Makatta çıkan et parçası gibi şey nedir?

Benim şu son 2 hafta içinde kendini gösteren bir durum bu. Makatta çıkan et parçası gibi birşey bu neden ileri gelir ve sebebi nedir? Hemoroidal vs demişler ama bilen varsa yardımcı olsun.

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• Hemoroid (basur) genel cerrahlar ilgileniyor bu konuyla. Korkulacak bir sey degıl, kanaman olmamıs olması iyi bir şey muhtemelen 1. Asamadasın daha. Yani hemoroid memelerının olustugu asama. Çoğu kişi doktora gıtmekten cekınıyor bu konuda yersiz bir durum. Acıp bakmıyorlar sonucta. Geç olmadan doktora görün :) muhtemelen reçete edeceği seyler hemoroid kremi ve kas gevşetici olacaktır. Sağlıklı günler dilerim :)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim, dediğin gibi doktora gitmekten çekiniyordum bu yüzden biraz değişik hastalık olsa gerek bunun da etkisi var okurken mutlu oldum yarın gidicem bir doktora sonuçta sağlık ihmal edilmeye gelmez inşallah da ilerlemez :)

• İnşallah :) çekinmeye hiç gerek yok o doktorlar nelerle karsılasıyorlar kım bilir. Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Arada çıkıp giriyor mu:? Hep dışarda mı?

0|0
    0|0
  • dıs basur olabılır

0|0
    0|0
  • Bagsur #D

0|0
    0|0
  • hemoroid olmuşsun genel cerrahi randevu al belki başlangıç olduğu için ilaçla biraz toparlar, acılı yeme birde düzenli olarak günlük tuvalet ihtiyacını gider , kendini zorlama

0|0
    0|0
  • çok acılı ve baharat yememeye calıs eğer dişi işe cok sıkıntı devamlı cıkar durur ameilyat falan gerekır

0|0
    0|0
  • Genel Cerrahi bakıyor sanırım ona doktora git ve bol sıvı tüket, tuvalet yaparken çok ıkınma, zorlama kendini, muz, tost gibi lifli ve vücuttan su çeken şeylerden yeme.. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim, ben tost çok tüketiyorum dediğin gibi su hiç içemiyorum susamıyorum diye bir o sorunum var

• Geçmiş olsun dikkatli ol. Ben yaşamadım, bir kaç arkadaşım operasyon geçirdi. Hallerini gördüm. O yüzden çok dikkat ederim. Aslında herkesin dikkat etmesi gerekiyor.

• basur olabilir bir doktora git.

0|0
    0|0
  • Hemen doktora git

0|0
    0|0
  • Bol bol sivi tuket ekmegi az ye dikat et kanama yapar

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, sıvı tüketiyorum aslında ama genelde hep Ice tea meyve suyu kola kahve gibi pek fazla su içemiyorum ondan olabilir herhalde

• Korkmuştum bende bir zararı dokunur mu diye, geçer kısa zaman da herhalde

• Bazilari geri cekilir bazisi orda kalir meme derler ona ameliyatla alinir kanama olursa hemen doktora git

• doktora başvurrrr

0|0
    0|0
  • hemoroid

doktora git

0|0
    0|0
  • G. t kanseri

0|0
    0|0
  • Anal fissür

0|0
    0|0
  • Git bir hemogram testi yaptr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende de aynısı çıktı. Doktora falan gitmedim. Hala duruyor.

bir kac arkadaş hemoroid demiş de o ne oluyor? Açıklamasını yaparsan sewinirim.

0|0
    0|0
    • Basur ablacım basur. Kalın bagırsagın lifli yapısının bozulmasıyla ortaya cıkan bir sindirim sistemi rahatsızlığı

• Bakalım gidicem doktora canım bende buradan bilgilendiririm seni de :)

Yükleniyor...