Bu ella hapı sizce de çok pahalı değil mi?

Ertesi gün hapı. Arkadaş bir ilişkiye giriyorsun 50lira veriyorsun bildiğin. Fiyatını bu kadar yüksek yapma sebebi insanların haram işlememesi için mi? Din ülkesi mi oldu burası? Ben bir müslümanım ama bu yaptıkları saçma.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• O pohu yiyorsan sonunada katlanacaksın

0|0
    0|0
    • Belki karımla ilişkiye giriyorum ve et ete değmesini istiyorum. Bilip bilmeden konuşmayın. Cidden gerizekalı bizim insanlarımız burdan da görüldüğü üzere

• Kaçak inşaatla ne alakası var. Ertesi gün hapı işte. Ne oöduğunu bir araştır

• Bilader ella hapını senden çok iyi bilirim çoğu zaman kullandıklarım oldu ama onu kaçak inşaat olmasın diye kullanıyordum çünki o işin ne zaman nasıl nerede olacağı hiç belli olmuyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne sansliyim ki ihtiyacim yok o hapa

0|0
    0|0
  • Dogal bir ihtiyacın böyle engellenebilecegini düşünen zihniyet, saçmalıktan baska bir sey degil

0|0
    0|0
  • Daha önce 2-3 çeşit vardı şimdi 1 tane var ve 50 tl.. Bende muzdaripim bu durumdan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Paşam seks zevk işiyse paranın ne önemi var? prezervatif al ya da peceteye fiskir bizimki can degilmi

0|0
    0|0
    • Dostum, zevk suyu istemsiz bir şekilde çıkıyor. Ve onun içinde sperm var o yumurtalıklara ulaşırsa alırsın eline bebeğini. Evet haklısın prezervatif var ama ben öylesine konu açtım işte.

• Ne demek din ülkesimi eşşek hepimiz müslümansak evet din ülkesi burada şeriat istemiyoruz dersende uyarayım şeriat Allahın kulları üzerindeki emirleridir inkar eden bizzat kafir olur

0|1
    0|0
    • İnkar mı ediyom gerizekalı? İnsanlar seks yapmasın diye resmen bu kadar pahalıya satıyolar. Bu da kimin sayesinde görüyoruz. Kimse kimsenin hayatına karışamaz. İlk geldiğinde bu ürün 10lira mı neydi. Ben buna kızıyorum. Herkesin hayatına kimse karışamaz

Yükleniyor...