Silikon yaptırdım pişmanım?

silikonlarım büyük oldu dik duranıyorum dik yürüdüğümde çok belli oluyolar çok pişmanım neyapmalıyım sizce,çıkartsam derimde sorun cıkarmı

0|1
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• İyi de belli olsunlar diye yaptırmadın mı zaten.. Şu an sana çok yabancı normal böyle hissetmen. Aynı şey değil belki ama ben de uzun zamandan sonra bıyıklarımı kesince kendimi çok kötü hissediyorum. Konuşurken istemeden ağzımı elimle kapatıyorum.. Ve yani bildiğim çoğu kadın büyük göğüsün (abartı olmayan) daha güzel olduğunu düşünür. bir kere kendini iki büklüm yaparsan hiç alışamazsın ki.. Dik dura dura alışırsın, postürü bozma.. Çıkartınca eskisi gibi de olmaz daha mutsuz olursun bence.. Ve lütfen bir resim atsaydın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bak şimdi şöyle bir durum var, kaba bir tabir olacak ama; senelerce tahta bir vücut ile gezdin ve gözlerin o duruma alıştı. Bir erkek daima bir kıza bakar hayatta bir kızın yanından dümdüz geçemez ( çok istisnai durumlar hariç.. :) ) Ve erkek daima bir bayanda nereyi güzel bulduysa oraya bakar. Yani sen zaten bir erkeğin göğüslerine bakmasına alışkın değilsin. Bir de estetik yaptırdığını söylüyorsun, yani seninki gen işi değil el işi o yüzden de gayet güzel duruyordur. Bu sebeple erkekler de artık göğüslerine daha bir odaklanmaya başlayınca hem kendi gözlerin sürekli takılıyor hem de başkaları sürekli bakıyor diye rahatsız oluyorsun. Sana tavsiyem kimseyi düşünme. Sen kendini nasıl mutlu hissediyorsan, kendini nasıl daha çok beğeniyorsan o kararı uygula

1|0
    0|0
    • ay evet ama dik yürüduğumde çok belli oluyor dışardan silikon olduğu anlaşılacak diyede korkuyorum yürürken erkekler anlıyormudur bilemiyorum

• paylaşabileceğin resmin varsa daha rahat söyleyebilirim. Ama şunu da bil biz erkekler; acaba silikon mu diye değil de, "oha harbi dimdikmiş lan" diye düşünüyoruz genelde :D

• Kolaltından mı yaptırdın?

0|0
    0|0
  • Allah ın verdiklerine razı olmak lazım :S
    Yapay olan her şey itici ve sıkıntı oluyor sadece beden değil herşey böyle bir domates bile hormonlu olunca hem zararlı hemde sanan gibi tadı oluyor. .. :(

0|0
    0|0
  • Yaptirmasaydin amac ne yani ben de onu anlamıyorum

0|1
    0|0
  • müstehak :)

0|0
    0|0
  • Zaten o temelli kalmıyor, hem cerrahi operasyonla yerleştirilen silikonu nasıl çıkarmayı düşünüyosun?

0|0
    0|0
  • Biraz sarkar derin kötü durur.

0|0
    0|0
  • yaaa
    hep derim orjinalliği bozmayın dye
    güzel olup kalitesiz olacağına
    çirkin olup kaliteli olsun

0|0
    0|0
  • Madem pişman olcan ne diye yaptırmaya kalkıyosun

0|0
    0|0
  • Trolll...

0|0
    0|0
  • küçülttttttt

0|0
    0|0
  • Ehehe sende artik gogsunun dikine gidersin bundan sonra

0|0
    0|0
  • patlat gitsin

0|0
    0|0
  • doktora danis olmazsa sar goguslerini :)

0|0
    0|0
  • biraz küçült bence.

0|0
    0|0
  • kaç beden oldu göğüslerin

0|0
    0|0
  • @SilikonluÖcügötüü bunda senin bir parmağın olduğunu düşünüyorum pampaaa? 😚😜

0|0
    0|0
  • bence dursun slıkon+meme= hayallerım :D

0|0
    0|0
  • Bırak kalsın ya. Canım benimm

0|0
    0|0
  • biz demiştik okadar yaptırmayın doğal iyidir.

0|0
    0|0
  • Görmeden bişey diyemem

0|0
    0|0
  • zaten belli olsun diye yaptırmadın mı?

0|0
    0|0
  • dik durması daha güzel ya :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doktoruna danış onu sana daha iyi bilgi verir ve keşke taktırmasaydın ya. Benimkilerde çok küçük ama ben uğraşamam silikonla falan en iyisi doğallık. Seven böyle sevsin kimseye kendimi beğendirmekle uğraşamam...

1|2
    0|0
    • Güzel cevap yazmışsınız tebrik ederim. Sizi gerçekten seven biri kesinlikle göğüslerinizin boyutuyla ilgilenmez. Kadınlar artık bunu bir anlasın lütfen

• pişman pldum zaten bende

• Kaç cc taktılar ki.. e sana soruyolar neden büyük istedin

0|0
    0|0
  • ben yaptırdım çok mutluyum 390 cc sana kaç cc yaptılar ki?

0|0
    0|0
    • Oha 390 cc mi o ne be

• Silikon patlaması diye bişey yok protez ancak sivri bir cisimle zarar görür ki o kadar derin bir yararlanmada kişinin en Son düşünüceği şey silikonları olur.

Yükleniyor...