı duyuyoruz tabi ama aslında bindikleri dalı kesiyorlar, üzgünüm..

0|3
    0|0
  • Lezbiyen tanıdığım bildiğim yok tercihler Hakkı'nda düşünecek hiç bişeyim yok bakış açısı tercihi kişiye kalmıştır beni ve benim özgürlüğümü kısıtlamadığını sürece sorun yok saygı duyarım olması gerekende bu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 20

• Ben lezbiyen değilim. tercihim erkeklerden yana. ama bir kadın olarak şunu da biliyorum ki aslında biz kadınların erkeklerin penislerine ihtiyacımız yok. o yüzden lezbiyen ilişkileri bir erkek mantığı anlayamaz.

3|0
    0|2
  • lezbiyenlikte haram gaylıkte haram kesinlikle saygı duymuyorum kınıyorum hatta cinsel sapkınlıktır hayvanalr bile daha şerefli ilişki yaşıyor onlarda böyle bir durum yok allah ıslah etsin yaaa ne diyim

3|7
    5|3
    • hayvanlarında homoseksüel ilişki yasayanları vardır, cahiliğinize veriyorum neysee

• lezbiyenlik haram değildir diye birşey diyemem elbette ama bir erkeğin bir kadın ile zina yapmasının birinin lezbiyen olmasından daha az günah olduğunu sanmıyorum.lezliğe karşı çıkan arkadaşlar umarım aynı hararetle karşı cinsler arasında olan zinaya da karşı çıkıyordur.

• kimse kimsenin müslümanlıgını eleştirmesin burada, kardeşim dinden girip siyasetten cıkıyorsunuz , size dini soran mı oldu ? herkesin dini kendisini ilgilendirir, onu bunu eleştirmeyin burada sanal dincilik yapmayın

• wooooow işte ben bu cesarete bravooo derim... bende lezbiyenim ve hiç ama hiç utanmıyorum bu durumdan.. önemli olan seni ne mutlu ediyorsa öyle olman tatlım..

birçok arkadaşım var lezbiyen hiçbirinin de öyle kulaktan dolma sözlerdeki gibi sapık yanları yok.. gayet karakterli kişiler hepside..

4|1
    2|4
  • bana göre sapkınlık,sapıklık.

0|2
    4|2
  • Herkes kendine hiç bir şey düşünmüyorum beni ilgilendirmez Ama mümkünce onlardan da uzak tutuyorum kendimi çünkü yılışıyorlar falan rahatsız oluyorum tuhaf hissediyorum

0|0
    0|0
  • bence gayet iyi bişi bu:) erkek erkeğe takılan varsa kız kıza takılan da olur:) ayrıca bi kızı bi kızdan başkası daha iyi anlayamaz zaten . sonuna kadar destekliyorum:)

3|1
    1|4
  • saygı duyarım.lezbiyen değilim aslada olmam.tercih meselesi.sanırım kadınlar erkekler onları yeterınce tatmın edemedıklerınde,birbirlerinin dilinden ıyı anladıkları ıcın zevklerını cok ıyı bıldıklerı ıcın lezbıyenlıgı secerler.ama herseyın yolu yordamı vardır bence.hiç bana göre değil..

2|2
    0|3
  • bende biseksüelim :)

1|1
    0|1
  • Erkekler boyle devam ederse daha cok lezbiyen cikar.

3|0
    0|4
    • herkesi bilemem ama bence erkekler ne yaparsa yapsın benim fikrim yine değişmezdi. çünkü bu farklı birşey aslında onlarla hiçbir alakası yok..

• erkekler umurumda değilll...

• Olmasin canim zaten. Bi halt olmaz onlardan. Lezbiyenlige devam :)

• Acik casi igrenc buluyorum Ve bizim okulda lezbiyen arkadslar ögretmenin gozu onunde...

0|0
    0|0
  • Seviyorum

1|0
    0|0
  • Ben ona erkek arkaşımı anlatıcam o bana yan gözle bakıcak .Nasıl ? dur söylemeyin çok acıklı dimi :(

0|1
    0|3
  • İnsanların başkalarının cinsel tercihlerini yargılaması sapıklıktır.
    Herkes saygı duymak zorunda

0|0
    0|0
  • yok ama saygı duyuyorum

1|1
    0|0
  • Aykiri kişilikleri olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • konusalim mi. d

0|0
    0|0
  • Seviyorrrrum😂😂ama hic lgbt arkadasim olmaddidii😣

0|0
    0|0
  • inancıma göre doğru değil, bu yüzden helak edilen halklar olduğu için sempati bile duymak korkutucu geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...