Dun ilk beraberligim oldu ella kullandim?

evleneli 8 gun oluyo. adetli oldugum icin gerdek gecemi dun yasadim ve ella kullandim. kizlik zarim bozuldugu icin mi yoksa haptan dolayi mi bilmiyorum hapi ictikten sonra kanli akinti tarzinda bişi akti. sizce boyle kan gelmesi dogal mi yoksa tedirgin olmali miyim? ilk beraberligimiz olacagi icin korunmak istemedik ama simdiden bebis olsun istemiyoruz..
ayrica elle gebelik testi yapanlar varmis bu dogru mu?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Zarın bozulduğu için kanama olmuştur. İçine boşaldı mı?

0|0
    0|0
    • icime bosaldi diyemem ama her ihtimali goz onunde bulundurdugum icin ertesi gun ictim. cunku tam bosalacagi zaman geri cekti..

• bosalmadi ama o da tam emin olamadi icime kacirmis olmasindan korktu

• tamam prezeravtf kullanın ya da doğum kontorl hapıan başla doktora danışıp korunmak istiyorsan.

Erkekler Ne Diyor 9

• yorumları okudum.. sorunuda.. cevabınıda.. verdıgın yanıtlarıda.. sen troll sormussun yalan dolan hersey...

0|0
    0|0
  • Hamile kalman olanaksız. Kızlığını bozmuş eşin o nedenle kan gelmiş. Eşinle mutluluklar. Seni orgazm edebildi mi bari?

0|0
    0|0
  • ah ah benim insanlarım gerdek gecesi kızı yatırırsın kızlığını patlatırsın geri çekilirsin kız dayanamazki ilk gecede bu nasıl bir dünya ya bu ne kadar yalan bu ne kadar hikaye

0|0
    0|0
    • ne yalani arkadasim? on sevismemiz uzundu ayrıca canim yansa da ben dayandim cunku istekliydim

• neden iğrenç yalan konuştuğun içinmi kendini teşhirde edebilirsin banane istersen fotosunu bile koyarsın sitedekileri de ilgilendirmez

• evet yalan sanin siz aynen.

• böyle bir güzel günde nasıl geri çekilir çektirir insan yazık

0|0
    0|0
  • Damada en büyük haksızlık bu

0|0
    0|0
  • adett kanı olabilir

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • Hadi hayırlısı :-D

0|0
    0|0
  • Gerdekte niye bişey kullanılırki arkadaş. Nasıl olsa onunsun artık

0|0
    0|0
    • bebis istemiyoruz

• daha yeni evlendik bebek icin cooook erken

• İlişkinin zevki kalmıyo ya o zaman. Madem öyle prezervatif'te kullanabilirsiniz

Kızlar Ne Diyor 3

• Ella ne

0|0
    0|0
  • Adet bitikten 2-3 gün sonrasi hamile kalabilirsin.

0|0
    0|0
    • adetime daha 8-10 gun var canim

• adet tarihlerimi tam gunu gunune tutmuyorum beyefendi duzensizlik var cunki. 2 hafta garanti oldugu icin dedim

• Adet bittikten 2-3 gün sonra hamile kalınmaz asla. 11-16 gün aralığında hamile kalınır.

• O zevk için vucudunun mina koyuyorsun. Aferin sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...